Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

premium aldım gelmedi :D

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

aradım diger konularda baktım ama bulamadım böyle bi başlık.dün siteden aldım bronze premium/paypal'da işlem tamamlandı olarak gözüküyo ama bende hala premium yok ne yapılabilir bu konuda?

not:üstüne soguk su iç hedöhödö gibi cvplar verip post kasıcaklar başka topic'e bilen varsa cvplasın lütfen..[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
195k+ np
will be human as soon as possible..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 27 Aralık 2005 12:48 tarihinde poli'nin mesajını düzeltmiş ve eklemiş:
Allah rızası için bi üst mesajdan alıntı yapmayın.

jade abla denedim başka bi paypal acc. ile ama You already have a premium service gibi bişi diyo ama pre. yok hala :P[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
195k+ np

[Bu mesaj Murtaza tarafından 27 Aralık 2005 12:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hahaha bu oyunu yapanlar o kadar salakki bana nerdeyse 200dolar geri ödeme yaptılar bazaen aldığım scrolların parası bile geri geliyo:) yakında kredi kartı borcumu sıfırlayacaklar. ne deyim allah razı olsun :D:D[signature][hline]Name: beyogullari
Clan: Turkishtown
Class: arch mage
Nation: el morad
Server: ares
Np : Kasıyorum işaret çıktı sonunda:D
Sosyal ağlarda paylaş

benimde bigün tam lvl kasarken pre bitmişti hemen alayım dedim hala servisiniz var mesajı geldi alal dedim relog yapayım bi daha deniyim olmadı hatta sonraki 5 gün boyunca da olmadı:D 5 gün durmadan denemem sonucu akşam vakti premiuma kavıştum xD[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 27 Aralık 2005 12:29 tarihinde demiş ki:
said:
Murtaza, 27 Aralık 2005 12:48 tarihinde poli'nin mesajını düzeltmiş ve eklemiş:
Allah rızası için bi üst mesajdan alıntı yapmayın.

jade abla denedim başka bi paypal acc. ile ama You already have a premium service gibi bişi diyo ama pre. yok hala :P

O zaman gelir o.. pencerede gozukmuyordur. Sen gidip bir explerini kontrol et normalmi preli gibimi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 27 Aralık 2005 12:55 tarihinde demiş ki:
said:
Polithe1st, 27 Aralık 2005 12:54 tarihinde demiş ki:
orası uzun iş abla ya =/ 6 $ için yani ugrasılmaz ama ne bileyim siteden almakla hata ettim dicem hiçbiservera girmedi bende siteden aldım:D

Hönk Siteden pre alinmiyoki artik ?????

dün aldım ben bronze premium için yapmışlar sanırım siteden alınıyodu :D almaz olaydım :P[signature][hline]Ares
Mage
62 Level
195k+ np
Sosyal ağlarda paylaş

bunu KO webde müşteri hizmetleri kısmından billing history kısmına yazarsan çözebilirsin.
Benim 4 günümü aldı ama zorlada olsa çözdüm. Bende de Knight Cash te aynı sorun yaşanmıştı.
Adamlara pay pal detailsine kadar herşeyi gönderdim. tarih, saat, ID vs. 3 mesaj gönderdim ses çıkmadı 4 mesajımda kalayladım ve ertesi gün accountunuza yüklendi mesajı geldi.
Zorlamazsan ilgilenen yok. Mesajınıza cevap veremekten bile acizler, buna sinir oluyorum.
İnsan bi auto reply sistemi kurar, belli bir zaman sonra ilgilenileceğine dair bilgi verir, müşteride bilir cevabın ne zaman geleceğini. Nerdeee....
Umarım sorununu çözersin Poli[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...