Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeniden başlıyayım daoc a dedik ama..

kayip_cocuk

Öne çıkan mesajlar

ya çok saçma oldu bence artık.. Is çıktığında bende Is yi alamamıştım.. tam IS yı aldım.. 2 gün sonra toa çıktı... tam toa yı aldım.. 2 gün sonra Cata çıktı... Tam cata yı aldım .. DR çıktı.. yeter abi artık.. daha doğru dürüst ne toa itemlerimiz var nede master lvl.. Bu sefer clasic serverlere geçtik. Kastık karakter 4l0 falan yaptım.. temp yaptım.. bir de baktım ki dr çık mış.. yeter artık ya... item kasmaktan canım çıktı.. şu oyunu doğru düzgün oynıyamadım..

Bu dr ne kadar? Champion itemleri almak falan kolay mı ? biraz tanıtırsanız sevinirim.. birde Champion lvl falan var.. eğer çok zor ise başlamıyacaz...Ne kadar zamanda halledebilirim.. zaman verebilirseniz sevinirim..[signature][hline]
'' Herkes bir prensesi severmiş ama ;
Prensesler hep prens ile evlenirmiş ''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kayip_cocuk, 22 Kasım 2005 12:57 tarihinde demiş ki:
ya çok saçma oldu bence artık.. Is çıktığında bende Is yi alamamıştım.. tam IS yı aldım.. 2 gün sonra toa çıktı... tam toa yı aldım.. 2 gün sonra Cata çıktı... Tam cata yı aldım .. DR çıktı.. yeter abi artık.. daha doğru dürüst ne toa itemlerimiz var nede master lvl.. Bu sefer clasic serverlere geçtik. Kastık karakter 4l0 falan yaptım.. temp yaptım.. bir de baktım ki dr çık mış.. yeter artık ya... item kasmaktan canım çıktı.. şu oyunu doğru düzgün oynıyamadım..

Bu dr ne kadar? Champion itemleri almak falan kolay mı ? biraz tanıtırsanız sevinirim.. birde Champion lvl falan var.. eğer çok zor ise başlamıyacaz...Ne kadar zamanda halledebilirim.. zaman verebilirseniz sevinirim..

aynı senin dediğin gibi bende topluyo topluya bi hal oldum gerçekten...zaten tao artileri ve ml ler başlı başına bir çile...artifactleri topladın bide levellaması falan gerçekten zor bi işlem(bu arada yeni gelicek patchte artifactlerin buyuk bir kısmının level alması kolaylıştırlmakla birlikte yeni bir RR CAP sistemi geliyor.. leirvikten ml3! olana kadar NF eye gidemiycez arakdaşlar...sanırım bu şekilde boş olan battlegroundslar da da eğlence olucak..ayrıca scroll farmlarınıda kolaylasıtırılacagı belırtılmıs ve her realme scrollerle ılgılı bılgı veren NPC eklenıcek...detaylı bilgi için 1.81 patchlerinin newslerine bakabilirsiniz www.camelotherld.com)

kayıp cocuk sen eger templatin varsa ve rr4 isen zaten DR itemlerine ihtiyacın yok ama champion level ve weapon için bile sadece alınması gerek diye düşünüyorum eğer oynamayı düşünüyorsan...

cahpiom elvellara gelince solo olarak veya arkadaşınlada yapman gerek benim ÇÖP diye adlandırdığım questler var yaklaşık 15 tane hepsi level 30-45 yane kolay yapılıyo ben hepsini 2 günde bitirdim..daha sonrada CO5(circle of 5) geliyo buda 3 fg ile yapilan DF dungeonana benziyen bir dungeonda oldurulmesı gerekn 5 ana name boss ..bunlar hem sana çok iyi cl xp veriyor hemde gareth serveri kalabalık oldugu icin bir gunde bitirebilrsin yaklasık 3 veya 4 satini alır en fazla grup buldugun zaman...daha sornasıda RVR zaten en iyi CLXP RVR ve CO5 ı yaaprken geliyor..
kısa lafın ozu 2 BİLEMEDİN 4 GUNLUK İSİ VAR....
saygılar..... bu arada nick ne senin bide hangi realmdesin?[signature][hline]Rest_İn_Peace_Rudy_Ray
Sosyal ağlarda paylaş

Benim garethde lvl 50 bainshee ama dr nin geleceğini örenince kapatmıştım 2 ay önce fln ancak belki yine dönebilirim fiyatı ne kadar dr nin diye bi de ben sorayım[signature][hline]Düşünüyorum , öyleyse varım..

Murk, 13 Ekim 2005 16:21 tarihinde demiş ki:
Heh CPU için davlumbaz yapmış adam
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim lancaleotta bide eldricth var ben ona bi cloudsongu alamamıştım vallah eğer geri döenrsem ordada oynayabilirim scrollar falan kolaylaştırılmış ama kayip garethde bi tane druid açarsa garethde de oynayabilirim :P[signature][hline]Düşünüyorum , öyleyse varım..

Murk, 13 Ekim 2005 16:21 tarihinde demiş ki:
Heh CPU için davlumbaz yapmış adam
Sosyal ağlarda paylaş

abi siz bi hic gelmem dionuz..sonra bi anda baslicaz dionuz bi karar verin ona gore bende sizle takiliimda hep beraber olalim...eger lancelot yada gareth oynarsaniz takiliriz beraber..hade emir bekliom seni gel artik koc[signature][hline]Dogumgunu Level 50 Ranger ML4 sojourner Lancelot/Hibernia RR 4L7
Uur Level 49 Berserker ML2 Banelord
Merlin/Midgard RR 2L5

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
wow baştan aşşa item düzme oyunu. bakma oynuyoruz ama salam bi başka oyun çıksa direk saallarım wowu:P
pvp desen yerlerde sürünüyo ve item getirisinden başka bişi yok.

sonuc:item item item ve düşen güzel itemlerin ninjalanması sonucu geçirilen sinir krizleri:)[signature][hline]WOW
Damodar-lvl 60-Night Elf-Rogue/ED
Sardokar-Human-Paladin/ED
Sardius-Undead warrior/The Maelstrom
DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
wow sadece yüksek teknoloji ürünü grafikleri sayesinde oynanıyo şuanda... ama adamlar tamamen Zeka özürlü.. wow daki pvp sistemi gercekten rezalet...[signature][hline]lvl 60 Gnome mage (Rank13) - The Maelstrom
Brootherhood Of Alliance[gm]
Sosyal ağlarda paylaş

furyayı kaçırınca herşey zorlaşıyor. DR ilk çıktığında ilk karakterimle questleri kolayca tamamladım çünkü herkes o işlerle ilgileniyordu. ancak diğer toonuma hala yapamadım ne zaman yapayım desem adam yetersizliği engel olarak çıkıyor.[signature][hline]Qal 50 Armsman 9L1
Qalzzzz 50 Sorc 10L5
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...