Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diez'de Taraf Tutma ?

Dexteriyus

Öne çıkan mesajlar

Ben bazen Diez^de GM'lerin Karusları kayırdığını düşünüyorum. Dün akşam savaşa girdik. 2 helaer 2 warrior 2 rogue 2 tane mage olmak üzere parti ayarlandı. Partide 2 adet 66 lvl Warrior 2 tane de 64 üzeri mage var. Savaşa girdik ve ilk 10 dk. hiç birimiz ölmeden bir sürü kişi aldık hatta bir ara üzerimize gelen bütün orclar geri cekilmek zorunda kaldılar ancak ne olduysa ondan sonra oldu sadece bizim parti elemanları olan ve biri Diez'in human kralı olan GlarFist olmak üzere 4 kişi DC oldu. Ancak bende lag bile yok. Hadi dedi belki Bulgaria Telekom'la ilgili bir sorundur. Neyse 5 dk. sonra ancak geri gelebildiler ve bir daha lag bile olmadığını söylüyorlar.
Sizce bu ne demek oluyor? Sizlerinde fikirlerinizi bekliyorum. Benimkisi birazcık komplo teorisi oldu ama bence böyle.

İşin ilginç tarafı Bulgaristan oynayan başka hiç kimse DC olmamış. Bu yüzden kafamda soru işaretleri oluşuyor.[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
Clan: Tormentors
Sosyal ağlarda paylaş

ajanmısın sen :D
sen türk değilmisin alışkınsındır kayırmalara biz ne kayırmalr gördük orcları kayırmışlarda nolmuş varsın kayırsınlar :)

said:
Dexteriyus, 27 Aralık 2005 09:47 tarihinde demiş ki:
Ben bazen Diez^de GM'lerin Karusları kayırdığını düşünüyorum. Dün akşam savaşa girdik. 2 helaer 2 warrior 2 rogue 2 tane mage olmak üzere parti ayarlandı. Partide 2 adet 66 lvl Warrior 2 tane de 64 üzeri mage var. Savaşa girdik ve ilk 10 dk. hiç birimiz ölmeden bir sürü kişi aldık hatta bir ara üzerimize gelen bütün orclar geri cekilmek zorunda kaldılar ancak ne olduysa ondan sonra oldu sadece bizim parti elemanları olan ve biri Diez'in human kralı olan GlarFist olmak üzere 4 kişi DC oldu. Ancak bende lag bile yok. Hadi dedi belki Bulgaria Telekom'la ilgili bir sorundur. Neyse 5 dk. sonra ancak geri gelebildiler ve bir daha lag bile olmadığını söylüyorlar.
Sizce bu ne demek oluyor? Sizlerinde fikirlerinizi bekliyorum. Benimkisi birazcık komplo teorisi oldu ama bence böyle.

İşin ilginç tarafı Bulgaristan oynayan başka hiç kimse DC olmamış. Bu yüzden kafamda soru işaretleri oluşuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya saçmalama arkadaşım bu oyun milletin zevk alması için tasarlanmış bir oyundur..

Orc kazanmış Human kazanmış bundan Gm e yada KOLADMIN e ne..

herşeyi Gs-Fb muhabbeti gibi düşünmeyin..
Sanki koskoca savaşın dengesini 62+ 4 tane oyuncunun düşmesi değiştirmiş gibi konuşuyorsun..

Savaş alanı dolduğu için F9Devil içeri giremese ve orclar kazansa savaşı bunu Gm mi istemedi oluyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Baştan demiştim komplo teorisi diye.
Gerçekten çok sinir bir durum. Tam böyle hızınızı almışken birden ve hiç lag yokken DC olunca insan herşeyi düşünüyor :)
Birde taşçı arkadaşım bu saçmalamak değil bir teori. Teoriler sunulur ve insanlar bunları çürütmek için kendi fikirlerini delilleri falan ortaya koyar. Münazara mantığı yani.
İnşallah bunları anlayabilecek yaştasındır (Sataşma değil sadece yerme. Alınma kızma :) )[signature][hline]Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

dc olmak bu oyunun bi parçası haline geldi zaten neden bu kadar komplo teorisi yazıonızki. ben eger her dc olmamla ilgili teori uydursam metal fırtana3-4-5-6-7-8-9-10 ve daha nicelerini yazarım :D[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

Pek anlatamadım galiba. Ben DC olmadım. Partinin 8/5'i Bulgaristan'lı oyunculardan oluşuyordu ve sadece en aktifi olan 4 oyuncu DC oldu. Bunlarda biri de humanların kralıydı. Bu yüzden ilginç geldi. Neyse boşverin gitsin:) Bir münazara yapalım dedik ama ne çıktı ortaya "0"[signature][hline]Server: Diez

[Bu mesaj Dexteriyus tarafından 27 Aralık 2005 13:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet arkadaşlar dc olan bir savas komutanı ise ve bir ırkında kıralı ise savasın gidişatı açısından cok önemli bir olaydır.
savasın gidişatını ölen sayısı deil sıtrateji belirler.

yani millet kendi kafasına göre dalsa, biton adam kesse, hiç ölmese kime ne yararı olabilir eğerki geri kalan coğunluk sürekli ölüyor ise.

ayrıca adı geçen kral diezin son 2 yılında her savaşta komutanlık yapmış ve bir cok saşın kazanılmasında emeği olan strateji konusunda insan ırkına bişeyler kazandıran bir oyuncudur.
öyle F9 devil veya nitcris ile falan karşılaştırılması yanlış.
çünkü bahsettiğiniz oyuncular birer pk ustası ve itemdonanımları yüksek olan oyuncular burda ise konu farklı.

GM lerin taraf tutması yeni bir olay değil zaten.hiçte öyle düşünüldüğü gibi kim kazanırsa kazansın ya bizene diye dönmüyor bu oyun.

gereksiz yere banlanan,itemleri silinen,hacklenen oyuncuları unuttunuz herelde.
devasa boyuta gelen klanları anımsayın, kurucularının ve eski oyuncularının kimler olduğunu bi inceleyin.

kimlerin nerelerde ve nasıl satışlar yaptıklarına bi bakın derim.

saygılar.....[signature][hline]:::İNSANLARI KAZIKLAMAK ERDEM DEĞİLDİR:::
Sosyal ağlarda paylaş

diezi bilmem ama olimpiada bi savaş başladıgında orcların hepsi dc oldu.(Yurtiçinden ve yurtdışından oynayan arkadaşlarım var msnde ordan biliom) Yanımdaki makinede human oynayan kişi rahat rahat girdi savaşa.Biz tekrar login olup da savaşa girdigimizde 2 warderımızda gitmişti, humanlar keeperı kesiodu
Sosyal ağlarda paylaş

lol diyorum,hangi komutan savaşın sonucunu etkiledi,şahsen orc olarak konuşuyorum komutan filen hikaye,bi kere orcların çoğu napıcağını bilmiyo,komutan sağ der millet sağdan başka her tarafa yayılır,doğrudur belki humanlar itaatkardır,ben bu yüzden orc olduğuma çok pişman oldum,ayrıca önüne gelen klan lideri komutan olunca birde bu türkse savaştan başka herşey yazılıyor,bilmem kimin slmı var vs...[signature][hline]diez lvl 61 mage lvl 62 rogue
satılık ytl bazında
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...