Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuzey Mitolojisi hakkında bilgi

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

said:
unity100, 21 August 2003 00:47 tarihinde demiş ki:
yanlis bir talep olmus. o senden odine inanmani talep etmedi. anlatabildim mi ?

Yani bugüne kadar gördüğüm lafı en ters yerinden anlayan ve en çok tartışma ortamını seven insansın yani. ben allaha inansın mı dedim kardiş? diyorum ki eğer bana teşekkür mahiyetinde bişi sölüyosa odin razı olsun demesindense allah razı olsun demesi daha iyi benim için. çünkü ben ona inanıyorum. ayrıca laf olsun die sölenmiş bişeyi böyle abuk subuk bi hale getirmen de canımı sıktı yani.[hline]Böyle de kültürlü bi insanım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

geyik yaparken daha dikkatli olmalıyım...geyik yaparken daha dikkatli olmalıyım...geyik yaparken daha dikkatli olmalıyım...geyik yaparken daha dikkatli olmalıyım...geyik yaparken daha dikkatli olmalıyım...geyik yaparken daha dikkatli olmalıyım...geyik yaparken daha dikkatli olmalıyım...geyik yaparken daha dikkatli olmalıyım..geyik yaparken daha dikkatli olmalıyım....geyik yaparken daha dikkatli olmalıyım...[hline]Rogman, 20 August 2003 13:30 tarihinde demiş ki:
ahah 5 kişi den 8 sayfalık thread cıkmıs hll walla..

Açtığım threadin basarısı :) comanchero enstitüsü
frp olmak isteyenler comanchero enstitüsüne
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 21 August 2003 13:04 tarihinde demiş ki:
said:
unity100, 21 August 2003 00:47 tarihinde demiş ki:
yanlis bir talep olmus. o senden odine inanmani talep etmedi. anlatabildim mi ?

Yani bugüne kadar gördüğüm lafı en ters yerinden anlayan ve en çok tartışma ortamını seven insansın yani. ben allaha inansın mı dedim kardiş? diyorum ki eğer bana teşekkür mahiyetinde bişi sölüyosa odin razı olsun demesindense allah razı olsun demesi daha iyi benim için. çünkü ben ona inanıyorum. ayrıca laf olsun die sölenmiş bişeyi böyle abuk subuk bi hale getirmen de canımı sıktı yani.[hline]Böyle de kültürlü bi insanım yani.

orada bir mesaj vermek icin bu sekilde yazdim. sen nasil bir musluman olarak sana iyilik yapan birisine `allah razi olsun` diyorsan ayni sekilde baska bir inanca sahip kisiden de sahsin kendi dininde tesekkur talep etmesi degil, tesekkur eden kisinin kendi inancina gore tesekkur beklemesi dogru olur.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...