Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sorular

rukenau

Öne çıkan mesajlar

herkese merhaba,

GW 'ye bende yeni başladım. eskiden counterstrike oynardım cogunlukla. bu formatta daha evvel hic oyun oynamadıgım için bir kac takıldıgım noktayı size sormak istedim. sorular kısaca söyle;
- eger oyunu acık bırakırsam otomatik olarak puan kazanmaya dewam etmem mumkun mu ? yoksa bifiil oyunun basında mı olmak gerekiyor ? yani bir otokontrol mekanizması var mı ?
-oyunda canavarları oldurdugumuzde ele gecirdiğimiz metal silahları bir sekilde zırh parcası yapabileceğimizi soylemişsiniz. bunu yapan alet nedir ? nerdedir ?
-oyunda pvp ye diğer tarafta yarattıgım karakter ile mi katılıyorum yoksa orası ayrı bir bolum ve orası ile burayı karıştırmamam mı gerekiyor.
-oyunu purchase ederken, 3 karaktere kadar izin var gibi birsey gözüme carpmıştı. bu dogru mu ? bir karakterim 8. lvl iken baska bi karakter daha yaratıp bu ikisini karşı karşıya getirebilirmiyim. olmuyorsa bu iki karakteri iki ayrı zmanda oynayabilirmiim ?

simdilik sorularım bu kadar. baska sorularım da olursa sorarım.

simdiden cevaplarınız için tesekkurler[signature][hline]WasP | Roland

We never actually own the WasP,
we merely look after it for the next generation ...

CHiLdE RoLaND to tHe DarK TowEr CaMe

[Bu mesaj rukenau tarafından 26 Aralık 2005 14:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu senin baglantına gore degişir.
bende 512 adsl var ve 1 encok 2 dakika suruyor
tabi yeni map acarsan
cunku yeni map acman bazen gunde 1 bazen hafta 1 oluyor
oyle dewamlı yeni map acmak yok
o kadar cabuk ilerlemek mumkun değil[signature][hline]WasP | Roland

[Bu mesaj rukenau tarafından 26 Aralık 2005 15:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de guildwars ı bir aydır filan oynuyorum... sürekli yabancı guildlerdeyim ing. var ancak çok iyi sayılmaz... türk guildlerinin isimlerini gördüm ancak oyun içinde daha karşılaşamadım... bu guildlerden arkadaşlarla nasıl irtibat kurabilirim... türk guildlerden beni kabul edecek arkadaşın oyun char. ının ismini alabilir miyim... en azından whisper gönderebilirim...[signature][hline]Facha Insul>>>GuildWars lvl 20 Necromancer/Monk
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı sırayla cevaplar.

- Oyunu açık bırakmanın karaktere veya oyuncuya hiçbir faydası yok.
- Salvage kit. Merchant satıyor.
- Pvp karakteri ve rp karakteri aynı haritada oynuyorlar. Fark ise pvp karakterleri sadece pvp merkezlerine girebiliyor.
- En fazla 4 karakter açılabiliyor bildiğim kadarıyla. Bir hesaptaki iki karakterin aynı anda oynayabilmesi mümkün değil. Dolayısıyla karşı karşıya oynayabilmeleri de mümkün değil.

[Bu mesaj Adiemus tarafından 26 Aralık 2005 15:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

selam facha,

bana bi whisper atarsan seni guild'e davet ederim oyunda. akşam saat 8 gibi online olacagım. nickim "roland the rukenau"
görüşmek üzere.[signature][hline]

WasP | Roland

Sosyal ağlarda paylaş

rukenau evet türk guildi istiyorum ama aktif bi guild olması da tercihim... umarım guildin aktiftir... yoksa ben memnunum guildimden... canadalısı amerikalısı cinlisi japonu filan ii insanlar... ancak aktif bi guilde giderim en az 15 üyesi ve oyuncularının en az 5 er saat online kalmasını isterim...

çok şey mi istedim bilmiyorum bazı guildlerde adamlar gün içinde 1-2 saat oynuyolar kimse kimseye pek yardımcı olmuyo... ya da guildwars gibi activiteler olmuyo...

umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir...[signature][hline]Facha Insul>>>GuildWars lvl 20 Necromancer/Monk
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada arkadaşlar aranızda necromancer olan var mı?.. benim char necro ama elite skill olarak bişeyim yok desem yeridir... hangi bosun altını kaldırsam lifetransfer çıkıyo sadece life transfer büyüsüyle takılıyorum öyle... biri bana diğer elite skilleri hangi bosslardan caplıyacağımı söyler mi?.. :([signature][hline]Facha Insul>>>GuildWars lvl 20 Necromancer/Monk
Sosyal ağlarda paylaş

parçalama tamam arkadaslar tesekkur ederim. Ancak diyelim ki parçaladık ve bir bez parçası cıktı ! Bu nedir simdi ? bu upgrade deil sanırım. Bu deilse upgrade nedir ve bu cıkan seyi upgrade için nasıl kullanacagız ?

Tesekkurler,[signature][hline]

WasP | Roland

Sosyal ağlarda paylaş

çıkan parçaları armor satın alırken senden istiyor genelde bazılarıda questlerda lazım oluyor ama bazılarıda yararsız, mesela senin içinden bez çıktı dediğin çok işine yarıyacak, oyunda armora sadece para vermiyorsun aynı zamanda parçalarınıda sen sağlıyorsun o bezde armoru yapmak için lazım ;)[signature][hline].
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl yani ? biraz daha acıklayabilirmisin ?
yaw aslında biri yaparken görsek şıp diye anlarızda işte böyle 40 defa sorunca aptal durumuna düşüyor birazda insan !
kusura bakmayın sizede 40 defa anlattırıyorum ama :)[signature][hline]

WasP | Roland

Sosyal ağlarda paylaş

ya NPC ler den armor satın almak istiyorsan onlarda hazır armor yok oyundaki sistem şöyle sen armor için gerekli edevatı adama veriyorsun adam sana bir armor yapıyor ve senden yapım ücreti alıyor o yüzden armor için gerekli parçaları slave kitte parçaladığın itemlerden elde ediyorsun[signature][hline].
Sosyal ağlarda paylaş

aaa anladım. bende armor satan adam abidik gubidik seyler satıyor diye sızlanıyordum. simdi anladım. tesekkurler,[signature][hline]

WasP | Roland

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...