Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Danisayim dedim :)

jungle

Öne çıkan mesajlar

3 gunluk beklmem ve sorunlar yumagi sonunda gamersloot dan key im nihayet geldi.
Simdi merak etigim yeni acilan bir serverdami oyuna basliyim yoksa soyle orta karar bir medium serverdami.Eger orta karar derseniz bu server (orta karar olan) PvP olmasi bir dezavantajmi (cunku herkez canavar gibi high lvl olmus olacak).
Kisaca ne yapayim ben simdi :/
Sosyal ağlarda paylaş

Medium veya Highdan basla sklrsn adam bulamazsn . Sana tavsiyem turk ortam ariosan sana tavisyem Burning Legionda veya Magtheridonda Ally ac . Magtheridona gelrsn pm atarsn bana :D[signature][hline]HEIL TO THE MOONLIGHT !

WoW | Magtheridon EU
60 Night Elf Rogue
60 Human Paladin
52 Human Mage >> soon 60
40 Night Elf Druid
38 Dwarf Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Edit surem gecti sunu ekleyim ... Tabi yeni geldigin icin Low veya Mediumda baslamak istiyceksin . Sana kesinlikle PVP server tavsiye ediyorum . PVP olmasi level 60i seni lvl 1ken kesicegi anlamina gelmez :) bak sana diyim ;

ALLIANCE
** Burning Legion - Medium/High - Turk kaynio PVP agirlik
** Magtheridon - Medium - lvl 60 cok ama gusel server / PvE de var PVP de

HORDE
** Dunemaul - Hammerhearth tartisilmaz no#1 :)
** Deathwing - lowbieland - turk boldur

Ozel tavsiyem gel Magtheridona az lowbie var braz zorlanrsn ama bi 60 oldun mu 3 haftada tier 1 set tamamlarsin ...[signature][hline]HEIL TO THE MOONLIGHT !

WoW | Magtheridon EU
60 Night Elf Rogue
60 Human Paladin
52 Human Mage >> soon 60
40 Night Elf Druid
38 Dwarf Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam orasi abarti oldu ama 5 haftada alir . Deli gibi ONY/MC/BWL farmlayan guildler . herkes tier 2 siraladigi icin nerdeyse dkp az bile olsa cok cabuk item aliosn . Millet zeki End boss kesmio dungeon reset suresini beklemiyo ..[signature][hline]HEIL TO THE MOONLIGHT !

WoW | Magtheridon EU
60 Night Elf Rogue
60 Human Paladin
52 Human Mage >> soon 60
40 Night Elf Druid
38 Dwarf Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

tavsiyeler icin sagol :)
ama horde warlock acacam onu bastan karar vermistim(trial da baya bi hosuma gitti warlock)
illa turk olsun benim olsun gibi bir derdim yok,kimse alinmasin ama uo(1999 ahh ne yillardi :) ) ve shadowbane den dilim yandi (gerci turk yada yabanci hepimizde var)
Burning legionda undead warlock actim ama daha cok yeni hehe (5min max :P ) dwm edeyim mi yoksa horde icin tavsiye ettigin serverlarami geceyim ?
cvp icin simdiden sagol
Sosyal ağlarda paylaş

Horde olma yaw :'( . Burning Legionda ally ol human warlock da gusel abi . Bunu solememn amaci destek bulursun . Orda lowlvl ally guildleri de var iddiali degiller ama questlere yardm ederler lvl 50ye kadar idare edersin . Valla benim server Magtheridon ama herkes 60 . Burning Legionda ally ol ne dediimi anlican .[signature][hline]HEIL TO THE MOONLIGHT !

WoW | Magtheridon EU
60 Night Elf Rogue
60 Human Paladin
52 Human Mage >> soon 60
40 Night Elf Druid
38 Dwarf Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Burning Legion da low lvl instance lara adam bulman baya zor ben sana lightenings blade i önerebilirm mesela benim orda lvl 35 druidim var türk guildi fln da var baya low lvl kaynıyo...[signature][hline]WoW EU - Burning Legion

Yazmayı unutmuşum biz alliance tarafındayız bu arada :)

= Punkcu - Undead Rogue = Guild Hajnal

http://www.guildhajnal.com

[Bu mesaj dEaThMooN tarafından 25 Aralık 2005 22:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe iyi bari seni kiracagima benim undead in zaten parca parca olmus kafasini kirip onu mezara geri gonderdikten sonra human warlock acayim burning de :)
tavsiyeler icin sagol
(zati trial da lvl 20(max 20 oluyo :) ) yapmistim undead i simdi butun missionlari tekrar oynamak sikacakti bi degisiklik olsun bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo blde her instansa bırılerını bulursun yok ole bulamam falan hıc kımseyı bulamdım dersen bana /w delidana lvl 45 sahamnım elımden geldıgınce yardım ederım WC , SFK , SM hepsine her an yardım ederim hiç cekinme turk arkadaslara yardım sınırsız :) bl surekli yenilenen bi server 60 lar bırakıor yeni karakter falan acıor hıc korkun olmasın ezılırm falan dıe add et friend listene horde olursan her daim yardım ederim.[signature][hline]Nerf Plz..
lvl 45 Tauren Shaman - Delidana
Senior Sergeant
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jungle, 25 Aralık 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
3 gunluk beklmem ve sorunlar yumagi sonunda gamersloot dan key im nihayet geldi.

Banada bir tane key lazım.Nasıl bir site burası ne gibi sorunlar oldu.Normalde kısa süre içinde mail olarak atılıyor olması lazım key'in.Anlatabilirsen sevinirim.Şimdiden teşekkürler.[signature][hline]Çarşı Karşıyada Karşı :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nevberos, 26 Aralık 2005 03:03 tarihinde demiş ki:
said:
jungle, 25 Aralık 2005 21:45 tarihinde demiş ki:

Banada bir tane key lazım.Nasıl bir site burası ne gibi sorunlar oldu.Normalde kısa süre içinde mail olarak atılıyor olması lazım key'in.Anlatabilirsen sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Yok aslinda sorunlar onlardan cok benden kaynaklandi uzerine birde cristmass girince 3 gun sorun oldu.Sonra pazar aksami tkrar sifirdan bi order yaptim 15dk sonunda hemen arayip key i gonderdiler.
(benim hatam ew telini vermek tavsiyem cep numarani ver boylece meskul yada ewde olmama gibi bir dert ortadan kalkiyor)
Sosyal ağlarda paylaş

pvp serverlari artik mantikli degil. BG lerin gelmesi ile zone pvp si zaten oldu, artik sadece 3vs1 gank yersiniz, ya da levellarken gelir bir level 60 kafaniza vurur, baska bir ise yaramaz. city saldirilari deseniz dishonor kill zaten onu oldurdu, pvp serverin bu konuda da avantaji yok artik. arada outdoor pvp yapmak isterseniz eger normal serverlarda XR, ashenvale ve SS de pvp saldirilari oluyor pvp serverlarda oldugu gibi.

bladefist , frostwhisper serverlarinda oynadim bugune kadar, ikisi de pvp serveri idi, su anda shadowsong da oynuyorum normal server, acikcasi pvp serverin tum dezavantajlari normal serverda olmadigi gibi, bg ler sayesinde, ya da SS saldirilari gibi outdoor eventler sayesinde pvp nin tadi aynen duruyor. zaten pvp serverlarinda da bg disinda adam gibi zevkle pvp yapan bir allahin kulu yok hic bir yerde, strangle da tarren mill de tanaris te birbirini 3vs1, 3vs2, 5vs1 gankleyenler haric. pvp serverini tercih ettirten etkenlerin hepsini yoketti once honor sistemi, ardindan da BG ler, geriye sadece dezavantajlari kaldi.

bir de normal serverda bir seyi farkediyorsunuz ki karakterleriniz zaten grup pvp si icin balance edilmis. pvp serverinda en buyuk sikintim hangisini secersem seceyim oynattigim class in cok cok cok cok zor oldurebildigi en az 1 class olmasi idi. herkese balanced degilsiniz. bu outdoor leveling de cok rahatsiz edici bir hal aliyor pvp de, cok zor oldurebildiginiz bir class geliyor sizinle sabah aksam ugrasiyor.

[Bu mesaj Namessar tarafından 26 Aralık 2005 07:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yazıkki Namessar çok doğru yazmış. PvP serverının artık pek bir anlmaı kalmadı. Gerçi BG'nin de iyice b. çıktı. Ama şu sıralarda normal serverlarda karakter açmak daha avantajlı. Burninde lvl58 horde shamanım var 1,5 ayda biraz zamansızlıktan birazda çevre şartları nedeniyle ancak bir lvl atlayabildim. Exp kasmak için dungeona gidecek adam bulamıyorsun, farmla kasayım dediğinde de yer gök aliance dolu. 58'a atlamak için bir baloncuğum kalmıştı onu wester plagude doldurana kadar 2-3kere alianceın tecavüzüne uğradım resmen. Adamlar birde cesedimin başında nöbet tutuyor.
Böyle ortamdan çok hoşlanmıyan biriysen bence normal servara gir. Yok illa PvP serverana gireceğim diyorsan araştır, hiç serverda Türk varmı diye bakmadan eşit bir servara gir. Hem de ingilizcen elişir :D

Bir de küçük bir rica lütfen yeni arkadaşlar Burning Legionda aly açmasın yer gök aly dolu zaten.[signature][hline]Sargas >> lvl58 Shaman >> Burning Legion
Glirhuin >> lvl41 Rogue >> Kor'gall
Sosyal ağlarda paylaş

0 dan bashlayan adama mag i onermek nasil bir mantiktir. 60 ol 5 haftada tier1 set hazir. hazir da o guildler adamlari ole aha bak bura 60 olmush yeni birisi var hadi alalimda tier 1 set verelim diye almiyorlar. Mag in basharisi raiding guildlerin olmasi. Raiding guildlerde genelde birbirlerinde adam aliyorlar. 6 tier1 /2 tier 2 set parcali adamin 1 ay sira bekledigini biliyorum ben. Hadi bir tanidik buldun giriceksin t1 set icin en az rare setin olmasi lazim. Strat DM gibi 5 kisilik instancelara oyunucu bulamiyorsun ki rare set tamamla. PVp kasicam desen elini sallasan ya sulfurasa ya thunderfury e carpiyor. Adam kafana 2k 2k vuruyor. Ha ayricaliklar olmuyor mu ? oluyor tabi. bizim bir ara priest ihtiyacimiz vardi. Daha onceden bashka bir ortamdan gelen bir arkasdhi aldik adam 1 ayda t1 setten daha saglam essa topladi. Ama bunun olmasi her zaman olacagi anlamina gelmez. Iyi bir guild bulamazsan mag da yapacak hicbirseyin yok. IF de insanlari inspect edip yuh dersin sadece o yuzden aptal blizz hala magin yanidna new ibaresini bulundursa da pek tavsiye etmiyorum magi. Su an icin dunyanin en iyi serveri kabul ediliyor. T1 set normal herkezde olan set.[signature][hline]:NSRq:üXrüt:irht:kök
Sosyal ağlarda paylaş

Valla cvplar icin hepinize tesekkurler :)
Anladigim kadariyla PvP nin pek bir cazibesi kalmamis,gerci shadowbanede kafama high lvl elemanlarin vurmasina alsimistim ama olsun :D
Herneyse simdi normal serverda acayim o zaman (zaten trial dada normalde acmistim lvl 20 ye kadar baya memnundum)
chormagmus server i gibi tavsiye edebileceginiz baska normal server varmi?cok eski olmamasi tercihimdir sonucta oyunu sadece trial suresince oynadim hala acemi sayilirim,isteyim benim gibi acemi baska oyuncularda bulunsunda kendimi fazla noob hissetmiyim :)
Sosyal ağlarda paylaş

pvp serverinda horde isen genelde 3 ally sana daliyor onun yerine. ally lar zaten horde un sayica 2 kati. aylarca oynadim bladefist pvp serverinda (hala da arada oynuyorum), deli gibi outdoor pvp yaptim (pisman degilim), ama butun getiri oduller hersey bg lerde, ally-horde sayi dengesizligi yuzunden genelde ganklendigimle kaldim, ganklediklerimden de uzun vadede hic bir sey elde etmedim, levellama surem de en az ama en az 1 ay uzadi. ayrica sehir baskini vs de olmadigi icin isin butun asil tadi gitmis durumda, gazi kacmis kola gibi oldu pvp serverlari zaten.

[Bu mesaj Namessar tarafından 27 Aralık 2005 08:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ve ben 5 haftadır mc ve onyxiadan trans drop görmüorum her zaman 2. raide düşüor benimkine deil.Bizim guild 90 kişi genelde 36 bazen 40 ardan 2 raid onyxia ve mc farmlıoruz bwl nefariandayız yakında inicek onu tek raid yapıoruz tabiki :) outdoor bosslardan lethon ve emeriss kaldı emerisside up bulamıolruz yoksa iner o =P[signature][hline]http://wow.allakhazam.com/profile.html?484961
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
"Selamzi" Ben Us Elune serverinde oynuyorum 60 lvl bi mage im var oynadığım server normal ve şu anda normal lafı bile midemin kalkmasına yeterli oluyor. Yanından geçerken size el sallayan pvp de bir birinizi yediğiniz adamlara hiç bir şey yapamıyorsun. BG sırası bekleyerek zamanını geçiriyorsun!. Mob kesmek bi yere kadar ama pvp = haz + heyecan + adrenalin = Ne kadar sigara içtiğinin fankına varamaman + ulan ben şimdi sana gösteririm tarzında iç geçinmene neden oluyor. Gel görki world pvp = FTW!

sevgiler saygılar :) "Normal sunucuda oynamayı bi kez daha düşün single player dan hiç bir farkı yok. Single player warcraft oyna daha fazla eğlenirsin eminim. ( kastım lvl 60 içindir low lvl de her şey tozpembe çünkü"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...