Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DIEZ> Knight Clani Hakkındaki düşünceleriniz ?

HolyDreams

Öne çıkan mesajlar

said:
RScosworth, 26 Aralık 2005 12:35 tarihinde demiş ki:
ben bi liderleri Patek i taniyorum
efendi akilli bir adam o kadar

zuahahhahhaaaa...

patek mi efendi adam ?

puhahahahaaa

küülüm terena o klan.

coğununun geçtiği yolları bilirim,emin olun ki hiç te iyi yollar deil:P
hata ve hata muhahahaha[signature][hline]:::İNSANLARI KAZIKLAMAK ERDEM DEĞİLDİR:::

[Bu mesaj prob tarafından 26 Aralık 2005 12:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_stratavorious_, 26 Aralık 2005 12:37 tarihinde demiş ki:
said:
bubbaChucks, 26 Aralık 2005 12:29 tarihinde demiş ki:
iyi ya da kötü yazmış :D
sorry :D yanlış okumuşum D:

rahatsız insan :D

ciddiyim diezde olsa anlarsin :) it sürüsü gibi human war işin komik tarafi humanlarin exp spotlari yetmiormuş gelip bizim orc spotlarindan kovuyorlar :)) bunlari legit player yapsa eywallah derim böyle bug abuser ler yapinca insan dellenior :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RScosworth, 26 Aralık 2005 12:35 tarihinde demiş ki:
ben bi liderleri Patek i taniyorum
efendi akilli bir adam o kadar

patek biras akilli biri efendi diyeyim ama yaptiği işler ortada kurduğu clan legal değil.. hatta hiç unutmam moradonun arka sokaklarinda :P merchanttan item alicaktim arakdastan ( shard +7/70 1 coinsten ) laga girdi server geldi patek aldi shardi :D yalvar yakar 100 m e geri aldim :) bundan dolayi da bir antipatim war :P
Sosyal ağlarda paylaş

Patek hakkında çok şey biliyorum kendisinin GM le yakınlıgı vardır ;) başka bişiy söylemiyim bide istedigi banı açtırabiliyo sanırım 3-4 tane charı vardı 1 tanesi banlanmıştı onun banınıda açtırdı[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
nation:karus
server:diez
Clan:WeAreHistory

''Playing BUİLT_FOR_THE_KİLL in Cypher''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dies2, 26 Aralık 2005 14:00 tarihinde demiş ki:
patek Sahtekardır sakin gozuktugune bakmayın diezde rebelde20,batman,ve bunun benzeri lvl 70 adamların charını alıp acizce kullanan kişidir dieze şöle bir bakın patek dedinizmi butun lvl 65+ kişiler korkar karakterime bişey yapar diye gözümle sahidim bu yuzden ismini vermicem bir arkadaşımdan cleric earring warrior earring aldı zorla..
He birde unutmadan onun yalakası var Bankuri tam yalaka şerefsiz.

bankuri patek in charı diye biliyorum banlandıgındada patek açtırdı banını[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
nation:karus
server:diez
Clan:WeAreHistory

''Playing BUİLT_FOR_THE_KİLL in Cypher''
Sosyal ağlarda paylaş

Bende ilk zamanlar diezde oynadim ilk 3 ay boyunca, neyse önemli değil.
Benim düşüncem ise Knight claninin o Türk bayrağımızı lekelediğidir. Bu kadar cheater, bug abuser, kser vs vs.. bir araya toplanirsa diğer Türk olmayan oyuncular ne düşünür sizce ? bugün 100 kişi öğrenir oyundan yarın arkaşalari ile 1000 kişi olurlar ondan sonraki günlerde ise milyonları bulabilir.. Umarım o knight clani hile hurda ile bir yere gelicek ise Türk bayrağını pelerininden çikarsin.. Bizim bayrağımız doğru şekilde temsil edilmiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

26 Aralık 2005 16:49
--------------------------------------------------------------------------------
arkadaslar ben burda topic acmistim en uyuz oldugunuz clanlar kim diye ben knight clani ve winners demistim
ISTE KNIGHT CLANI HAKKINDA DUSUNCELERIM=DIEZ

1.balik bastan kokar patek iki yuzlu biri rebelde20 onun yuzunden oyundan banlanmak zorunda kaldi. bankuri jingling yapiyor diye bas bas bagirdi butun karus irki bankuri banlanmadi ama karuslardan ghostface aninda banlandi acaba nie

ve de tauurus ile bankuri harp queen icin birbirne girdiklerinde bankuri tauuras falcon cekip ks yapti tauurus banlandi bankuri ye bisey olmadi

2.hakan_53_tr turkish hamsi gibi moradlarin onde gelen 2 duperi buraya alindi hakan 53 tr shard +8 mirage +8 i vardi simdi elinde hic bisey yok dupe wipetan sonra turkish hamside oyle

3.rafo hacklenmisti ve charini geri aldi ama direkt knight claninda. crazy_a banlandi bani acildi direkt knight claninda respawn oldu adamlar acep nie

4.eski codename clanin tamami duperdi adem22 kral oldu ama adem22 banlandi sonra butun codename clani knight clanina gecti acaba neden beko haxisheytan crazy_a rafo rolex_gs

bu sorularin cevaplarini aliim knight clanina saygi duyan arkadaslardan ltf.
cikar uzerine kurulmus bir clan er gec sonu gelcektir
not/ bu topicigimde kilitlenirse bu forum yoneticileri taraflidir
Sosyal ağlarda paylaş

Walla kardeş kimse kimsenin charına bişi yapamaz..Patek gm falan diil gmlikle alakası yok sadece yaptığı iş itibari ile birilerine yakın olmalı bazı yaptıklarının söylendiği pislikler ortalarda dolanıo Ki bence de yapmışlardır banlama olayları sadece sitedeki açıklardan kaynaklanıodu..Bi ara siteye login olan playerin hacklenme gibi bi durumu vardı rebelde 20de bu şekilde hacklendi sanırım..Patek charı ile kaç kişi oynuo bu bilinmez Knight clanında olanlar arasında çok ii insanlar olduğugibi pislik dahi denemiyecek adamlar var kendini beğenmiş, diğer oyuncuları küçük gören insanlar öle sanıolar clanın asisti townface denen mage makro kullanıo 1-2 kere cz[hline]yok :P
Sosyal ağlarda paylaş

Professonel dediklerine aynen katılıorum tespitlerin çok ii yalnız tek bir hatan var Haxiseytan escape clanındaydı yani benim clanımda o çocuğun hiçbirşekilde dupe ile alakası yoktur kospla yada başka bişi ile geçmesinin tek nedeni şifresini alamayan abisinin şifresini belki alabilirim umudu idi insanlar böle umutlara kapılıolar[signature][hline]yok :P
Sosyal ağlarda paylaş

RScosworth, 26 Aralık 2005 17:52 tarihinde demiş ki:
hepsi geyik ya
arkadas fantezi yapmiş
ben biliyorum sölediklerinin cogu asilsiz ve yalan
--------------------------------------------------------------------------------

asilsiz miiii
1.patek tauurus banlatmadi sırf bankuriyle tartıştı diye
2.hakan 53 tr ile turkish hamsi vakti zamninda quattro clanı her dupe wipe ta cıplak kalıyordu hakan 53 tr kac kere trade block yedi biliyor msun?
3.rafo benimle beraber hacklenen cogu kişiden biriydi o bile batman'den önce oyuna döndü CRAZY_A adem22'nin diger chariydi adem22 kral olmadan önce crazy_a banlandi sonra adem22 banlandi ama crazy_a'nin bani acildi adem22'nin codename clanı patladi tamam haxisheytan'da nevermind_19_tr'de 1976'da codename deydi ama bunlarin codenamele ilgili uzaktan yakından ilgisi yoktu o cocuklar dalgasına oynuyordu clanda ama crazy_A adem22'nin dupe itemlarini taşiyordu
4.codename clanina gelen yabanci oyuncular ertesi gün cclandan cıkıyordu cunku işin dogrusunu biliyorlardi

son olarak codename benim eski clanımdı ondan önce patek'in clanını knight'ta da oynadim ve kuleye yattigim zaman clandan biri bana güldü bende küfrettigimin icin atıldım.

hem patek hem adem22 _dostcafe_'nin edit char oldugunu bildigi halde clanlarina aldilar sebeb? sadece onlarin clanlarini yuksege taşımak icin .
siz blood clanin başkanı olsaydiniz edit bir chari ne yapardiniz?
gm'i mail bombardımanina tutarsiniz deil mii ama bu adamlar ilkesiz ve cıkarci olduklari icin bişey yapmadilar yeterki onlara np yap gerisi sorun deilll

hala salladigimi düşünen varsa yazsın her iddiasini sonuna kadar yanitlarim
Sosyal ağlarda paylaş

Ya patekin Gmliği bizi ilgilendirmez fakat yaptıgı işler ilgilendirir Hakan_53_tr yide tanıyorum dostcafeyide ayasofia yeni adıyla codenamenin clanında Edit char yoktur Bankuri cok sevdigim birisidir edit char Felan degildir Onun Magesi vardı osamandan beri tanırım bankuriye serefsiz diyen adamıda Kınıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rubens, 26 Aralık 2005 22:40 tarihinde demiş ki:
Ya patekin Gmliği bizi ilgilendirmez fakat yaptıgı işler ilgilendirir Hakan_53_tr yide tanıyorum dostcafeyide ayasofia yeni adıyla codenamenin clanında Edit char yoktur Bankuri cok sevdigim birisidir edit char Felan degildir Onun Magesi vardı osamandan beri tanırım bankuriye serefsiz diyen adamıda Kınıyorum...

hakan 53 tr edit olmayabilir ama gözümle gormedigim sürece inanmam dostcafe'yi de bence tanımıyorsun o char ibrahim falan deildi ibrahim in oynagidi lazcan_bo ve lazcan_Bow'dur her 2 charda banladir... dostcafe'de banlanmistir 9999 cunku edit chardiiir

ha bu arada patek'in gm olduguna bende inanmiyorum olsa zamanında beni banlardi bence o gm'e veriyor gm'de buna item veriyor sen sag ben selamet ya da alan memnun satan memnunda diye bilirsin patek adi sani olmayan bi herifti son 2-3 aydir poposunu tavan yapti oda inecek

[Bu mesaj TheProfessional tarafından 26 Aralık 2005 22:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheProfessional, 26 Aralık 2005 22:55 tarihinde demiş ki:
said:
Rubens, 26 Aralık 2005 22:40 tarihinde demiş ki:

hakan 53 tr edit olmayabilir ama gözümle gormedigim sürece inanmam dostcafe'yi de bence tanımıyorsun o char ibrahim falan deildi ibrahim in oynagidi lazcan_bo ve lazcan_Bow'dur her 2 charda banladir... dostcafe'de banlanmistir 9999 cunku edit chardiiir

lazcan_bo editdegildir Çünkü biz lvli onunla beraber harpyde kasmıştık lazcan_bow u bilemem...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dies2, 26 Aralık 2005 22:59 tarihinde demiş ki:
RAFOYA CHARI PATEK VEYA BANKURİ VERDİGİNİ SOLEYEN KİMDİ ZEKANDAN SUPHEM VAR SENİN cUNKU RAFO 2,5 AY CUSTOMER SUPPORTA MAİL ATTI DAHA YENİ ALDI CHARINI PATEK ANCAK HACKDEN ANNIYAN EZİKİN TEKİ

Hackten anlamak diye bir terim yok! eger böle birşey yapabiliyorsa herşeyi yapabilir rebelde20 nin itemlerini alabiliyorsa herkesinkini alır...
Sosyal ağlarda paylaş

rubens ve diez2

diez2 rafo konusunda haklı olabilirsin biliyorum o 2 ay alamadı charini ama charini alir almaz knight clanina gecti o yüzden bana tuhaf geldi

ve daha önceden de dedigim gibi codenamedekiler buraya taşındı son 1 saat icinde clandan cıktılarsa bileemem

nick nick veriim
rankingte buyrun
1.raf0
2._yaholl_ codenameden atilmisti gerci
3.rolex_gs
4.bady68
5.beko
6.crazy_a
7.haxisheytan(konuyla alakasi yok gerci ama olsun)
8.power_blade

rubens lazcan_bo edit deil dogrudur lazcan_bow da edit olmayabilir ama quattro cok kez dagildi bu dupelerden ben _dostcafe_ i aldigim zaman
255 dex 140 hp vardi
64:archer
64:explore
8:assasin
:4 master skill puanlari vardi o yüzden emin olamiyorum diyorum ya gozumle gormeden inanmam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...