Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ogame

sanchez

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Aksine kaliteli bir oyun. MMORPG lerin aksine saatlerinizi bilgisayar başında geçirmeniz gerekmiyor. Sadece her gün belirli aralıklarla 3-4 defa veya daha fazla internete girmeniz gerekiyor. İşyerinde veya evinde internet olup, en büyük zevki internet olanlar için ideal bir oyun bence. Hem oyuncu kitleside diğer oyunların aksine 0-12 yaş grubu değil.[signature][hline]Why is it every move I make turn out to be a bad one
Where's my guardian angel
need one, wish I had one
Sosyal ağlarda paylaş

said:
loop, 23 Aralık 2005 22:24 tarihinde demiş ki:
Aksine kaliteli bir oyun. MMORPG lerin aksine saatlerinizi bilgisayar başında geçirmeniz gerekmiyor. Sadece her gün belirli aralıklarla 3-4 defa veya daha fazla internete girmeniz gerekiyor. İşyerinde veya evinde internet olup, en büyük zevki internet olanlar için ideal bir oyun bence. Hem oyuncu kitleside diğer oyunların aksine 0-12 yaş grubu değil.

puanın heralde 200 filan
bilakis ogamede 24 saat online olmazsan ayakta kalma şansın yok

1k komutayı 2 saat yerde tut bakayım ne oluyor
veya 1-5 aralığında sömürge al ogamede acc unuz ya 24 saat kontrol altındadır yada yoksunuzdur.

ayırıca ahlaksızlığın bin i bir para
vakti zamanında (i) lere saldırmak yasak dedin bir kesim oyuncu ki bunlar mevcut bir çok serverın ilk 100 ü i leri sömürdü milyonlarca hammadde toparladı onlara dokunulmadı 10 15k hammade alanlar banlandı

300-500 BN ile ile push up yapanlara kimse dokunmadı arkadaşına 1 Bn yollayanlar 2049 luk oldu

ogamede herkes eşit modlara yakın olanlar daha eşit[signature][hline]Legions of Ebonlore
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun çok guzel bence. Tum gunumu de oyuna ayırmıyorum.(gunde max. 3 saat-ortalama 1,5 saat) Ona ragmen 17. evrende ilk 300 deyim. Modlara yakın olanlar daha eşit(!) olabilir. O konuda haklısın ama napalım biz de ilk 200 e gireriz orda takılırız. Sonuçta oyun zevkli. Hele tanıdığın arkadaşlarınla bi de ittifak kurdun mu tamamdır.[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Suark, 09 Aralık 2004 20:21 tarihinde demiş ki:
Nedendir bilinmez birden kafana osurma isteği geldi içimden.

Keremcan'ın banına hayır kampanyasına destek için tıklayın!
Sosyal ağlarda paylaş

ya ilk 300 nedir ki benim acc umu ben gizledim ve belkide o oyunda kimsenin gelişmediği kadar geliştim rakamları şöyle vereyim haftada 21k ha yı elimi kolumu sallaya sallaya basıyordum ama oyunun bir amacı yok resmen yarışmacı arkadaşlara başarılan en ezik olan kazansın türü birşey[signature][hline]Legions of Ebonlore
Sosyal ağlarda paylaş

oynamakla oynamak arasında fark var

bir kesim insan 24 saat online saat kurup gece 3 de kalkan tipler biliyorum ve bir noktadan sonra ilerlemek için buna mecbursun böyle oluncada hayatın bu oyun oluyor bütün gün bu oyun başındasın hayatının tek amacı bu ozaman eziksin ayrıca dahada ilginç birşey söyliyeyim serverların ilk 100 ündeki acc ların ortalama 25 tanesi 2. acc hatta 4 de bir ara 1. ve 2. aynı adamdı[signature][hline]Legions of Ebonlore
Sosyal ağlarda paylaş

19 Nisandan beri oynuyorum. Hala haftada bir kaç defa gece çalışan arkadaşlar vasıtasıyla sabah 5-6 gibi kalkıp saldırı yapıyorum.. Hayatımdan çok fazla bir şey çaldığınıda düşünmüyorum çünkü ogame oynamasam başka oyunlar oynayacağım.
Bir kere esir olduk şu internet olayına...[signature][hline]Why is it every move I make turn out to be a bad one
Where's my guardian angel
need one, wish I had one
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...