Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

18- Kredi Kartı

hella

Öne çıkan mesajlar

-18 "kredi" kartı alamaz.
gençler için bankaların yaptığı kartlara önceden belli bir miktar para yatırılmış olması gerekiyor normalde.

kredi, yani olmayan parayı harcamak biz yetişkinlere mahsus bir güzellik...
*!güzellik mi dese bela mı kararsız kalır*

[Bu mesaj Emaleth tarafından 21 August 2003 13:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ablaların en 14 f ist'i en sarışın'ı alabiliyor 18 yaş altı kredi kartı

ek kart olarak mesela garanti bankası 16 yaşını doldurmuş olmanızı istiyor, bu garanti bankasının kredi kartları nelerdir ?

bonus
shop&miles
garanti kart

eğer ailenizde birinde varsa ve 16 yaş dolmuşsa ek kart çıkarttırabiliyorsunuz, aynı şey iş bankası içinde geçerli

düzeltme olsun diye şey ettim[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

git amerikaya hayatını yaşa al ehliyetini 16 yaşında takıl yaw bu ülkede seni adam yerine koymaları için 18+ ve akli dengenin bozuk olması gerekiyo örnek ben

*! ekranı sever *[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsi çıkarır para kazanmıycakmı adamlar çıkarırlar tabi

ama en iyisi para kazandıranlar hem harca hem kazan

Tavuk göğsü üstüne dondurma ye dondurma bedavaya gelsin varmı böle bişey

-var

*! Bakırköy sinir ve ruh hastalıklarını arar *[hline]Nefret ediyorum su kizlardan Beni goturmedikleri yer kalmadi Oram buram icki kokan meyhaneler Daha da ileri gittiler Beni yatak odalarina goturduler Atesleriyle yaktilar Dudaklariyla emdiler Halen anlamiyorum Benim gibi zavalli bir sigaradan ne istediler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...