Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CM4 - Sorunlar, sorular

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

said:
slayer__, 24 April 2003 20:05 tarihinde demiş ki:
dana youth diyince aklıma rooney wayne geldi oyunun başlarında free transfer yapılabilen nadide genç forvetlerden

ingiltere milli takımında bize karşı oynayan uzun boylu tip

abicim o adamı free transfer olarak almayi basarabilen eleman dunyada yok henuz -referans dunyadaki cm4 forumları-

sayki sevki ve genclik iste gel dersin gelmez git dersin gitmez
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Enhancement Pack 3 çıktı;gavur forumlarındaki iddialara göre oyun bariz bir şekilde hızlanmış,bir sürü major-minor bug düzeltilmiş falan.Patch 46 megabyte ve ısrarla çekilmiyor,server busy...[hline]Yaşam boyunca aradığımız şey belki de budur,yalnızca bu,olabildiğince büyük bir üzüntü,ölmeden önce kendimiz olabilmek için...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
sostizm, 17 June 2003 12:03 tarihinde demiş ki:
Çalıştırdığın takımla ve oyuncularınla duygusal bağlar kurarsan bu otomatikman oluyor. Gerçek oyuncuymuşlar gibi bazen öfkeleniyorsun onlara, bazen de sarılıp öpesin geliyor. Eh haliyle sarıyor oyun.

kesinlikle[hline]Dj Ben pazar 13-15 arası
isteks->20474989
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dana30, 01 May 2003 16:36 tarihinde demiş ki:
said:
slayer__, 24 April 2003 20:05 tarihinde demiş ki:
dana youth diyince aklıma rooney wayne geldi oyunun başlarında free transfer yapılabilen nadide genç forvetlerden

ingiltere milli takımında bize karşı oynayan uzun boylu tip

abicim o adamı free transfer olarak almayi basarabilen eleman dunyada yok henuz -referans dunyadaki cm4 forumları-

sayki sevki ve genclik iste gel dersin gelmez git dersin gitmez

cmgamer forumlarında adamın biri manchester a almış yazıyordu...[hline]Every girl that I f*ck tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

Ve en sonunda, Maltepesporla UEFA yı 9.sezonda kaldırabildim. Şimdi sırada şampuanlar ligi var hadi hayırlısı. 2. Lig A ya cıkmak için 4 (3 sezon hemen hemen aynı kadroyla yonamama rağmen ancak cıktım) sezon harcadım o olmasa bu süreyi yarıya indirirdim ama olmadı malesef. Şampuanlar liginden sonra inşallah hedefim England conference takımıyla şampuanlar ligi.
Bu arada save/load yapan oynamasın oyunu beah!!
Sosyal ağlarda paylaş

Aşağıda bir başka topic açılmış ona da yazdım ama sanırım asıl burada CM4 tartışılıyor, bir kez de buraya yazayım. Benim oyun, ister patchleyeyim ister patchlemeyeyim, ister crackliyim ister nocd crackini kullanayım bir süre sonra (kısa bir süre sonra) ÇAT edip kapanıyor. Oyun değil bilgisayar kapanıyor. İlginci ayni şeyi notebookda da yapıyor. Biri intel biri amd. Ekran kartları da farklı. Hızları aşağı yukarı ayni. İntel P2000 NB, Asus Athlon XP1800+ DT. Buna bir çare bulabilirsem çok mutlu olacağım, aksi takdirde CM3'e döneceğim.

Lütfen yardım...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...