Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

final destination 2

Dojorel

Öne çıkan mesajlar

gayet berbat bir film. gerilim filmi degil bir kere bastan belirteyim. 1.de olan olaylar tekrarlaniyor. olumden bir sekilde kurtulabilen bir grup insan, sacma nedenlerden sirayla oluyor. ne bir zeka piriltisi ne ilgi cekici bir nokta. ben bulamadim. Ayrica ghostshipten arak bir olum sahnesi de var. gitmeyi dusunen olur diye daha anlatmiyim.ama bana sorarsaniz bosverin bu filmi. [hline]blinded by fear of life

[Bu mesaj Dojorel tarafından 19 August 2003 09:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet son derece iğrenç, ölümler çok komik kahkahalarla güldük xechelonla onun dışında filme esrarengiz bir hava vermeye çalışmışlar yok ölümü yeni bir yaşam engeller zart zurt. ilk film kadar güzel değil ve son derece saçma. zaten anlaşılan o ki amerikada araba kullananların hepsi sorumsuz insanlar. bir tır yolun kenarında part etmiş bir jipe saatte yaklaşık 80 km ile nası vurabilir ileriden göremiyor mu?

neyse işte uzun lafın kısası fiyasko görmek için gidebilirsiniz bu filme..[hline]Fizban (9:08 PM) :
şirin demek kız lügatında yakışıklı değil demek
Fizban (9:08 PM) :
ama hala sana böle bi kanım ısındı demek
Fizban (9:08 PM) :
kıl olurum şirin diyenlere
Sosyal ağlarda paylaş

Bence guzeldi.Ayrica,film gerilim degilse... ne? Ben oldukca gerildim sahsen...Olaylarda gayet guzeldi.Bir kac sahneyi detayla anlatmak isterdim ama izlemeyenler var muhtemelen.Bazi sahnelerde tuylerim diken diken oldu yani.Gerci ilk film daha iyiydi ama... ( o olumu yeni bi yasamla yenebilirsiniz geyigi hakketten kotuydu...) Bence gercek gerilim filmi bu olsa gerek...

C.Y. 'nin dedigi gibi;bi grup "cok enerjik" gencin bi kampa gidip ,sirayla olmelerinden daha iyi.. degil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Devam filmi boyle olmaz. Devam filminde yeni birsey koymalisin ki seyirci bir sonraki filmine de gelsin. gerilim filmi diye gidiyorsun, ordan burdan alinma olum sahneleriyle dolu bir film buluyorsun. Adi ustunde son durak 2 iste aynisi olacak nedir yani? ben 1.sini izledim gitmeyeyim mi yani? yada oyle bir genelleme mi var? Ben ilkini begeniyorum, 2.sini gormek icin gidiyorum. Ama zevk alinabilecek hicbirsey bulamiyorum.[hline]blinded by fear of life
Sosyal ağlarda paylaş

konusu çok değişik değildi biraz değişsin diye garip şeyler yapmaya çalışmışlar,yeni yaşam ölümü durdurur filan gibi.ölüm sahnelerinde arkadaşların aksine gülmedim korktum.üstüne yüksek yerden büyük cam düşerse nası olur veya kadın asansör kapısında sıkışırsa yaşıcağı ölümü görmek istiyorsanız gidin.ölüm sahneleri oldukça gerçekçi ve etkileyiciydi ama film vasat.[hline]huh Sardok ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...