Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online ile iligili Duzgun Topic Nasil Acilir!!!!!

GRaDeRJaCK

Öne çıkan mesajlar

Yaklasık 5 hafta once charımı bir arkadasim glishingden banlatmis benden cok daha sonra glishingden banlanan adamlarin banlari acildigi halde benim banım neden acilmadi?
Tanıdıklarim olmadigi icinmi? gmlere yalakalik yapmadigim icinmi?
Yoksa lvlimin 66 67 olmadigi icinmi?
Onlar Gold permiuma benden daha mi fazla para veriyorlar dupe yapan adamin bani aciliyor benim banim yine acilmiyor mail atiyorum siteden yaziyorum yine cevap yok. Bunlar sadece moradonda kar yagdirip savaslarda yukardan yazi gecmek icinmi GM olmuslar. Ne yapmam gerektigi hakkinda bilgisi olan varsa lutfen bana yardimci olsun.

düzgün topic açmayı öğrenin ya da açmayın lütfen. sticky topic var bununla ilgili paticik.com bölümünde.

Diyip Konumu kapatmislar. Yanlis anlamayin benim kimseyle bir alip veremedigim yok ama jadenin konusu orda duruken benim clan baskani olmamam mi konumun kapanmasina tasinmasina sebep oldu. Tasinan yerde Knightla uzaktan yakindan ilgisi olmayan bir yer. isten anlamayan iyi niyetli olmayan insanlarin bu tur gorevlere gelmesi cok canımı sıkıyor. Muhtemelen burdanda banlanacam bu mailin uzerine ama dayanamiyorum artik tek istegim yardim almakti!!!![signature][hline]SERVER : ARES
NiCK : GRaDeRJaCK
LVL : 62
CLAN : TURKISHTOWN
Sosyal ağlarda paylaş

+1.. diger kapanmayan ve ta$inmayan (hatta ilginc bi $ekilde hit olan) sacma konulara oranla cok daha seviyeli seninki, gayet guzel bi $ekilde yardim istemi$sin.

ayni sorunu ben de ya$ami$tim.. oyunda Gm'lere pm atmak
hic bir i$e yaramiyo; "gold uyelik alcam, fiyati ne kadar" sorusuna gayet guzel cevap veren Gm'ler, "banlandim, ne yapabilirim?" dediginde sallamiyolar asla.. Mail attiginda da ayni sorunla kar$ila$iyosun, bence maila "banim acilirsa 10.000knight cash alcam" yaz, o zaman seve seve acarlar xD

bunlarin di$inda belki resmi forumlardaki adminlere mesaj atmayi deneyebilirsin, belki birinin iyi gunune denk gelir de actirir banini..

gercekten uzuldum, bol $ans..

[Bu mesaj Somber tarafından 26 Aralık 2005 10:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GRaDeRJaCK, 26 Aralık 2005 10:01 tarihinde demiş ki:
Yanlis anlamayin benim kimseyle bir alip veremedigim yok ama jadenin konusu orda duruken benim clan baskani olmamam mi konumun kapanmasina tasinmasina sebep oldu.

lol be, jade kim klanı ne, KO nasıl bir oyundur eheh

Güldürmeyin sabah sabah, bir kerede nerede hata yamış olabilirim diye sorun kendinize kalkıpta ayrımcılık yapıyorlar demeden, çok rica ediyorum bir kere oturup şapkanızı önünüze koyun bir gözden geçirin yaptığınızı

Ne işim olur KOla da bazılarınızı tanıyacağım, üstüne bir de kayıracağım burada.

Öte yandan topicinin taşındığı yer bir bölüm değil, çöp.

Bak bu topic de uygun değil, ama farklı bir noktaya değinelim hadi burada, senin amacından sapalım. Bir zahmet gidip sticky topicleri okumuş olsanız üye olurken büyük harflerle topic açmak, konunun içeriği ile alakasız başlık yazmak gibi gereksiz hareketlerden kaçınmanızı ısrarla ve ısrarla söylediğimizi görmeniz mümkün olurdu, ama bir defa oturup iki sayfalık kuralları okumuyorunuz, ancak ayrımcılık yapıldığından dem vurmayı biliyorsunuz o kurallara uymadığınız için yaptırımla karşılaşınca.

[Bu mesaj Nefr tarafından 26 Aralık 2005 10:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Her zaman da söylüyoruz, buyruun yine söyleyeyim bir ihtimal okursunuz diye; "şu topic dururken benimki niye böyle", "osman saçımı çekti birşey demediniz ben jaleye tükürünce ceza aldım" demek yerine şikayet butonunu kullanın varsa kurallara uymadığını düşündüğünüz mesaj / topic, ilgilenelim.

Bu forumun 20K+ üyesi ve her gün binlerce hiti var, bütün mesajları görmemiz mümkün değil ama gördüğümüz yanlışa müdahale ediyoruz, şikayet edilenlerin hepsini gözden geçiriyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yaklasık 5 hafta once charımı bir arkadasim glishingden banlatmis benden cok daha sonra glishingden banlanan adamlarin banlari acildigi halde benim banım neden acilmadi?
Onlar Gold permiuma benden daha mi fazla para veriyorlar dupe yapan adamin bani aciliyor benim banim yine acilmiyor mail atiyorum siteden yaziyorum yine cevap yok. Bunlar sadece moradonda kar yagdirip savaslarda yukardan yazi gecmek icinmi GM olmuslar. Ne yapmam gerektigi hakkinda bilgisi olan varsa lutfen bana yardimci olsun.

düzgün topic açmayı öğrenin ya da açmayın lütfen. sticky topic var bununla ilgili paticik.com bölümünde.

Diyip Konumu kapatmislar. Yanlis anlamayin benim kimseyle bir alip veremedigim yok ama jadenin konusu orda duruken benim clan baskani olmamam mi konumun kapanmasina tasinmasina sebep oldu. Tasinan yerde Knightla uzaktan yakindan ilgisi olmayan bir yer. isten anlamayan iyi niyetli olmayan insanlarin bu tur gorevlere gelmesi cok canımı sıkıyor. Muhtemelen burdanda banlanacam bu mailin uzerine ama dayanamiyorum artik tek istegim yardim almakti!!!!

Aslinda yazdiklarin doğru , cogu kişinin acildi , mesela monsterkill ban yediginde 3 gün diye notice gecti GM. Normalde Glichting ban süresi 1 aydir.[signature][hline]Aresde Satilik
+8/15 Rouge Chitin Shell Helmet
Bütün Dupe Wipelardan Cikmistir.
Teklifleriniz için Burdan yada
Oyunda /pm picallo_tr.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 26 Aralık 2005 11:35 tarihinde demiş ki:
said:

Diyip Konumu kapatmislar. Yanlis anlamayin benim kimseyle bir alip veremedigim yok ama jadenin konusu orda duruken benim clan baskani olmamam mi konumun kapanmasina tasinmasina sebep oldu. Tasinan yerde Knightla uzaktan yakindan ilgisi olmayan bir yer. isten anlamayan iyi niyetli olmayan insanlarin bu tur gorevlere gelmesi cok canımı sıkıyor. Muhtemelen burdanda banlanacam bu mailin uzerine ama dayanamiyorum artik tek istegim yardim almakti!!!!

Aslinda yazdiklarin doğru , cogu kişinin acildi , mesela monsterkill ban yediginde 3 gün diye notice gecti GM. Normalde Glichting ban süresi 1 aydir.

bizimde bir arkadasimizin 1 ayi gectigi halde acilmadi. SSOnucta bence kafalarina gore takiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Attigim maillere sonunda bir cevap geldi
Dear customer,kindly log in to the game as your account has been unblocked and let us know if you face any problem.Thank you.

yaziyor ama benim sorunum acc. umda degil chara tıkladigim anda dc diyor yanındaki charla oyuna rahrat rahat giriyor.
Az once denedigimde yine DC dedi.
GMlere pm atiyorum cevap vermiyorlar.
Premiumumda bos yere isliyor.
ingilizcemde pek iyi degil yani bu maile nasil bir cevap verecegim konusunda pek fikrim yok yardimci olursaniz sevinirim.[signature][hline]SERVER : ARES
NiCK : GRaDeRJaCK
LVL : 62
CLAN : TURKISHTOWN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...