Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yazar araniyor,

The_Guardian

Öne çıkan mesajlar

said:
Magic, 15 August 2003 23:07 tarihinde demiş ki:
horaş milleti kandırma, 3 oyundur hesapta bizden birilerinin karakterleri çizceksin. ayrıca paso cdleri getirmeyi unutuyorsun. bide çocuğa kızıyorsun. cıkh cıkh.

Diğer yandan sitedeki yazılara bir göz attım, öncelikle güzel Türkçe'miz üzerinde biraz çalışırsa yazarlarınız daha güzel yerlere ulaşırsınız gibime geliyor benim. Bilmiyorum ne kadar ciddiye alırsınız artık.
[hline]There, look, the willow clings over the river,
like a person who bows down, crying for the lover.

[Bu mesaj Magic tarafından 15 August 2003 23:09 tarihinde değiştirilmiştir]

Turkce yazilarin duzgun olmamasinin 2 nedeni var
1.si aceleye geldi ve muhtemelen harflerin yeri deyisti. bu hatlari r bir duzeltiyorum
2. si benim klavyemde turkce karakter yok. (su an yurt disindayim ve turkce klavyemide getirmemisim,)

Oyuzden $ ve diger 8 turkcemize ozgu harf i bulamazsaniz emin oln benim elimin usenmesinden deil,Imkanim olmamasindan dir.

Ayrica ciddiye almak ne kelime Elestiriler olmadan o site site olmaz valla.,Elestirinbki benim goremediklerimi gozume kadar sokun bende duzeltiyim, :D
Sosyal ağlarda paylaş

hmm benim bilgisayarın çözünürlüğü 1024x768 ama hala sağa doğru fazlaca kaymış tasarım bence en iyisi dw yada frontpagede onu 800*600 e göre ayarlaman...
ayrıca merak ettim o sağdaki destek verenler varya hangi konuda destek verdiler sponsorluk yarıdm banner değişim?
Doyanakadar destek olabileceğimiz birşey varmı diye bakınıyorumda[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 19 August 2003 20:23 tarihinde demiş ki:
hmm benim bilgisayarın çözünürlüğü 1024x768 ama hala sağa doğru fazlaca kaymış tasarım bence en iyisi dw yada frontpagede onu 800*600 e göre ayarlaman...
ayrıca merak ettim o sağdaki destek verenler varya hangi konuda destek verdiler sponsorluk yarıdm banner değişim?
Doyanakadar destek olabileceğimiz birşey varmı diye bakınıyorumda[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar

Simdi tasarim konusunda haklisin.Her seyi yeni yeni ekliyorum.O tasarim bile 2 gunluk.Iste herseyi yavas yavas yerine koyuyorum, O tasarim da bitince Irklar siniflar fln i turkcelestirmeye basliycam (wizard demek yerine buyucu demek vs gibi)

Destek konusundada. Mira omnis bana teknik acidan yardim ediyor ayrica sitenin kurucularindanim,
Oyun kutusuda destek veriyor

Aslinda is Reklam .Reklam veriliyor bu siteler e bu sitelerde bana reklam ve yazar veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...