Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Clanla ilgili bir sorun var. Yardım lütfen

AnuriaAlptekin

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar clan başkanıyım. 2 tane de asist var. 3 gün önce clanı bir sebepten dolayı bozmuş, sonra tekrar kurmuştum. 2 gündür clanımıza garip garip adamlar giriyor. Ne ben ne de asistler alıyor bu arkadaşları. işin ilginci benim listemde de görünmüyorlar. Az önce biri clandan cıktı. Sordum, kimse tanımıyor ve kimse böyle birini almamış. Bizim bilgimiz dışında clana nasıl giriyorlar, benim listemde nasıl görünmüyorlar ve buna bir çözüm getirilebilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bilmiyorum aynısı benimde başıma gelmişti 7 aylık clanımı bozup tekrar kurmuştum ve kurdugum gece kendi arkadaşlarım hariç clana 12 member gelmişti.Ama sonra düzeldi gecer merak etme[signature][hline]Server:Xigenon
Nick:Raider0100
Job:Rouge
lvl:59 (Azkaldı)
NP:halan oynamaklı sabitliyemedim :)
Clan:Arrdeam (cherif:P)
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Yaşlandık diyorum valla. Doğru ya, ben bu sayfayı okumuştum... Unutmuşum demek ki. çözüm bulabildin mi?[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Yaşlandık diyorum valla. Doğru ya, ben bu sayfayı okumuştum... Unutmuşum demek ki. çözüm bulabildin mi?[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

ne cözümü bulabilirim ki clanda catlak sesler bidi bidi bi de rahatsiz olup susun diyenler vermedigim halde asist olanlar aklima gelmisken onlarida ekliim.... neyse bu imageshack bidi bidi sitesinde sorun war olmuo...cözüm diye bi sey yok nasil daha önce ally 'ler lvl 1 adam tarafindan bile düsürülüosa bu da bunun gibi bir sey heralde ama cogu kisi clana nasil girdigini bilmiyor...dün gece clana aldigim 3 arkadasim bugün clansizdi yeniden almak icin gittigimde azrail_pusuda diye bi tipin benim clanimda oldugunu gördüm bakiyorum clan liste kimse yok :S:S:S
yeni bi patch cözüm olabilir ya da clanin disbandi :S:S:S:S

dip not: clan listte görebildiniz adamlari aninda atin...[signature][hline]::Ujio::
68 lvl
warrior
ares
unblocked
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 25 Aralık 2005 19:24 tarihinde demiş ki:
/ban_from_clan character id
bu komutla istedigin adami atabilirsin ben denedim ise yaradi simdi temizlik zamani ^_^

Clanda kim olduğunu görsem anında atacağım da, listede görünmüyorlar. Es kaza biri ses verirse bu metodu kullanacağım. Teşekkürler...[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
------------------------------
Server:Xigenon
Nation: Karus
Job: Elemantal Lord
Clan: New_Age (Leader)
Lvl: 6x
Np: şimdilik yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...