Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Raptor mu yoksa Giga + tatom Mu? sizce?

coliseo67

Öne çıkan mesajlar

said:
CEZAAA, 25 Aralık 2005 00:48 tarihinde demiş ki:
ARK. ARESDE ACİL PARA VEYA İTEMİ İHTİYACIM VAR WARRİOR YTL DEN ALICAM PLS [email protected]

Çeliktepeli olmasaydın satardım ama hiç sevmem celiktepeli_altan' ları.

Araya kaynama lütfen, pazar alanını kullan.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/55
Np:205.xxx/1xxx
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

*giga +8 de olsa vurdugu damage hiç bir zaman raptor +8 inkini geçemez
, attack hızı raptor dan biraz daha hızlıdır, mage ağırlıklı bir düşman partiye dalarken flame resist pot ile beraber basılıp giga kullanmak iyi bir taktiktir.

*totemic spear ın yanında giantic tek el axe değilde impact +8 kullanılmalıdır çünkü aradaki ap farkı çok fazla ek olarak totemic spear ve impact kullanan bir warrior a spear def takıldığı anda gelen damage totemic spear dan kesiliyo yani bu demektirki impact ten gelen damage azalmıyor , önceki yazılarda arkadaşımın dediği gibi farm işleri yani boss kesmek dm kesmek için uygun bir ikilidir ( seri atagı olduğundan )
pk yaparken %80 karşılaşmalar slide ile yapıldığı için range sorunu yaşanabilir

* raptor +8 bir warrior un sahip olabilceği damage açısından ve silah vurma mesafesi bakımından en güzel silahtır , hem en çok damage ı verir hem slide yaparken assasinlerden çok daha uzak mesafeden hasar verebilirsiniz , ama sonuç olarak spear def raptor u öldürür, bununda çözümü olarak yanınızda +7 giga veya +7 hell breaker taşıyın anti spear için

Weapon defler ile kıyaslamamı isterseniz
sıralama şöyle gider
Iron Impact +8 > Giantic Axe +8(2h) > Raptor +8

Son söz , cs deki defenseler ise
50axe
50spear
50club
50sword
şeklinde bulunmaktadır
Giantic axe +8 hiç bir zaman cs li bir priest e
raptor +8 den fazla vuramaz[signature][hline]::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

bence karsındakı adama baglı sahsen ben priest ım karsıma assasın gelınce dagger defans sheild warrıor gelınce spear def takarım (taliada war tabi bunun yanında :) ) bak tım adam adam hell breaker aldı spear harıc axe sword clup defans weren sheild ler war onları takıorum bu chtin sheild yoksun lugun dan olıo tabi :D ama bu player ın el hızına baglı bır zamanlar NYcris baya delırmıstı bu taktık yuzunden 25 helmet 50 talia 40 sheild kac wurdgunu hatırlamıyorum ama combosu pek ıse yaramıo du baya dalga gectım ama sonra ıntıkamı kotu oldu :D amma bencede +8 raptor gerısı yalan :D

nick: ::aLone::
server: ares
lvl :60
np: hatırlamıorum
ırk: human
durum: banned :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...