Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

frp müzik oyun ve geyiğin birleştiği adres...

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

Ya alakasız olcak ama tcpip imzanda

Ücretsiz 250 mb mail yazacagına

Ücresiz yazmısın bu bı taktıkmı yoksa yanlıslıkmı ?[signature][hline]Fistan, 13 Aralık 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
OHA sakallı uzun saçlı bi adam gözümün içinde pehdahlandı hatta bu mesajı yazarken monitörde bile görüyorum aşşa dogru kaydı gitti.vay anasını sayın seyirciler...
Sosyal ağlarda paylaş

Hayirli Olsun Bende Developer'im isimi ole aldik ole kaldi degistirirz ya siz isteyim yeter :D[signature][hline]SWG - Anron - Gene Buralardayim... - High Elder & Milita Member Of ShadowKnights
SWG - Eclipse -Zanakdorufen Northstar - Demir Alma Zamani Gelmisse Bu Limandan.Mechule Giden Bir Gemi Kalkar Bu Limandan..
Wow - Dashe - Baydim...
MxO - Dashe - E Bundanda Baydim..
Guild Wars - Zanakdorufen - Beklemede Kalin..
Silkroad - Anron - 20+
Sosyal ağlarda paylaş

hehe kolay gelsin[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

haddıme dusmez ama lopeth sende sag tıklayınca kısayolu kopyala cıkmıomu ? yada dırek sole uzerınde mouse ı basılı tutmak suretıyle bı gezdır sonra kopyala hatta ne ugrasıosun dırek ustune tıkla ?[signature][hline]Fistan, 13 Aralık 2005 22:27 tarihinde demiş ki:
OHA sakallı uzun saçlı bi adam gözümün içinde pehdahlandı hatta bu mesajı yazarken monitörde bile görüyorum aşşa dogru kaydı gitti.vay anasını sayın seyirciler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bameso, 23 Aralık 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
haddıme dusmez ama lopeth sende sag tıklayınca kısayolu kopyala cıkmıomu ? yada dırek sole uzerınde mouse ı basılı tutmak suretıyle bı gezdır sonra kopyala hatta ne ugrasıosun dırek ustune tıkla ?

nostalji yapıyordum[signature][hline] Sezercik, 11 Haziran 1981 tarihinde demiş ki:
Vurmayin abiler ,vurmayin ablalar...

Haydi kafalar Telekoma[/b]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...