Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Free keyler, SoG launch ve client download.

Guru

Öne çıkan mesajlar

8 Aralik saat 6 GMT tarihinde SoG icin ilk key dalgasi bitti. Eger icinizde key alamayan varsa uzulmesin bu sadece ilk dalgaydi bunun gibi bir kac tane daha basvuru olanagi sunulacak.

AD Team (Alchemic Dream) tarafindan dun IRC de yapilan duyuruya gore;

SoG client download u bittorent ile 9 Aralik tarihinde baslayacak ve SoG sunucusu 13 Aralik itibariyle acilacaktir.[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben acc alamadım kahretsin ya, okdr kaldim makine başında kurtlar vadisi sevdasına gitti güzelim acc.
Tahminimce 13 ünden sonra yakın bi tarihte açarlar 2. dalgayı.[signature][hline]Ztar, 05 Aralık 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
ne demek ceza versin bu ülkede cinsel özgürlük yokmu arabistan mı burası.Adam top diye siteden mi atalım ?
Sosyal ağlarda paylaş

bt ile olmasi zarar degil fayda su durumda, cunku pek cok kisi bt ile cekecegi icin cok kisa surede oyun herkeze dagilip kolaylikla hizli bir sekilde indirilebilir.

Ayrica download dosyasi http://www.darkandlight.net/sog/download adresinden duyurulacakmis.

Download boyutu: 1.3 GB[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

Aldiginiz SoG account un calisip calismadiginiz merak ediyorsaniz.
Bu adresten test edebilirsiniz.
http://www.darkandlight.net/sog/

PS: test sayfasinda size sorulan kullanici adi olarak forum kullanici adinizi kullaniniz.[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Guru, 09 Aralık 2005 09:43 tarihinde demiş ki:
Aldiginiz SoG account un calisip calismadiginiz merak ediyorsaniz.
Bu adresten test edebilirsiniz.
http://www.darkandlight.net/sog/

PS: test sayfasinda size sorulan kullanici adi olarak forum kullanici adinizi kullaniniz.

SoG acc degil bu yalniz, DnL acc kontrol ediyo. SoG acc alabilicek durumda misin diye kontrol ediyodu keyler dagitilmadan...[signature][hline]Khrall - Orc Warrior - Warsong (US)
Tarkhun - Dwarf Hunter -Illidan (US)

Sevisiyorum o halde varim...
Sosyal ağlarda paylaş

Ne zaman downloada açılcak oyun ya?9.da açılcak deniliyordu.Nerdeyse 10a giricez.[signature][hline]Mike, 26 Ağustos 2005 17:26 tarihinde Fenerin Şampiyonlar Ligi kurası için demiş ki:
rahat 2.yiz bunu imza yapın 3-4 ay sonra hatırlatın bana.
Bonjo da ardından demiş ki:
avrupadada başarı gelince nereye kaçacaksınız hangi köşeye saklanacaksınız mrk ediyorum...
az kaldı az bekleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Here we are Pioneer gladmir, the hour came to enter Settlers of Ganareth.

The 10 000 Settlers were recruited yesterday. The first army of Gothar is now
ready to start the territories conquest!

In order to give everyone a good chance to be ready for the beginning of
Settlers of Ganareth, SoG opens in several stages:
- Dec 8th: Subscriptions for SoG

- Dec 9th: The launcher and the client for SoG are available on
www.darkandlight/sog/download.
Be sure to download the client through Bit Torrent as soon as available to be
ready for the servers opening.
Download file size: 1.3 Go

- Dec 12th, 10h00am UTC (GMT) : The Server is up for you. Pioneer gladmir, you
are able to enter the world of Ganareth one day before the rush.

To prevent from server crashes, players will enter SoG by section to play. If a
message tells you that the server reaches the maximum of connections, we
recommend you to try to connect yourself again later..

Abanın download başladı[signature][hline]GladmiR Ebonlore
Sosyal ağlarda paylaş

Evet arkadaşlar, beklenen linkler sonunda yayınlandı ve beklenen mesaj da AD yetkilisi tarafından atıldı :) Önce torrent clientımızın olması gerekiyor ve bunu da buradan temin ediyoruz. Daha sonra ise Launcher.exe (torrent dosyası) ve SOG.exe (torrent dosyası)'yi çekiyoruz.

Herkese kolay gelsin.[signature][hline] the legendary tamer of oldies..
Sosyal ağlarda paylaş

simdik ben zamaninda paticik yetkililerinden birine swg beta accountumu vermistim, bu durumda paticik'in bana bir beta account borcu var eger karma'nin varligina inaniyorsak

bu durumda kim bana beta account'unu teslim edicek ?

(amerikada ikamet ediyorum, hizli dl kaynagim var, dl edip cd'ye cekip yollayabilirim fln, her turlu kiyak yapilir, bana da yardimci olmak isteyen varsa pm atabilir)
[signature][hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe

[Bu mesaj Mephisto_ tarafından 10 Aralık 2005 04:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

indirmeyi bitiren hayırsever arkadaşlardan biri sog.exe'yi dvd ye çekip bana ulaştırabilir mi ? :)... dvd ücreti ve küçük bir ücret daha verebilirim :)... account kaptık, daha sog.exe %0.0'da :)...[signature][hline]Makhaon
Level 44 Tauren Hunter - Kor'gall [EU]
Sosyal ağlarda paylaş

kalan: 20 gün diyo safasdas[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Elder Bounty Hunter-----FRF
How many pieces of Bounty Hunter Armor did Boba Fett have to collect to get his complete set of Mandalorian Armor?
If Luke and Leia can fire blasters and jump from their speeders, why do I have to get off my bike just to punch someone?
How many skills did Luke Skywalker have to master before he became a Jedi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...