Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden zion

eryan

Öne çıkan mesajlar

ewt sevgili zionlar size soruyorum neden zion'a katıldınız neden onun için çalışıyorsunuz bunu anlamak istiyorum neden hep iyinin tarafında oluyorsunuz neden ben herkesi kendi tarafıma çekmek icin yalvarıyorum neden zion bunu bana soyleyin lutfen :D

Not:Rica ediyorum peki sen neden machinesin demeyin soruya soru ile karşılık verilmez :D:D
Sosyal ağlarda paylaş

Bence herkes yanlis anliyor(Yada ben yanlis anliyorum)zion bir kere kotu taraf cunku zion sadece insanlari dusunuyor oysa makineler ile insanlarin dusunme tarzi arasinda bir fark yok yani beynimiz ayni sekilde isliyor(Hatta olaya biraz daha dinsel acidan bakarsak ruh ayni diyebiliriz)fakat insanlarin aptalligi yuzunden makineler ile insanlarin arasi bozulmus(Animatrix i izlediyseniz anlamissinizdir)sonra insanlar makinelerin kafasina kafasina vurmaya baslamis ama yenilen taraf onlar olmus.Simdi makineler istese gidip gokyuzunde bir sehir insa edemez mi,eder..Ama insanlari yok etmeyip birlikte yasamak icin matrix i kurmuslar(Ve bence tek matrix yok bir suru matrix var ve makine ler insanlarin davranislarini onceden tahmin edebiliyor bu bir suru matrix olayi yuzunden yani gercek hayatta dusundugumuz seyi uygulamaya gecirmeden makineler ne dusundugumuzu biliyor ama matrix bir nevi oyun gibi birsey insanlari hos tutmak icin(yada kandirmakta diyebiliriz ama cogu insan yalanlari sever))

En azindan oyundaki karakterimin gorusleri boyle ve inaniyorum ki makineler insanlarin cikarini gozetmekle birlikte arada barisi saglamaya calisiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sylian iyi güzel dedin de, makineler hikayeye göre evet insanların onları reddetmesinden ve ilk saldırıyı insanların yapmasından dolayı insan ırkına savaş açtılar ama olaya objektif bakmak gerekirse, dünya üzerinde yaşayan ırk insanlardı. Makinelerse sebeb ne olursa olsun insanların bu yaşam hakkını bi nevi ellerinden almış oldu. Yoksa düşünen ve bağımsız bir makineler ordusunu kimse planlamadı ya da istemedi...

İkincisi Matrix'in kuruluş amacı insanlarla barış içinde yaşamak değil, insan beynini kontrol ederek, insanlara yaşıyorlarmış hissini vermek. Bunun altında yatan amaç ise onlar Matrix'e bağlı iken, insan vücudunun yaydığı enerjiyi elde edebilmek. Böylece Matrix'e bağlı hiçbir insan makinelere karşı koyamaz, çünki hiçbişeyin farkında olmıcaklardı. Bunu zaten biliyoruz..

Dolayısıyla Eryan, neden Zion dersek; makinelerin insanoğlunu sömürge ırkına dönüştürme isteklerini ben kabül etmediğim için, Zion!!

Tabi şuan için Matrix Online'da 3. filmin devamı konu alınıyor ve makinelerle insanlar barış halindeler. Farklı org.lardaki playerlar arasındaki pvp'ler ise RP bazında alt gruplar arası çatışmalar olarak adlandırılıyor. Ama bana kalırsa GM'lerin oyuna müdehale ederek oyunun gerçeği yansıtması için toplu hareket sağlanmalı, savaşılacaksa da gerçek bir savaş olmalı. Yani Mara'da tüm org.lar yan yana gelip sohbet etmemeli..[signature][hline]Code Name on Recursion/LvL: Alad/40
Name: Alad Zeron
HvCFT: Mowlenar
Rank: Captain
Discipline: Kung Fu Master
Faction: DoZ Elite
Sosyal ağlarda paylaş

Makineler istese havada ucan bir sehir yapabilir tabiki ama makineler saf mantıkla calısıyorlar.En kolay enerji elde etme yolu gunes enejisi oldugu icin önce bu yolu izlemişler bu imkanları ortadan kalkınca ikinci en kârlı yol olan insanların yaydıgı ısı enerjisi olmuş.Eger yarın makineler soguk fuzyon yapmayı ogrenirse butun tarlaları yıkıp yerine fuzyon reaktorleri kurarlar insanlar hic de umurlarında olmaz.
Yada soyle dusun sen tv uzaktan kumandandaki pillerle barıs içinde simbiyotik bir ilişki içindemisin yoksa piller sadece kullandıgın gecici enerji kaynakları mı ?[signature][hline]I want your blood
I want your brain
I want your Soul
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
Helcaraxe, 07 Aralık 2005 21:57 tarihinde demiş ki:
Ben iki taraftada oynuom yani ole şerefsiz bi kişiliğim hehe :D

o zaman en büyük şerefsiz ben oluyorum :D :D[signature][hline]yokedemeyeceğin şeyi kontrol edemezsin... (Muad'Dib)
[/b]evrenin dayandığı tek gerçek vardır: nedensellik... (Merovingian)[/b]
[/b]çizim galerim[/b]
bomba yerden gelirse terör, havadan gelirse medeniyet olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...