Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wtf Humanlarla aynı partydeyim czde :D

Diablo_Angel

Öne çıkan mesajlar

oyuna girdim scrolları falan okudum tam yürüyodum durup dururken partye girdi kendi kendine partyden yazı yazamıyorum ama onlar yazıyo ve yazdıklarını görebiliyorum yazanlarda humanlar O_o alın size bi ss nasıl oldu bende anlamadım :S aynı partyde oldugum adamı kesiyorum :D

[spo1=WTF][/spo][signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
nation:karus
server:diez
Clan:WeAreHistory

''Playing BUİLT_FOR_THE_KİLL in Cypher''

Sosyal ağlarda paylaş

Enteresan ork human kardeşliği merak ettiğim bu party nasıl pklık yapacak :D[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyuna girdim tam bowl a dogru gidiyodum birden partyde buldum kendimi giren çıkan belli deil partye dakkada bir biri giriyo onlar adam kesince para geliyo ben kesince benim kestigim adamın parası onlara gidiyo :S relog yaptım anca düzeldi[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61

Sosyal ağlarda paylaş

bu aynı nationdaki adama damage verme olayı benimde başıma gelmişti ama şu aynı party olayı mükemmel bişi olomuş bakalım k2network bize daha nasıl süprizler yapacak :D[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

bazı arkadaşlar kosp falan demiş ben warriorum abartmayın ne kosp ya :S durup dururken kendimi partyde bulmuştum ve sürekli partye humanlar girip çıkıyodu biri çıkıyo biri giriyo :D onlar kesiyo bana para geliyo aslında benim merak ettigim ben mehmeti kestim np geldi para gelmedi sanırım kendi parası ona geri gitti :D[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...