Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.311

Stuner_Cypher

Öne çıkan mesajlar

said:
NightHunter666, 24 Aralık 2005 13:08 tarihinde demiş ki:
said:
Gregorn, 24 Aralık 2005 13:06 tarihinde demiş ki:
bu işin sonu kötü bu patch i bide eski haline getirmesi var hay yılbaşının ben..

ne degismis O_o

Update yapmadan direk girdi oyuna . Sanirim patch daha fixlenmemis. Aktif degil yani. FTP'ye atmislar ama henüz aktif degil. Muhtemelen bu offline sebebi serverlarin bakim ve yedeklemesidir.[signature][hline]Somewhere along the days of my life
I found my faith in you

(Cry for me)
Sosyal ağlarda paylaş

sundries e gidin yeni şeyler gelmiş tanesi 1 coin züpper walla yere koyyon kıvılçım çıkarıo :D[signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem!

Karımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının karılarını kullanıyorum.

Şiddete karşı savaş açın, şiddet yanlılarını kurşunlayın.

Sosyal ağlarda paylaş

havai fişek stokluom fişyatı 1 coin olmuş

şimdiden 200.000 tane fişek koydum inn hostese
zhuahahha[signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem!

Karımı o kadar seviyorum ki eskimesin diye başkalarının karılarını kullanıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

her yer bomboş herkes inn- sundries koşuo aynen benim gibi :D:D:D:D:D:D[signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem!

Sosyal ağlarda paylaş

etrafımda kardan adamlar war(player) pre. olanlar mı yoksa bişe mi çıkıo kardan adamdan?

8-10 tane kestim kardan adam bilmemne event yazıo kullanılmıo :([signature][hline]Yerin kulağı vardır derler,benim de kulağım var.Peki ben yer miyim?Yemeeeem!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...