Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sharon Stone Polat Alemdar.

Aykan

Öne çıkan mesajlar

abi son bölümde bi olay olmadı andy amcanın performansı daha iyidi bence[signature][hline]Promecium, 14 Aralık 2005 00:18 tarihinde demiş ki:
yahu bu paralı siteler varya.acaba paralımı? bide nasıl satın alabiliyoz.Bide mesela netli açtım site yavaş oluyormu.Bilgisi olan varmı

Sosyal ağlarda paylaş

Sharon naaptın olan karizamayı altüst ettin yaaa...sen çalış didin bir yerlere gel ondan sonra polatla öpüş abowwwww o zaman her para verene çıkacaksa para verelim flash tv'nin gerçek kesit adlı şaheser programına da konuk oyuncu olarak alalım.....[signature][hline]Give me something to kill my pain!!!
Sosyal ağlarda paylaş

sanki sizde maken tipli vucut gelistirmis karizma adamlarsınız ya necati sasmaz a laf atıyosunuz o adam eminim ki suraya adamı asagılıcı post atanların hepsinden daha iyi kendine bakıyodur..kendinizi ne sanıyosunuz onu da anlamıyorum yok apra versler opmezmişler mis te soleymis bole ymis..kim size para veriyo ki zaten ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
matama, 22 Aralık 2005 12:18 tarihinde demiş ki:
abi kadinin kicindaki killar agirmis:) 60 yasinda

anneannesiyle opusmeyi niye bu kadar abartirlarki

anneannesıyle opusmek mı afedersınız bakın cok özür diliyorum ama sharon stone polatı çok çok afedersınız donunda çalkalar.[signature][hline][b]Sevda çeker yalan olur sonra sokar yılan olur.
Sosyal ağlarda paylaş

turk mantıgı iste yok yaslı yok sole iyi de bundan size ne be? sharon stone size gore cirkin olabilir bundan bize ne? ben sharon stone a oyuncu olarak bakıyorum..10 larca film de oynamıs belli bi une sahip olmus..sen bole birini dizinde oynatabiliyosan bu bir basarıdır..
Sosyal ağlarda paylaş

polat ztn müthis bir oyuncu acayip yakısıklı bir adam demiyoruzki ama kadınında ahı gitmis bahı kalmıs sizde kokosculardanmısınız nedir ünlülerin makyajsız halini sanırım hic gormediniz[signature][hline]Sabrina-Todesengel-Asgard rp yaparken Zergling demişki:
Ne giriyon lan charımla...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...