Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşte taze taze kosp haberi...

demise666

Öne çıkan mesajlar

USKO forumlarına üye olup aynı ss leri oraya da gönder yeterli :)
hatta mesaja eğer ingilizce bişi eklemek istemiyorsan
ARES CZ ve KOSP kelimelerini yazman yeterli olur onlar için sanırsam . Hatta Ares yazısını biraz değişik şekillere sok mesela BOLD yap font u biraz büyült o gm ler gereken mesajı alıcaklardır (umarım)[signature][hline]Toplum Diye bir şey yok , Varsa da ilgim yok
Sosyal ağlarda paylaş

BunLarı DoğuranLarı Çekip ÇıkaranLarın mk Stop !!!! Bu Lafım Tüm Macro kuLLananLara özeLLikLe Cz de KuLLananLara ...[signature][hline]Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %22.11 Abyss Blessing Sayesinde )
CLan : AshQiyA
Np : 13x.xxx
Server : Cyhper ( -_- )

[Bu mesaj pckopat tarafından 24 Aralık 2005 17:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baran_91, 24 Aralık 2005 18:02 tarihinde demiş ki:
JOEY SÖYLEYECEKLERİM SANA HAYSİYET ARIYORSAN SENDE OLMAYAN BİŞEYİ BAŞKASINDA ARAMA SENDE HAYSİYET OLSA KONUYU TEKRAR AÇMAZDIN VEDE KONUYU DEĞİŞTİREREK.BEN ORAYA YAZDIKLARIM AYNEN ŞÖYLE EL MORADLAR BAŞLATTI OLAYI SİNİRLENEREK BENDE AÇTIM ASLA YALAN SÖYLEMEM LVL 61 SENCE KOSPA İHTİYACIM VARMI AMA AMA BURAYA KADAR KASMIŞIM ADAMIMI HAKKINI İSTERİM CZ YE GİRİYORUM PASO YATIYORUM ADAM AÇMIŞ KOSPU KESİYOR SİNİRLENİP ÖĞRENDİM BENDE AÇTIM KARŞILIK OLARAK AMA İÇİM SIZLADI EMEK VERENLERE KAPATTIM.OLAYI SADACE KENDİ MENFAATIN İÇİN DÜŞÜNME BİZLERDE EMEK VERİYORUZ NASIL SİZ BUNU HAK ETMİYORSANIZ BİZLERDE HAKETMİYORUZ.YAZMIŞSIN BU ADAMI TANIYIN DİYE BENİ TANIYAN ÇOK İYİ TANIR NE KİMSEYİ KIRARRIM NEDE İSTEĞİNİ GERİ ÇEVİRİRİM HİÇ BİR ZAMN BUNUN BİR OYUN OLDUĞUNU UNUTMAYALIM.SANA SON SÖZÜM ELİNDEN GELENİ ARDINA KOMA KARDEŞ.

yukarda imaginary yüzsüzlügün bu kadarı yazmış ya aha bu onun 5 bilyon katı
ulan dünden beri hiç mi kullagın ya ya yakınlarının kulagı çınlamadı sana küfür etmeyen human kalmadı bi de neymiş 61 oldum charımın hakkını almak isterim demiş git item kas ezik o zaman 61 olunca 1k dmg mi vercen dediler sana bu oyuna başlarken bi de utanmadan cvp yazıo buraya[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...