Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Utandım

YuXXeL

Öne çıkan mesajlar

Türklere sürekli küfreden ve aşağlıyan bir clan var diez de PRETORİAN lar bunların küfürlerini bilmeyen yok ama nedense bazı arkadaşlar hala onların clanına girip birde kendilerini kral adayı koydurmuşlar, olmuşta kral ama kimin kralı o bilinmez tabi,ben şahsen bu durumdan hiç hoşlaşmadım bir türk olarak yazık ama çok yazık utanç verici.[signature][hline]Acımam Taqarof um :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
YuXXeL, 24 Aralık 2005 12:28 tarihinde demiş ki:
Türklere sürekli küfreden ve aşağlıyan bir clan var diez de PRETORİAN lar bunların küfürlerini bilmeyen yok ama nedense bazı arkadaşlar hala onların clanına girip birde kendilerini kral adayı koydurmuşlar, olmuşta kral ama kimin kralı o bilinmez tabi,ben şahsen bu durumdan hiç hoşlaşmadım bir türk olarak yazık ama çok yazık utanç verici.

Yukselcim gel bizim clana %100 Türk clanı :)[signature][hline]
Diez/JimmyFloyd/Berserker Hero/lvl 6x
Diez/VisuaL_TR/Berserker Hero/lvl 6x
Olympia/Shadow_Hunter/Assasin/lvl 5x
Olympia/VisuaL/Warrior/lvl 5x
Cypher/Cyclob/Paper Mage/lvl 6x
Sosyal ağlarda paylaş

Biz türkler de o zaman kendimize küfredilmesine vesile olacak şeyler yapmayalım.

-------------------
O:S.a agaaa
B:als.
O:agaaaaaaaa
B:efendim
O:Yaw biriniz de çıkarıp para item versin a.q.
O:Para ver lan ..cık
-------------------
O:S.a
B: english pls
O: money pls
B: i've no money for you man
O:sie a.q.
B:what?
O:fuk you
B:zzz
O: Fahişeeee

Bunun gibi onlarca dialogla karşılaşıyorum ben her gün.[signature][hline]"Your account has been blocked"
Yeni char açtım kasın beni please.
"Item pls,level pls,clan pls,party pls..."
Sosyal ağlarda paylaş

Unutmayalım ki yabancılarda da çok küfredenler var onlar da muhakkak çoluk çocuk bizlerde olduğu gibi.Ben demiyorum ki sütten çıkmış ak kaşığız diye ama yine de sevabıyla günahıyla benim öz milletim türk oğlu türk :)[signature][hline]Acımam Taqarof um :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lolo, 24 Aralık 2005 12:36 tarihinde demiş ki:
Taçsiz Gral Ogun_Abi forever ogun xD

Ogun abi nin raptoru bi gün araklicam arkası dönükken ama du bakalım ne zaman..[signature][hline]
Diez/JimmyFloyd/Berserker Hero/lvl 6x
Diez/VisuaL_TR/Berserker Hero/lvl 6x
Olympia/Shadow_Hunter/Assasin/lvl 5x
Olympia/VisuaL/Warrior/lvl 5x
Cypher/Cyclob/Paper Mage/lvl 6x
Sosyal ağlarda paylaş

Ama bu kadar çok dengesiz olması şaşırtıcı değil mi :D
Kurunun yanında yaş da yanar diyen atalarımız.Onlar da kafalarında bizi belirli birşeye göre şekillendiriyorlar.
Turk=KS yapar,NPC keserken gelir trade atar,party e alınca seni aga yapar,atınca fasho aga yapar,item verince dai der,vermeyince basar küfrü.....................

Böyle bir şekillendirme yapmışlardır kesin :D[signature][hline]"Your account has been blocked"
Yeni char açtım kasın beni please.
"Item pls,level pls,clan pls,party pls..."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 24 Aralık 2005 12:37 tarihinde demiş ki:
Ama bu kadar çok dengesiz olması şaşırtıcı değil mi :D
Kurunun yanında yaş da yanar diyen atalarımız.Onlar da kafalarında bizi belirli birşeye göre şekillendiriyorlar.
Turk=KS yapar,NPC keserken gelir trade atar,party e alınca seni aga yapar,atınca fasho aga yapar,item verince dai der,vermeyince basar küfrü.....................

Böyle bir şekillendirme yapmışlardır kesin :D

İyi güzel yazıyon da ben geçen gün şahsen kendi gözümle gördüm Ogün_abi Talos keserken Batman lvl 70 herif geldi zortt diye daldı üstelik Ogün_abi kesmeye başlamıştı burda hepimiz şok olduk kaldık.[signature][hline]Acımam Taqarof um :P
Sosyal ağlarda paylaş

RAPTORSUZ çıkmam abi :)) katiyen raptoruma göz koymayın yayarım :) YuXeL e katılıyorum fikirleri fikirlerimdir seni destekliyoruz ama doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar :) dikkat et YuXeL[signature][hline]Ben NoFearS 62 mage 145.xxx
Lost_pich 62 assasin 175.xxx
Ogun_abi 62 orc warior 60.xxx
Server Diez
Clan:WinnesrS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...