Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5 vs 1 :)

Cancel

Öne çıkan mesajlar

ukalaligin had safhasi . Agam lafina gülümsüyorum. Ne böyle bir iddiam var nede o tarzda insanim. Analiz yapmaktan uzak kalip . Hadi saldim asagi nasilsa ortamda biraz da sekil karizma yaptik diyorsan . Onu ortamin dahilinde yaparsin. Benim umurumda olmaz ..

Sana senin tarzinda yanit vererek * Ufaklik * demem gerekir ama ne bu benim abiligime nede kisiligime uyar.[signature][hline]Somewhere along the days of my life
I found my faith in you

(Cry for me)
Sosyal ağlarda paylaş

Kosunmayim Dedim ama Sunu Yazdiktan sonra Yazdiklarini Gayle Alip Cevap Bile Vermicem Ukalalik Diyosun Ama Aslinda En buyuk Ukalaligi kendin Yapiyosun Belkide Bu SS yi koyan Adam icin cok önemli Bisey oldu, Belkide Cok Sevindi Veya paylasmak istedi Simdi Bunu Buraya koydu Hurraaa 46747456 Kisi Benim Tabirimle cok Bilmislik Yapip "Bune?" veya "Nedir?" gibi Tavir Yapiyor Eger Burada Yetkili Varsa Yetkili uyaracak Herkez Kıdemini Bilecek Mesela 5k + Hp Nasil Yaptigini Merak eden vardir benim gibi SS Bölümüne Koy Diyenler Var SS bölümüne Yorum Yapilmiyo Yasak bu onun icin Yorumlara ACmak icin Koymus olabilir ...

Tsk By[signature][hline]S: Ares
C: UknighteĞ
L: 65
J: Arc Mage /Human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KiMBUPiSLiK, 24 Aralık 2005 12:57 tarihinde demiş ki:
Kosunmayim Dedim ama Sunu Yazdiktan sonra Yazdiklarini Gayle Alip Cevap Bile Vermicem Ukalalik Diyosun Ama Aslinda En buyuk Ukalaligi kendin Yapiyosun Belkide Bu SS yi koyan Adam icin cok önemli Bisey oldu, Belkide Cok Sevindi Veya paylasmak istedi Simdi Bunu Buraya koydu Hurraaa 46747456 Kisi Benim Tabirimle cok Bilmislik Yapip "Bune?" veya "Nedir?" gibi Tavir Yapiyor Eger Burada Yetkili Varsa Yetkili uyaracak Herkez Kıdemini Bilecek Mesela 5k + Hp Nasil Yaptigini Merak eden vardir benim gibi SS Bölümüne Koy Diyenler Var SS bölümüne Yorum Yapilmiyo Yasak bu onun icin Yorumlara ACmak icin Koymus olabilir ...

Tsk By

Gayle kelimesi ile Kaale demek istedigini umuyorum. Bende ikinci mesajimda acikladim . Dedim ki SS ile topigin bir baglantisi yok. SS konur ve altina aciklama yapilirsa herkez rahat rahat anlar aksi halde sari cizmeli mehmet aga geyigine doner olay . Ki o sekilde olmus.Benim kimsenin hevesini kirmaya niyetim yok. Yazdiklarimi biraz takip olsaydin aksine bu tarz tepki veren insanlara tepki verenlerin basinda benim geldigimi görürdün.
Neyse dedigim gibi analiz ondan sonra reaksiyon.[signature][hline]Somewhere along the days of my life
I found my faith in you

(Cry for me)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...