Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Free Minik Online Oyunlar

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Bir kaç yeni oyun daha hepsi bedava :P

Fung Wan Online

FungWan

[spo1=SS ler]

[/spo]

The Universal

The Universal

[spo2=SS ler için]

[/spo]

Age Of Sovereign

AgeOfSovereign

Gerçekten çok güzel bir oyun ss alıp koycam bir ara ama alıcak fırsat olmadı isteyenler downloads tan movielerden oyun için movie var onu indirip izlesin.

CS 2d

CS 2d

Online Cs 2d işte :P inşallah Soldat çıkmazda rezil olmam :D[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Anime tadında MMORPG lar.

Sosyal ağlarda paylaş

Yaw bu yu-gi-oh u indirdim kurdum ancak açılışta auto patch yapmak istiyor. Patch serverında mı sorun var bende mi anlayamadım bir türlü bitmedi patch, devamlı hata verip disconnect oluyor!?[signature][hline]There is no Emotion; There is peace
There is no ignorance; There is knowledge
There is no passion; There is serenity
There is no death; There is the Force

Obi-Wan "Ben" KENOBi
Sosyal ağlarda paylaş

Monster And Me

Bir çok olayın mümkün olduğu güzel bir oyun. Hoş grafikleri ve çok fazla detayı olduğu için dikkat çekiyor :P .

MaM

Deneyin bi ama oyun 535 mb sanırım o civarlarda :D[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Sosyal ağlarda paylaş

Shot-Online

Anime türü görüntülerle online oynadığınız bir GOLF oyunu :P Evet ciddiyim online bir golf oyunu :) Şu anda open beta da. Beta bittiğinde yoluna free olarak devam edicekmiş.

Shot-Online

[spo1=Ss][/spo]

Legen of Mir3

Hoş grafikleri var. Bu da güzel oyunlardan birisi ^^

LOM3

[spo2=SS][/spo][signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

Paticik kapaliyken sizler icin denedim, gördüm, beendiklerimi yazayim :) ve bi kac tane bekledigim güzel oyun var onlarida yazam ;

Pangya

Anime tarzi gene golf oyunu :) (seviyorum golfü :P) daha önce kore ce idi simdi ingilizceye döndürdüler :)

Pangya

Reverse

Deli bi savas oyunu :) Cok dehset büyük savaslar var :p

Reverse

[spo1=Resimler]

Nerdeyimm bennnn :P

[/spo]

Rakion Online

Yakinda acilcak olan bir oyun bekliyorum bunu da sabirsizlikla cok güzel gözüküyor cünküü :)

Rakion

Phantasy Star Online BB

Su anda open beta acik ama kisa zamanda kapancak gercekten cok güzel bir oyun. Anime tarzi uzay oyunu :)

PSOBB

World Of Oz

Kendisi bir sohbet mmorpgi diyebiliriz girdim biraz (2 3 gün baktim ciktim :))

OZ

Myth War Online

Delicesine bekledigim dier oyun su an acc alimi yapiyorlar kisa bir süre icin daha sonra close betaya gecicek simdiden bi kac acc aldim ben :P

Myth Online War

[spo2=Resimler]

[/spo]

RF online

Bu oyunu oynama firsatim olmadi ama daha güzel diyorlar baya :9

RF

TS Online

En uzun bu oyunu oynadim :) Savas sistemi Final fantasy gibi güzel party ile oynandiginda kat kat zevkli olan bir oyun bu :) su an open beta da binlerce oyuncu oynuyor deneyin görün :P

TS Online

[spo3=Resimler]

[/spo]

Pokemon online ve Naruto online hala yapim asamasinda sürünüyorlar :) Raycrash biraz daha gelistirildi lag sorunu halledildi gibi iste böle böle daha var da simdi yazmayim :)[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

[Bu mesaj Bellow tarafından 25 Mayıs 2005 12:24 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Asla yeterli degildir :)

1

faith

[spo1=Resim][/spo]

2

Rubies Of Eventide

[spo2=Resim][/spo]

3

Slayer

[spo3=Resim][/spo]

4

Planeshift

[spo4=Resim][/spo]

5

Habbo Hotel

[spo5=Resim][/spo]

6

Coke Music

[spo6=Resim][/spo]

7

Infınıty Empire

[spo7=Resim][/spo]

8

Auto Assault

[spo8=Resim][/spo]

9

Priston Tale İngilizce

[spo9=Resim][/spo]

10

Legend Of Mir 3

[spo10=Resim][/spo]

11

Rilphia Saga

[spo11=Resim][/spo]

12

ASDF Game

[spo12=Resim][/spo]

13

Battle For Wesnoth

[spo13=Resim][/spo]

14

Shattered Galaxy

[spo14=Resim][/spo]

15

Little Fighter 2

[spo15=Resim][/spo]

16

Storm Riders Online

[spo16=Resim][/spo]

17

Vastian

[spo17=Resim][/spo]

18

Americas Army

[spo18=Resim][/spo]

19

Savage Eden

[spo19=Resim][/spo]

20

Aces High

[spo20=Resim][/spo]

21

Daimonin Online

[spo21=Resim][/spo]

Arkadaslar hepsi hakkinda inceleme yazmadim :) Begendiklerinizi söyleyin bende yardimci olayim size :P[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Sosyal ağlarda paylaş

Baba sorum sen hangi gezegenden geldin...
Yav bir insan bunu nasıl yapar klavyene sağlık diyorum[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyaliyim ben yaw :)

edik : bu konuyu Mmo genel bölümüne kaydirirmisiniz :)[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

[Bu mesaj Bellow tarafından 26 Mayıs 2005 11:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bellow yok yok sende bir sorun var :)) yav çüş üniversiten fln yok mu olm senin ya bu ne :)) valla nediyim ellerine kollarına sağlık, bnde bu beyhude PII 400 umle ne oynayabilirim diyordum 75341 tane oyun yazmışsın :)) yav bir oyuna karar verelim onu oynayalım grup fln guzel olur :)[signature][hline]Death will come on wings of song,
A song of long and winding guile,
And in the end your end I wend,
And in the end, a harp will smile!
Sosyal ağlarda paylaş

dantes mapleglobala beklerim su an o oyuna dalmis bulunmaktayim üyelikleri dün aksam acildi :)

Maple Global[signature][hline]Hellsing:
BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Gohan: There is no end, no endd for meee !!!!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...