Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Free Minik Online Oyunlar

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Ya böyle sürekli yeni konu açmakla olmuyacak :P Bölüme bi giriyorum 4 5 tane konu açmışım en iyisi hepsini bir topic te toplayayım burdan devam edeyim ^^ .

Ücretsizler :

1. R.O.S.E Online

Sitesi : R.O.S.E
Daha önce açılan konu : Konu

2. Maple Global

Sitesi : Maple Global

3. Bloodlust 1/2

Sitesi : Bloodlust 1/2

4. Survival Project

Sitesi : Survival
Daha önce açılan konular : 1 2

5. The Realms Of Loria

Sitesi : TROL
Bilgi : Browserdan oynadığınız ve plugin istemeyen kaliteli grafikleri olan tamamen RPG ye dayalı bir oyun. Başlarken altı klastan birini seçip oyununuzu oynuyorsunuz.

6. Zelda Online

Sitesi : Zelda
Bilgi : Zeldayı bilmeyenler için (sanmıyorum ama :P ) Zelda adında bir prensesin kaçırılması sonucu onu kurtarmak için yola çıkan Link adında bir çocuğun hikayesidir. Ama burda online oyundayız. Devasa Zelda dünyasını Gameboy daki gibi şirin grafiklerle, bir çok eşya, büyü ve silahla birlikte online oynama fırsatımız olacak. Ama bir sorun var ; oyun hala yapım aşamasında çıkmasınada az kaldı. Hosting problemi sanırım tam emin değilim.

7. Tibia Online

Sitesi : Tibia

8. Digimon Online

Sitesi : Digimon Online
Bilgi : Bildiğiniz Digimon evreninde Digimonlarınızı yönetip geliştiriyorsunuz. Aslında zevkli bir oyun. Grafikleri genelde çizgi filmindekiler gibi canlı ve renkli. Savaşlarda zevkli. Ama oyunun büyük bir sorunu var; oyun Korece sanırım tam bilmiyorum. Eğer download bölümünü bulup indirirseniz aslında kısa sürede sisteme alışıyorsunuz.

9. Aspereta

Sitesi : Aspereta
Bilgi : Gene Gameboy grafikleri türünde bir oyun. Sürekli oynancak bir oyun değil ama sıkıldığınızda girip 1 saat kadar takılabileceğiniz bir oyun. Tatlı renkli grafikleri sayesinde pekte sıkmıyor ^^ .

10. Dark Eden

Sitesi : Dark Eden
Daha önce açılmış konu : Konu

11. Atarica

Sitesi : Atarica
Bilgi : Web üzerinizden oynadığınız bir tür oyun.

12. Dark Space

Sitesi : Dark Space

13. Conquer

Sitesi : Conquer

14. DO Online

Sitesi : DO
Bilgi : İngilizce hazırlanmış bir kore oyunu. Oyun 3d hazırlanmış ve zevkli bir oyun. Hikayeside baya bir ilginç :

[spo1=Hikayesi]At the end of 19th century at a Chinese antique store in ChinaTown, San Francisco,
a boy was playing an old casket named ¡®Karma¡¯ and as he opened the door to the ancient Chinese style house inside the box, he falls into ¡®Karma¡¯. As he wakes up,
he finds himself in a Chinese house inside the box and he opens the door to the outside to find out that the ancient Chinese continent is in front of his eyes.
Before the history of China even began, there were enormous forces that conquered the entire continent, called Lawful, Chaotic, and Evil Faction by people.
Nobody knows how it started, but they were fighting each other until only one group remained, and this war is the ¡®Thousand Year War of the Continent¡¯.
Nobody could predict for sure who will become the last standing group.
However, a small incident happens at the Five Mountain Range located on the edge of Middle Earth that puts the end to this war. Lawful Faction, once with powerful influence over the whole continent, starts to crumble under the effect of Chaotic Faction¡¯s occult artifact, named ¡®The Ark of Heaven¡¯, and Chaotic Faction who secretly applauded the befall of Jung Faction grabs hands with Lawful Faction, as they find themselves in uncertain position with their weapons lowered once pointed at the other.
The overlords of Lawful and Chaotic Faction immediately deploys carefully selected
8 promising next-generation martial artists in order to seal the ¡®the Ark of Heaven¡¯ at the Sun Temple which is one of 4 primary bases of Evil Faction.
There was a Follower of Tao who was leading this party of 8 t
Sosyal ağlarda paylaş

pokemon online yok sanırım :(.hep istemisimdir onu oynamak,ne ayarlar yaptım,visual boy hackleri vs ama olmadı uhuh.illa gba aldırcaklar yani arkidislerinle oynamak icin.

verdigin linklerden basılarına bakayım.rose a baktım ama sonra usendim yuklemekten onu.digerlerini deniyim downloadu az olan bisiyi indiririm artıkın[signature][hline]icqmsnmutos o'hara
cs:mutos[cVk]
siteniz icin yıllık ucuz reklam @sarisayfalar

Sosyal ağlarda paylaş

Evet aynen öyle ^^ . Ama oyun korece çözmek biraz kasıyor. Ama çözünce ve alışınca çok zevkli geliyor. Çizgi filminin aynı ve tüm digimonlar mevcut tüm çıkan serilerdeki.[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

msn : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

pokemonla aynısya super ya.cizgi filmini bilmiyorum.Ama bakacam oyuna once bi cevirmek lazım.bi arkadas google mi yahoo mu ne translator vermisti ordan bakayım bi :D.saol bellow[signature][hline]icqmsnmutos o'hara
cs:mutos[cVk]
siteniz icin yıllık ucuz reklam @sarisayfalar

[Bu mesaj mutos tarafından 16 Şubat 2005 12:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bunu da koyayım gerçi bunu oynayıpta koycaktım ama fırsatım olmadı bir türlü :P

YU-GI-OH online card game

Ehh anlatmaya gerek yok herhalde. Online card game Yugioh yu sevenler bilirler. Güzeldir kuralları biraz kolay ama genede zevkli bir oyun. Sitesinden üye olup downloaddan oyunu çekin. Sonra girip oynayın tamamen ücretsiz mişi. ^^

Sitesi : Yugioh
Download : Download[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

[Bu mesaj Bellow tarafından 16 Şubat 2005 12:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Pokemon Online

Yazmıycaktım daha açılmadı ama meraklısı çok sanırım :P . Çok az bir süre sonra açılcak belki de açıldı da ben bulamadım download yerini :/ Neyse oyun bildiğiniz GBA da oynadığınız gibi ama bu sefer MMORPG şeklinde olacak. Gerçekten çok tatlı gözüküyor. GBA için gerçekten tek kişilik büyük bir dünya idi şimdi MMORPG için çok güzel bir dünya olacak. Turnuva yaparız açılınca :)

Sitesi : Pokemon Online

Bi tane de ss

Naruto Online

Bunu çok büyük bir heyecanla bekliyorum. Naruto Online açılması için aylar var daha sanırım bilmiyorum ama gerçekten çok güzel olacak bir oyun. Naruto fanlarına duyurulur :P Ninjutsu yapalım.

Sitesi : Naruto[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Sosyal ağlarda paylaş

Yeni bir oyun daha buldum Anime severler için gerçekten çok güzel gözüküyor. Bir deneyin bakın derim. Pişman olmıycaksınız.

Sitesi : The Memoria

Bir kaç SS

Oyundaki Karakterler :

Oyun içinden

[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Sosyal ağlarda paylaş

Online bir savaş oyunu Navy Field. Oyunda Korea, Japan, Hong Kong ve China arasında geçen savaşta yer alıyorsunuz. Bir taktik oyunu. Savaş meraklılarına iyi gidicek bir oyun :P

Sitesi : Navy Field

SS

Sosyal ağlarda paylaş

Ray Crash

Bunu yukarda da belirttim ama buraya daha ayrıntılı yazmak istiyorum çünkü gerçekten muhteşem saran bir oyun. Eğer mecha ları seviyorsanız bunu denemelisiniz. Oyundaki 5 tane robot tan birini seçip oyuna giriyorsunuz. Belli odalar var. Bunlarda kuranlara direk atlayıp savaşa girişiyorsunuz. Oyunu ilerleme olarak değil sürekli action olarak oynuyorsunuz ve sürekli zevk alıyorsunuz. Oyunda zaten uzayda savaşlar yaptığınız için çok zevkli oluyor. Mesela demin bi savaşın ortasında etrafımda iki kişi vardı bala lazer kılıcımla combo başlattım ikisininde canları yarılandı :P . Oyunda savaşlar kazandıkça para ve puan kazanıyorsunuz. Bu paralarlada kendinizi upgrade ettiriyorsunuz. Puanlarla da rütbe atlıyorsunuz. Robotlar Gundama benziyor çok tatlı bişi girip deneyin derim. Oyunun full clintini burdan çekin

Girin downloaddan çekin

Oyunu indirdiğinizde 5 dk patch yapıcak sonra oyuna giricek. Eğer girmezse direct x 9.0c yi çekin gene sitesinin download bölümünden o zaman girecektir. Oyundaki adım Bellow gelin ö.m atın konuşup savaşalım :P Hadi ben oyuna geri dönüyorum :D[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Anime tadında MMORPG lar.
Sosyal ağlarda paylaş

Saol elimde baya bi liste var aradan güzelleri seçip yazıyorum buraya :P Eğer hepsini yazmış olsaydım bir sürü olurdu ama çoğu gereksiz ve sıkıcı oyunlar. Ray Crasha gelin beklerim gerçekten süper bişi.[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Sosyal ağlarda paylaş

Başka bir Mecha oyunu ^^ Ben bu oyunları çok seviyom ya :P

MechMod

Yapımcı arkadaşlar Half Life 1 in editini yaparak bir mecha online oyunu yapmışlar gene savaşıyosunuz yıkıyorsunuz, robotlarınızı alıp savaşa gelin hübareyyy

Sitesi : MechMod

SS

Sosyal ağlarda paylaş

Naruto Online diğer oyun sitesi daha açılmadı o oyun muhtemelen çok sağlam olcak şu anda ben herhangi bir Naruto oyunu ile idare ederim diyenler buyursun. Naruto web den oynanan bir oyun. Kendi özgeçmişinizi yazarak oyuna başlıyorsunuz (forumlara özgeçmiş yazmalısınız) bu yüzden yüksek ingilizce ve naruto bilgisi istiyor. Daha sonra academy de başlayıp yavaş yavaş büyüyorsunuz. Pek grafik beklemeyin tamamen RP ile ilgili ben Naruto ile ilgili her RP yi yaparım derseniz buyrun.

Naruto

Bende burda oynuyorum Bellow gene. Ama diğer oyun çıkınca beni göremezsiniz :P

Not: Ray Crash pek fazla sistem ihtiyacı istemiyor.[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...