Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eğitici ve öğretici bir gezi yazısı /Emaleth

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

ehm ortaokuldan(üniversitede 3üncü senem kocaman oldum :P ) beri takip etmemden ve emaleth ablanın tatlı dilinden midir emin değilim ama yıllardır aynı şeyi diyorum "ema abla 24 saat bişiler anlatsa dinlerim" :=)

uzun süre geçmiş geç gördüm ama elinize sağlık gidersem tanıdık gelir bu yerler artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
24 mart tan beridir burdayım
2 kere yagmur yagdı onun dısında rüzgar var ama 1 haftadır havalar epey sıcak, hatta yarın short tshirt cıkıcam dısarı zira bugun kot pantalon tshirt terledim fena halde

millet zaten cıplak dolasıyor sokaklarda..

metro fln ezberledim hepsini hehe gayet rahat ulasım, herseyide yiyebiliyorum sainsbury marketlerinde süper sıcak/soguk sandviçler var

türk ürünleri satan marketler var mesela southgate tarafında halim supermarket var her türlü meyve sebze ve diğer şarkuteri ürünlerini bulabiliyorsunuz.

onun dısında wood green taraflarında turk sokakları var kebap vb seyler istemediginiz kadar mevcut

camden town da her çeşit mutfak mevcut

oxford circus ile tottenham court road stationları arasında oxford street var orada cok ucuz alısveris yapılabilecek magazalar var ayrıca bond street tarafına giderseniz primark diye biryer var kapısında 200 kisi kuyruk oluyor(%80 kadın)

pardon %95 kadın dicektim. içeride her çeşit giyim eşyası oldukça ucuza satılıyor ve magaza acık oldugu sure boyunca kuyruk oluyor içeri belli bir orana göre alıyorlar hehe

azcık işini bilip herseyi ogrenince yolunu buluyorsun neyi nerede ucuza alıcan yolu yordamı falan baya ogrendim bu nedenle fazla kasmıyorum artık

mesela çorap mı alıcan 7 li paket satıyorlar kısa olanlardan ve 4 pound, peacock diye magaza var farklı yerlerde gayet güzel ve ucuza giym ürünleri alabiliyorsunuz.

çin yemekleri yiceksin take away (yani al elinde ye evde ye naparsan yap yeterki burada oturup yeme) ise camden town da sattıkları sokakta az takıl saat 5 pm e dogru fiyatları yarıya düşürüyorlar cünkü saat 5 de kapatıyorlar ve elde kalanı satmaları lazım yoksa dökecekler..

hoop ordan beleş denecek fiyata alıyorsun yemegini ;)

var oglu var bisürü hints and tips mevcut efendim hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...