Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ke sen nesin?

_PoWeR_TURK_

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
bende bu oyunu bırakcam galiba ama arkadaşlarım hiç bi zaman aklımdan çıkmıcak ne geyik yapardım be.. bu arada lord_mozart mı neymiş öle bi adam ölmüş o knight oynarken şimdi de torunlarımı ne oynuymuş öle bişi duydum :)... Mirasını yazarken +8 herşeyim küçük torumum Michael ' e Lord_mozartı oğtum Tomashon a :) acayip bişi olur[signature][hline]Nick : _FaTaL_Tr / jade_buff
Serwer : Ares / Ares
Irk : Orc / Human
Level : 55 / 50
Sosyal ağlarda paylaş

KE ye basladıgımdan beri sosyal faliyet 0 artık baba zoru ıle bırakmak zorunda kaldım derslerdede 4 tane 0 olunca sıkıysa bırakma dedı :D:D[signature][hline]Name: YASiN31
clan: ----
Server : Ares
Lvl: 62
np : 39k
Nation: Karus
Job: Shodow Knight
Durum : Bayramda 65 olucam jaja
Sosyal ağlarda paylaş

Size tam bir çelişki örneğim o halde. 30 yaşındayım. Yaklaşık 7-8 sen önce ilk bilgisayarımı aldım. Windowsun bünyesindeki oyunların dışında hiç bir oyunum yoktu. Sosyal yaşantısı ve çevresi geniş bir insanım aslında. Müzisyenim. Program yapmanın dışında gitar dersleri veriyorum. Ayrıca tiyatro eğitimine devam ediyorum. Satranç, basketbol, radyo programcılığı, tango vs. gibi uğraşlarım var. -dı. Bu tür bilgisayar oyunlarına meraklı bir arkadaşıma şunu söylerdim; "Bu oyunlar, kapitalist sistemin, gençliğin organize hareketini engellemek ve toplumsal iletişimini koparmak amacıyla hazırlanmıştır. Bireyi toplum içinde tamamen yalnız ve kitlesiz bırakmak istemektedir. Gerçek yaşamdan asla kopma. Evde saatlerce monitör başına bağlanmaktansa, dışarıdaki hayatı yakala. Denizin sesini, çiçeğin kokusunu, bir çocuğun gözlerindeki pırıltıyı, şarabın tadını vs asla erteleme. Dostlarına zaman ayır. Tüm bunların hangi amacın aracı olduğunu sakın aklından çıkarma".... Ben bunları yazarken char'ım tezgah açmış satış yapıyor. Yaklaşık 8 saat olacak, kesintisiz oynuyorum. Hiç kalkmadan 28 saat oynadıgımı biliyorum. Evet, yemeğimi de pc başında yediğim anlar oldu. Uzun zamandır dışarıda vakit geçirmiyorum. Herşey 5 ay önce başladı. Yukarıda söz ettiğim arkadaşım, kendi grubuyla sürekli oyunun sohbetini yapınca, "neymiş lan bu, 3 sene Diablo dinledik, bi de bu çıktı başımıza. Gösterin lan, ne varmış bu oyunda" diyerek başlamış oldum. Hadi biraz hevesti, şuydu buydu derken, işin suyu çıkmaya başladı. Clan kurdum, 2-3 saat önce master oldum, pelerin görevine hazırlanıyorum ve yapmam gereken daha yığınla şey var. Ama bir yandan da sıkılmaya başladım. Dışarıdaki hayatı özlüyorum. Tamamen bırakır mıyım bilmiyorum ama eski sıklıkta oynamayacağım da muhakkak. Özellikle yaşı genç arkadaşlar, bu söylediklerim üzerine düşünsünler. Biz çocukluğumuzu ağaçlardan düşüp dizlerimizi kanatarak geçirdik. ilk gençliğimizde aşık olup, acı çekerek içki içtik. Ve o günleri paylaştığımız kişiler bugün en yakın dostlarımız. Zaman geçirmenin yada eğlenmenin daha verimli alternatifleri var. En azından kendinize yatırım yapın. Kişisel gelişiminize zaman ayırın. Pc başında harcadığınız zamanla, kitap okuyabilir, yabancı dil kursuna gidebilir, dostlarınızla sohbet edebilirsiniz. Okulunuz yada mesleğiniz üzerinde yeni şeyler araştırabilir öğrenebilirsiniz. Burda geçirdiğiniz zaman, sadece hayatınızdan gidecek zamandır. Dünya o kadar da bol vakit sunmuyor insana....[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
STRIKER_7_, 24 Kasım 2005 14:38 tarihinde demiş ki:
Benim çarı premium aldığım gün banladı biff denen zevat,klanımdaki arkadaşlarım ve arkadaşlığımız çok sıkı bu yüzden bırakamıyorum.46 magem vardı onunla giriyoeum msn hesabı takılıyoruz.Bu oyun artık zıvanadan çıkmıştır,ve sen powertürk sonuna kadar haklısın.Banım açılır açılmaz çarı satıp bırakacam.

çarını yesinler :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

Kendini kaptıranları bilemem ama adam gibi zevk alarak oynadığında sosyal yaşamında iyi gidebiliyo bunu beceremeyenler varsa bırakmaları daha mantıklı olur.[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...