Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ke sen nesin?

_PoWeR_TURK_

Öne çıkan mesajlar

aynen ya 16 yasında amerıkalı bi cocuk 52 saat ke oynuyo ve kalbi duruyo.warmı bundan kötüsü.bu oyun açlık hissini kaybettiriyo.pisikilojiyi bozuyo.
hayatta her zaman ne deriz
allah başta saglık versın sonra para pul versın deriz

ama bu gidişke saglık yok olcak ve ..............

biz fazla uzun yaşamayız bunu görüyorum[signature][hline]Char :_PoWeR_TURK_
LVL : 62
NP : xxxx
Server :Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

Benim çarı premium aldığım gün banladı biff denen zevat,klanımdaki arkadaşlarım ve arkadaşlığımız çok sıkı bu yüzden bırakamıyorum.46 magem vardı onunla giriyoeum msn hesabı takılıyoruz.Bu oyun artık zıvanadan çıkmıştır,ve sen powertürk sonuna kadar haklısın.Banım açılır açılmaz çarı satıp bırakacam.[signature][hline]Aha kafası yarıldı..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben anlamıyorum sizi. Neden bu kadar kaptırıyorsunuz kendinizi bu oyuna? Altı üstü oyun yaa. Valla ben zevk için oynuyorum. Bir mage birde priest karakterim var. Priest'i yavaş yavaş 58 yaptım ama boş zamanımda oynadım sadece. Hiç bir şeyi ihmal etmedim televizyon haricinde. Bu yüzden içim çook rahat. Yaklaşık 1 haftadır 58 olarak duruyor karakterim dokunmuyorum bile çünkü işlerim vardı.
[spo1=Sonuç]"Şunu unutmamak lağzım ki bu sadece bir oyun"[/spo][signature][hline]Server: Diez
ID: Holydexteriyus
LvL: Bugünlük 58
Clan: Hanedans
Np: 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bu konuda topıcler açmıştım silindi.İnanamıyorum sanki üstümden büyük bir yük kalktı,oyunu bıraktığımda şu an bizimle dalga geçenler başları sıkıştığında çok üzülücek,yemedim içmedim ytl yatırdım,ama daha çok zarara girdim.Neredeyse itemim kalmadı,onlarla birlikte bütün boşa geçirdiğim zamanlar
da insafsızca çalındı...
Geç olmadan sizde bırakın..

LÜTFEN!![signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

konuya girmeden herkese baştan slmlar

power yasdığın yasıları okudum sana hak vermemek mümkün değil ko insanı kendine bağımlı yapıyo şuan ben bir işte çalışmıyorum yani boşta durduğum için vakit öldürmek amacıyla oynuyorum yarın bugün bırakabilirim pckopat sana sadece yuh diyorum 6 7 saat ne abi
nerdese sabahtan akşama kadar
nese bb[signature][hline]NİCK : CAKO
LVL : 60 - PALADİN
IRK : EL MORAD
CLAN : REVENGE
NP : 25K
Sosyal ağlarda paylaş

eet ya şu ke hayatımızı çürüktü 2 yıldır pc başına takıldım kaldım ark alr beni görmek için ya ewe geliodu yada msn nem açıksa ordan konuşuodk doru adamalr para kazandı biz se ; hayatmızın nerdese en önemli zmn larını burda kaybettik ben ke yi pc den silmiştim ama wakit geçmiordu tam 4 gündür yüklemeye çalışıorum birde baktım bu yazılarınızı okum size % 100 hak werdim şimdi ke yi bırakmaya kesin kararlım kaybettim zmn ı we kaybettim ark ları geri kazn mana çalışıorum :lol: inş hepsi beni aralarına alır
Sosyal ağlarda paylaş

dark power yaptığın çok güsel bişe çünki her insan bağım lılık yaptığı şeyden kurtulamaz örneğin; bi insan roın içtimi bırakamıo bu oyunda onun gibi bişe ama bi bırakmalıyız hayatımızı insanlara para kazandırarak geçirmemeliz önümüze bakmalıyız ilerdeki hedef lerimize ulaşmak için koşmalıyız bi oyuniçin AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSLAaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAA
Sosyal ağlarda paylaş

power çok kral yazmışın , yazdıgın yazıyı okurken birazcık kendimi gördüm , annem banada sinirlenerek bi işe girmemi söylüyo evde oyun oynayacagıma ama kopamıyorum , işin kötü tarafı kopamadığım alışkanlık knight değil , bilgisayar başında vakit geçirmeymiş

Benim knight online ' da yapmak istedigim çok az şey kaldı , hedefler bitti yani , pelerinli olmak istedim noobken, oldum , master olmak istedim büyük abiler gibi onuda oldum , chitin shell giymek istedim onuda giydim , raptor +8 istedim oda oldu , 65 olmak istedim onuda oldum absoluteness ı açtım üstüne 66 da oldum , ama artık bişeyler bitti gibime geliyo , bence insanların en iyisi kendi başlarına bırakmak vede kendilerinin oyunu bitirmesini izlemek , elbet sıkılcak herkes , 1sene 2 aydır oynuyorum vede oyun boş artık benim için arkadaşlarım dışında , level deseniz artık iğreniyorum , pk deseniz belli bi süreden sonra bayıyo , yani anlayamayan arkadaşlar için , bu oyun çok eksikleri olan bi oyun bunu 1 seneden fazla oynayıp anladım,umarım diğer arkadaşlarımda en kısa zamanda anlar ve bıkarlar[signature][hline]::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...