Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

master görevi için yardım lütfen

AnuriaAlptekin

Öne çıkan mesajlar

Forumlarda arattım arkadaşlar ama istediğimi bulamadım. Lvl 60 ım şu an ve Linette Arch Mage' nin önünde bekliyorum. Master olmak için tam olarak neler gerekiyor ve nasıl yapacağım? Elimdeki malzemeler; 10 ar tane safir, kristal ve opal, 50 zombi gözü, 50 gavolt wing, 1 ad cursed bone, 1 ad harpy tüyü, 1 ad kekury ring (uniq) ... Sanırım hepsi bu. Ama Arch Mage'de gerekli seçeneği bulamadım. Acil yardım lütfen...[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler arkadaşlar, gerek kalmadı. Ben hallettim. Artık Elemantal Lord'um :)
Ama bilgiye gereksinim duyabilecek arkadaşlar için yazalım, bulunsun. Master görevi için 10 ar adet kristal, safir ve opal, 50 adet zombi eye, 50 ad gavolt wing, 1 ad cursed bone, 1o ad. glyptorodot kanı (blood of glyphödöhödöhey), 1 adet harpy tüyü ve 1 adet uniq kekury ring gerekmekte. Bunları alıp Linet'teki Arch Mage dedeye gidiyorsunuz. En üstte yer alan "choose my specilty" seceneğini tıklıyorsunuz ve skilleriniz açılmış oluyor.[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...