Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shell pad

asiiiii

Öne çıkan mesajlar

beyler hangi yaratık shell pad dusuyoruyor kesmıgım kalmadı
dm den pauldron
berserkerden 5 dakkada 1 bot
falandan eldıven
captandan helmet
birtek pad kaldı oda cıkmıor ds dediler 5 saattir kesıorum cıkmıor
bilen varsa yazsın lutfen[signature][hline]beramus
jn_mafia
lvl 61
alayına gider :D
Sosyal ağlarda paylaş

Plate deyip geçme...

İngilizce Sözlük
- Plate [İngilizce - Türkçe]
1. (f.) madenle kaplamak; zırh levhalarla kaplamak; (matb.) galvano klişe yapmak; baskı ile cila1amak (kağıt) .

Galvono klişe yapmış adam. Neyse? :D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: JokerS
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

kosp olayı bitti yani humanlar acmıyor ben karusum arada ir denk geliyor oda zyanlar multiple shout atıolar
ama dedigin dogru pazardan ıtem alınmaz herşeyı tmm ladım da bir pad kaldı ayar oldum cıkmıor ama cıkana kadar burdayım[signature][hline]beramus
jn_mafia
lvl 61
alayına gider :D
Sosyal ağlarda paylaş

Atilladan bile düşüyor priest shell pad düstüğüne göre o da düşebilir.. hangi yaratıktan hangi item cıkacak o da belli deil Shauladan chitin bow cikiyo.deişiyo..
ßu arada bişy sormak istiyorum;
cafeden bi arkadaşımla 15 defa filan HYDE kestik bişy çıkmadı en son elemental staff+4 cikti.onu da cöpe attik :)
hyde dan item düşüren varmı içinizde?[signature][hline]now kasing..
Sosyal ağlarda paylaş

cok cok asiri sansliysan complete yada priest shell atabilir hyde
yoksa 90% half plate boots, 10% viper staff/cleaver/sword of the dead gibi dandik seyler cikiyor kutudan

tabii bu soylediklerim normal zamandaki droplari, server yeni acilmissa yada gmnin o gun morali iyiyse akla hayale gelmicek seyler cikabiliyor :)[signature][hline]its too quiet here
Sosyal ağlarda paylaş

Attila dan Rogue Shell Pad düşmüştü bi bekle istersen.[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu bosslardan bi bana mi bisey dusmuyo.
bugun 2 samma 1 attilla bi hq bi dt bi shula kestim hic birinden bisey dusmedi

zaten bi haftadir hergun bole kesiyorum ama bi bok dusmuyo deli olcam para lasim sildiler itemlarimi. Beramus olmus dupemus bu kadar bossdan dusmuyosa bu itemlar millet nereden buluyo uniqueleri valla tirlatacam
Sosyal ağlarda paylaş

Sen biraz fazla sansliymissin. Cunku manner yalan bi halta yaramiyo. Nerden mi biliyorum bi mage charim var manneri yuksek 4k falan olmasi lasim ama onda da degisen bisey yok. Drop rate veya upgrade rate ayni

zaten gm ler bile yaziyo manner bi halta yaramiyo die.(alakasiz olcak ama bi ara gm foruma komik bi aciklama yazmisti. Manner aktif deildir millet bana manner sizi daha guclu yapar drop rate artirir manner sizi ucurur falan die msj atiyo inanmayin hepsi yalan (bunun gibi biseydi))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...