Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Korku Filmleri

GICIK2

Öne çıkan mesajlar

• Admin
ghaldszar
ben o filmin atmosferini hiç begenmedim
korkutucu gelmedi hiçbirşey ve bayağı geldi bana
gaztede veya televizyonda falan birsürü eleştirmen begeniyor bende dinliyorum onların yorumlarını falan mesela gazetede yazıyorlar süper film acaip korkutucu ... gidiyorum filme hiçbi etki bırakmıyo üstümde. kendimi korkmuacm diye kasmıyorum yanlış anlama , bi önyargıda yok ama gittigimde etkilemiyorsa beni bende oa filme korku filmi demem yoksa bi sahne olur pat diye suradı değişir bi ana irkilirsin falan bunlar hep bayağı seyler[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

the ring beni de çok etkilemişti bide aynı akşam evde tek başıma kaldım ve tv izlerken birden telefon çaldı acayip korktum tabi telefonu açtım seven days diye bi ses donup kaldım meğersem arkadaş şaka yapmış
bide beni blade etkilemişti (tabi o zaman küçüktük) 1hafta boyunca yatakların altına bakmıştım vampir varmı diye
Sosyal ağlarda paylaş

Alien serisinde 1 ve 3'ü tek geçerim.

Zaten sinemaya gidip pek film izlemiorum. Son 10 yılda hiç doru dürüst korku filmi görmedim. Gördüklerimde hep kült olmuş artık korkutamayan filmler.

-The Amysville Bilmemne. Adını hatırlayamadım şimdi. Bi ton versionu var bunun.
-Living Dead'in bir versionu vardı. Adamın kız arkadaşı ölüo onu diriltio. Sonra kız çektiği acıya dayanamıo gidio heryerine bişiler saplıo o halde gezio felan.
-Freddyler, 13. cumalar

The Ring'in bir kısmını izledim pek de hatırlamıorum ama seyrettiğim kadarı korku deil rahatsız ediciydi.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen bende çok zevk alıyom korku filmlerinden işte en beğendiğim filmler
Korku Filmi İsterseniz
Halloween Serisi ki bu slahser türünü başlatmıştır izlemeye çalışın özellikle ilk 4 bölümü
Friday The 13th 13.Cuma serisi iyi bir slasher filmidir kampta geçmesi ayrı bi hava katıyo tırstırıyo ister istemez
Nightmare On Elm Street 1 Elm sokağı serisinin sadece birinci bölümü iyi zaten bu bölümü izleyin
George A Romeros Dead Trilogy Zombi filmlerinin en acımasızı bu filmlerdir büyülk ihtimalle manyak bişey yani film Ölülerin gecesi şafağı günü olarak üç bölümden oluşuyor
The Fog Bu film manyak ötesi bişey hayalet öyküleri genelde korkutmasada bu film korkutuyo bunuda izlemenizi öneririm
KORKU FİLMİ KONUŞACAK VARSA MESAJLAŞALIM[hline]In a world where you can be anyone;Who will you be?

Nemesis -Evil Mage-Nebula
Sargonnas - Vampire Mage-Arqas

:rock: BİZ KARŞIYAKALIYIZ :rock:
www.ultimatezone.cjb.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Foxx, 10 August 2003 03:24 tarihinde demiş ki:
What lies beneath: Ziplamaktan yerimde duramadim.
The Ring: Konu cok karanlik ve urpertici bi de o olulerin makyajlari manyak.

Ehehe ben o ölüyü ilk gösterdiklerinden hazırlıksız yakalandığımdan çok fena oldu bi anda sonra 2.sinde gözlerimi kapadım :)[hline]Nebula/Locus :: Tommy Parker

Nekadar sallarsan salla son damla donuna düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

En cok begendigim korku filmleri;

The Evil Dead I:

Boyle bir film olamaz! Dusuk budgeti ile zamanina gore o efektleri yapmalari, deamonlarin surat ifadeleri, bodrum katindan gelen sesler... bodrum katinda ashin kiz kardesinin gulme sesleri..........

Film hakkinda bilgi

Nosferatu the Vampyre:

Oyunculuk saheseri, gelmis gecmis en iyi dracula filmi. Atmosferi, muzikleri, Nosferatunun surat ifadeleri (her nekadar okan bayulgene benzesede), resmen filmi seyrederken kan donduruyor.......

Film hakkinda bilgi

The Shining:

Bir insan yavas yavas delilige suruklendiginde noolur? Karisini ve cocugunu oldurmek ister. jack nickolson in en iyi filmi.

Film hakkinda bilgi

The Thing:

Yillarca tanidiginiz arkadasiniza guvenemesseniz ne yaparsiniz? Tabiki benzin dokup bi guzel yakarsiniz?

Super oyunculuk, super karakterler. Herbiri ayri ayri islenmis filmin her aninda konusmalari bile tad katiyor. Efektler simdiki filmlere tas cikarir. Bide filmi izlerken insan u$uyor.

Film hakkinda bilgi

Texas Chainsaw Massacre:

Iste gercege dayali korku filmlerin babasi. Vahset ve vahsetin ta kendisi. Filmi izleyin, daha sonrada gercekten oldugunu dusunun, sonra kasaba gidip yarim kilo kuzu cigeri alin.

Film hakkinda bilgi

People Under The Stairs:

Dunyada bu kadar sapik varken, olabilme ihtimali oldugunu dusunursek, bu film sagliga zararlidir. Cocuklar ve cektikleri aci...

Film hakkinda bilgi

Aklima geldikce eklerim[hline]Can't rain all the time.

Sosyal ağlarda paylaş

Bende ek olarak birkaç tane Argento babanın filmini ekliyorum izlemeyen varsa kaçırmasın inanılmaz ucuz ama senaryoları o kadar sağlam filmlerdir.

"Tenebrae"

"Opera" sanırım yakınlarda CNBC-E de gösterildi hala feci şekilde tüylerim diken diken olur seyrettikçe filmi

"Phenomena" kişisel seçimimdir böceklerle iletişim kurabilen genç güzel kız teması hehe.

Birde Argentonun değilde bir başka hasta yönetmen Abel Ferrara nın yeniden uyarladığı klasik korku filmi "Body Snatchers"

Birde bu var 1987 Avoriaz korku filmleri festivali birincisi. John Carpenter a tapmama neden olan filmdir. "Prince of Darkness"
[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"

Sosyal ağlarda paylaş

Lanetli Tepe (a.k.a House on Hounted Hill) baya ii bi korku bence:

bilgi için: http://www.cine5.com/vizyon/vizyonfilm.asp?filmid=295

fragman için: http://www.cine5.com/vizyon/fragmangoster.asp?film=http://houseonhauntedhill.warnerbros.com/videoclips/hauntedhilltrailer.mov[hline]-

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 11 August 2003 12:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

exorcist'e kötü diyenler.. sinemada mı izlediniz?
sinemada izleyipte o kızın örümcek yürüyüşü yaptığı sahnede kaçınız korkmadınız?

çok da iyi bi filmdi exorcist.. halada korkutur adamı heheh..
hayvan mezarlığımıydı ya of adını unttum filmin o süperdi işte.. daha ötes yok..[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

Sevmek zorunda değil adam yaf güler moda girmemiştir biz severiz gireriz.

Bence Sinema tarihinin en iyi korku filmlerinden birisidir hatta birde 2. bölümü vardır oda filmde hikayesi birazcık görünen kayalıkların ortasında şeytan çıkarmaya çalışan rahibin hikayesi ile ilgilidir. Beraber izlendiğinde güzel olur.

(Bu arada remastered olayında eklenmiş o merdiven sahnesi bende baya bir zıplamıştım)[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
exorcist'in 4 filmim var ama ilki dışında diğerleri mantar ama açıkcası bende ilk filme çok gülmüştüm sinamada ama küçükken izlediğimde a 2 ay annemlerin yataığında yatmıştım :p 13hayalette komedi tarzı birşeydi sadece evin dizaynını beyenmiştim çok orjindi,the thing yapılığı zamana göre konusu ve oyunculuk bakımından süper bir film ama korku değil daha çok gerilim bence.The ring gibi beni zıplatan filim izlemedim.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry

[Bu mesaj Virus tarafından 14 August 2003 22:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...