Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half-Life 2 modları

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Burada çeşitli HL2 modları hakkında kısa bilgiler, resimler ve dl linkleri vereceğim.

- Dystopia -

Sadece 1 haritalı demo versiyonu yayınlanmış olsa da oynayanı çok. Siber-punk atmosferini baya soluyorsunuz mod ile, menüler ve grafiklerde çok işi iş çıkarmış modun yapımcıları. Devlet ve punklar olmak üzere 2 grup var. Ayrıca hızlarına ve silahlarına göre ayrılmış 3 adet sınıf (light-medium-heavy) bulunuyor. Çeşitli implantlarla ek özellikler kazanabiliyoruz, stealth, healing, cortex bomb (bunu çok sevdim, hp %20'nin altına inince beyindeki corteximiz patlıyor ve yakınlardaki düşmanımızı da büyük ihtimalle yanımızda götürüyoruz) gibi implantları puana göre değil oyuna başlamadan seçiyoruz.
TF ve Tribes fanı arkadaşların oynamasını şiddetle tavsiye ederim. Ben şu an bir adet UK serverında oynuyorum, pingim 70-120 arasında ve gayet akıcı oynayabiliyorum. Şu an ip'yi veremiyorum çünkü Steam update ediyor kendini (bu arada Steam'in tipi değişmiş!)
Son olarak söyleyeyim, oyunda hightech bir katana kullanabiliyorsunuz :).

[spo1=Ekran görüntüsü][/spo]

[spo2=Ekran görüntüsü][/spo]

Download[signature][hline]Verecek ışığı olmayan, karanlığı sever...

[Bu mesaj Silphatos tarafından 03 Ocak 2006 08:16 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

- Plan of Attack -

CS'den oldukça ilham almış bir mod, farklı olarak gelişmiş taktik seçenekleri ve sınıflar bulunuyor. Deneyebilirsiniz ama süfer olduğunu söyleyemeyeceğim, fazla bir şey beklemeyin.

[Bu mesaj Silphatos tarafından 03 Ocak 2006 08:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

- Eclipse -

İşte basit bir modifikasyondan öte çok süfer bir şey. Eclipse, üçüncü kişi kamerasıyla oynanan bir RPG! Violet adlı bir büyücü kızı kontrol ediyoruz. Telekinesis (gravity gun :) başlarda tek yeteneğimiz ama aynen gravity gun gibi oldukça çeşitli yerlerde kullanıp oyunda ilerliyoruz ve ilerledikçe de yeni yetenekler kazanıyoruz. Bitirdikten sonra zor olan "Survival Mode" seviyesi açılıyor ek olarak.

[Bu mesaj Silphatos tarafından 03 Ocak 2006 08:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Saolasın valla dediğin gibi indiriyorum.Bende merak ettim unreal havası var biraz.Naturel Selection için yeni çıkartsalar çok güzel olacak.Ne güzel oyundur NS ya[signature][hline]I want to hurt you just to hear you screaming my name
kamilsu, 02 Eylül 2005 18:58 tarihinde demiş ki:
TAYYAR TARRAGINI KIRARIM ADAM OL
tekme tokat yumruk tırnak sac cekme ısırma yontma.

Yeni blog güzel blog,cillop blog,arşivli blog
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Dystopia yı ben de çok sevmiştim, ama hem en düşük detayda bile feci kasılıyorum, hem de pingim hep 150'nin üstündeydi, mecburen bıraktım.

sizde nasıl pingler ? 512k bağlantım var, Guild Wars mis gibi oynanıyor lag yok, bunlarda niye böyle ?[signature][hline]GW:
Mortan Crone L15 E/Mo (aktif)
Demir Karaejder L10 W/E (ben kullanmıyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
- DayHard -

İtalyan yapımı singleplayer bir mod, Gordon Freeman'in kardeşi Morgan Freeman'ı kontrol ediyoruz. Yatağımızdan kalktığımız gibi combine istilasıyla karşılaşıyoruz, baya zor bir mod fakat zevkli. 6 harita, 150'nin üzerinde yeni texture, 16 karakter modeli ve 150'nin üstünde seslendirme barındırıyor.

Guild Wars Türkiye | MZ: Brotherhood of the Ball

[Bu mesaj Silphatos tarafından 03 Ocak 2006 08:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...