Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir maceranin sonu... (veda olayi!)

tosun_pasa

Öne çıkan mesajlar

Zaten uzun suredir fazla oynamadigim bu oyunu artik birakmaya karar verdim. Ozellikle 10 gun oynamayip eve geri dondugumde oyunu acmamla kapatmam bir oldu nerdeyse. Neyse kisa keseyim; neredeyse 1 yil oldu, iyi-kotu anilar geyigi oldu falan filan. Tek cekincem oyun vasitasiyla tanidigim tonla insandan kopuyor olmak. Herkese cok cok tesekkur ederim, istemeden uzduklerimden, kirdiklarimdan da ozur dilerim.

Oyunu tam olarak warrior'umu satinca birakmis olurum, paticik icinse artik pek yazacagimi sanmiyorum. Sadece bu oyun icin 416 post olmus bununla birlikte zaten, peeh.. ama yine de arada bir neler olup bittigine bakmak icin ugrarim.

Son olarak nacizane tavsiyem; kendinizi kaptirmamaya calisin, sadece bir oyun oynadiginizi unutmayin. Kendinize iyi bakin...

Not: Karakter satisi ile ilgili ilani en kisa zamanda pazar alani'na koymaya calisicam. Bu konuda veya baska bir hususta sorulariniz olursa mesaj atabilirsiniz.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

tosunnnn ben kefase! ko yu bıraktıgına sevindim cunku ben 4 ay once bıraktım wow a basladım 2 ay oncede :D eger sende wow a baslamak istersen us illidian serverına beklerim :) denemek istersende fazla bi acc sim var verebilirim denersin yada 2 x 10 day quest acc var![signature][hline]İllidan - us
The Hun
Opalis - NE Rogue
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlısı tosun aga :D Valla bende çok sıkıldım neredeyse hiç girmiyorum oyuna ama forum açık hep. Burası oyundan daha eğlenceli valla. Hadi bakalım KO' suz hayatında başarılar.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: Mohikan da takılıyoz bir süre... güle güle w00t
Server: Ares
Durum: 70 mi olsam charı mı satsam?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yeni üyeyim, öncelikle herkese selam.
tosun kardes
Yapacaklarını yaptılar zaten ..
Bizi oyundan soğuttular ..
Ama haksızda deiller, kimse bu konu için benle tartışmasın, dupe desen türkde, macro desen türkde, hadi onlarda yapıyo ama abartmıolar kardes..
Kardesim oyunu üslübüyla oyna oynamıcaksan hiç başlama.
Türklüğümden utandırdınız ya beni Neyse!
Ben de daha fazla dışlandıım yerde oyun kasamam..
Bende wow a başlıcam. WOW için bana yardm etmek isteen olursa msj atsın ya da beni eklesin [ [email protected] ]

Elveda K.E :P[signature][hline]No1LikesMe
Lvl : 58 Np : 4xxx Server : Cyper
Herkes Zoru Başarır, Bense İmkansızı .. !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KingMadboy, 08 Kasım 2005 01:12 tarihinde demiş ki:
tosunnnn ben kefase! ko yu bıraktıgına sevindim cunku ben 4 ay once bıraktım wow a basladım 2 ay oncede :D eger sende wow a baslamak istersen us illidian serverına beklerim :) denemek istersende fazla bi acc sim var verebilirim denersin yada 2 x 10 day quest acc var!

kardes bende su wow olayına girmek istiyorum ama bir türlü beleş server olayını çözemedim.. tabiki sen nasıl oynuyorsun onu da bilmiyorum da:DD... eger biliyorsan acıklayıcı bir sekilde [email protected] mailine atarsan sevinirim...[signature][hline]Name:Leo_Wyatt
LVL:6x
Class:Blade Master
Clan:Dowload
Nation:El Morad
Server:Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

WOW çok Blizzardın bi oyunu ve çok kaliteli. Gerke oyun mantığı gerek grafik ve effect ler yönünden çok ii
ama para verip oynamak yerine piyasadan illegal serverlara bağlanayım dersen questler vs eksik oluyormuş
o yüzden 200$ verip paşa paşa oynarım derseniz çok zevkli ve KE yi katlayan bir oyun olduğunu göreceksiniz[signature][hline]nm:R0AD_RuNNeR
lvl:5X sin
cln:pro_soft
NP:+-100
Nation:El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

karakterin satisi ile ilgili tum detaylar pazar alaninda ya da su linkte bulabilirsiniz:
http://forum.paticik.com/view.php?id=143476&p=2595836#p2595836

"kaca satiyorsun?" sorusu yerine teklif yapmanizi tercih ederim. teklifinizi yaparken shell set +7 ve raptor +7 & giga +7 ve diger takilarin son dupe wipe'dan sonra da hayatta kaldiklarini ve 1 senelik emegimi goz onunde bulundurmanizi rica ediyorum.

alin sunu da kurtarin beni bu dertten! daha civilization 4, aoe 3, fm 06 oynayip mezun olmaya calisicam![signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

hade yolun açık olsun hakiki tosun paşa the noob loser ve bilimum fındık ezmesi kelimelerle etc.koyu bırakmak bi era olsa gerek ama bizleri bırakmaaaaaaaögh. en azından "hasmez diye bi noob vardı rankingsde nasılda laf sokardım" gibilerinden hatırla - ki laf sokan bendimde hadi gidiyosun diye bi torpil geçim sana.

bu arada wow u koya benzetip sakın almayın daha kapsamlı bir oyun pek tat verdigi söylenemez pwm/quest tipi şeyler hoşunuza gidiyorsa alın. aksi takdirde kodan sonra gerçekten beyin kurcalayıcı ve akıcı olmayan bir sistemi var. 100 ytl karşılıgında realistik mmorpgnin bayıklıgını tekrar görme fırsatına eriştim tavsiye etmem.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

bir daha mmorpg mi? asla!.. ne zaman bi kenara bi kac milyon dolar koyarim. hayattan elimi ayagimi cekerim, belki o zaman. sahsen su an civ4 ve FM ile mutluyum (en azindan vizeler ve tez yumurtalari dayanana kadar)

bu arada hasmez merak etme ranking'i takip ediyorum yine.. acigini gormiyim![signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Yeni sahibi de benim klanıma girmiştir. Arkadaşımız eski sevdiğimiz kardeşimiz hectordur. Eski sahibi AGA nın biriydi iyi oldu kurtulduk.:D

Bu arada centaur denen şey benden iyi okçuymuş tek kesem dedim ııı. Yatıromıyor beni ama kendi de yatmıyor namussuz:D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: JokerS
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 22 Aralık 2005 18:48 tarihinde demiş ki:
hyoga mi ?
hector5475454454542114 diye bi warrioru wardi o adam ise eger helal olsun diyorum account alip satma kasma konusunda üstüne yok daha gecen gün benden holy water alip priestini master yapmisti :lol:

No... hector0330[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: JokerS
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...