Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KOSP(!) demiş ve eddie bey beni banlamış??

Firstlady

Öne çıkan mesajlar

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım size ilginç bişi anlatım yardım ve görüşlerinizi isticem lütfen.. ben olypiada oynuom bi arkadaşla 2 kişi dts keserken bi anda dc verdi banlandığımı anladım sonra kosp demiş banlanma sebebi olarakda ama ben kosp kullanmadım asla bu gmlerde sorunmu var acaba?? (g.premium oldugum halde)
Sosyal ağlarda paylaş

Kosp benim bildiğim ilk yapılışında 3 günlük ayrıca party de herhangi biri kosp kullanıyosa herkes banlanır diye biliyorum.[signature][hline]Masquerade Clan Leader Gregorn
Sosyal ağlarda paylaş

abi adamlar açılmıcak diolar yaa bukadar mı o.ç olur bi kurum bunların hepsini sallandırmak gerek bırakom ben bu oyunu hakkımızla da kassak yine banlanıoz ne anlamı kaldı daha yada tam tersini yacam artık kosp a başlıorum arkadaşlar en iisi bu galiba!!! pes etmek yok artık kosp la kascam
Sosyal ağlarda paylaş

yine yat kalk dua et 4 ıwı düşürmüş çarını alamayan adamlar bile var.Benim oynadıgım cafeden arkadaslarla savaşa girdik :)
bizim cafenin magesi dc oldu girdi tekrar dc oldu onun şifresini bilende yok ama sadece O dc oluyo en sonunda bi baktım yazılar aynen şöyle :):):):)
nick banned - koxp
good morning cypher :)

yaw koptuk biz gülmekten
adam mage bide :)[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
CLan : __DarKRoaD__
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...