Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lvl 50 questi ke için olani

Gothic

Öne çıkan mesajlar

said:
Hera_Xul, 18 Eylül 2005 11:39 tarihinde demiş ki:
said:
ExtRaFlush1R, 15 Eylül 2005 20:22 tarihinde demiş ki:
sındı bu 50 gorevını bazıları lvl 61 de yap dıolar ek bi 15m ex daha gelıomus yani 30m gelıomus cok onemlıdır o 15m ex 61 de.. oyle mı yapsam sizce??

LVL 61 olunca moblardan aldığın exp yarı yarıya düşer.Yani şu an aposdan aldığın ortalama 10 k exp 5 k ya düşer.Şu durumda 7 key görevini lvl 61 de yaparsan alacağın 15m exp 2 kat daha değerlidir.62 ye kasacak olanların bu görevi 61 de yapmalarını tavsiye ederim

Bu görev 61 den sonra yapılmıyodu.yani 61 oldunmu o görevi unutuyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ke de Yapmış Biri oLarak AnLatayım Arkadaşın verdiği KordinatLar Doğru Extra oLarak Kalluga Gateden Çıkıor Ben 2 Gün Aradım 6. Anahtarı. tam bırakıorum yapmıyacam Görevi dedim o sırada kallugaydım iş çıktı c1 e geçtim Baktım Kapıda Duruor Gördüğümde HeyecanLandım Cevabı verirken eLim titredi : o)))) Ama ReLog Gerekior...[signature][hline]Nation : ELmoarD
Nick : pCBuyucu
LwL : 5x
CLan : iNFaZCILaR
Race : Paper Mage
Np : Nah Points (0 Yani)
Server : Cyhper
SLogan : aLayına iSyan öLümüne Mokoko : o)

[Bu mesaj pckopat tarafından 21 Eylül 2005 11:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
incel, 21 Eylül 2005 05:52 tarihinde demiş ki:
ELİNZE SAGALIK COQ GUZEL OLMUS AMA6 DA TAKILDIM
goblin lere baq girişinde yoqsa serwer deiştir dahada yoqsa 1-2 gun beqle cıkar (karus)[signature][hline]Serwer: ARES
Name:sak_suka
lewel:51 %0.04
clan:yoq
np:1134/0
national:Karus
Job:pad mage glacier/Ir
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi fatih karacanın tüm questler yazısında bu 7 keys görevi 65e kadar yapılabiliyor diyordu, bu ke de deişti mi?
yani ben 60dan sonra yapmayı düşünüyorum, esas sorum, alacağamız exp. yarıya düşecek mi? yani 60dan sonra yaparsak 15m yerine 7.5m exp mi alacağız?
evet budur sorum...[signature][hline]name : Yakman
class : priest
lvl : 53
clan : none
server: Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...