Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Splinter Cell mi daha iyi, yoksa MGS mi?

elvyn

Öne çıkan mesajlar

Splinter oynamadım ama MGS her zmn rox yani karşılaştıralamaz bile dice abuk kacıcak oynamadım cunku splinteri[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
kermit_frog, 13 August 2003 17:53 tarihinde demiş ki:
ben kızım ne olduki ? [b][i]
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

MGS tabiki:)BOşver Splinteri [hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
MKC
Buraya Tıklayaman

[Bu mesaj Bonus tarafından 13 August 2003 19:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
malsahibi, 13 August 2003 23:24 tarihinde demiş ki:
MGS yönetir bence de.
oyunu bitir sadece movieleri izle sonra. film gibi. splinter işte bu anda biter.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Noob Assasin

+1 fimleri süper hayran kldım diyebilirim ztn çoğu video oynn onları izlemeyince çabuk bitio[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
MKC
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

genelde MGS denmiş.
konsol forumunda bu soruyu sorarsanız da alacağınız cevap MGS olacaktır büyük ihtimalle.
fakat şöyle bi durum var. burası bilgisayar oyunları [PC] forumu. dolayısıyla bu oyunların PC versiyonlarını değerlendirmek gerekiyo. bu durumda MGS neredeyse "0" oynanabilirlikle kötü bi oyun olarak bile değerlendirilebilir hatta değerlendirilmelidir de...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 14 August 2003 02:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki grafıklerden oynanıstan msg on planda mgs fılm adeta ama splınter da guzel yane mgs nın oynanısı bıraz daha zor geldı banba ılk ba$larda alı$ana kadar ama mgs yı fazla oynıyamadım solıyım splınter da 6. bolumdeyım oel duruyo deneye oynıycam artık :p[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

Wala ikisinide aynen oynadım tamam gerçekçilik yönünden splinter cell felan ama gerek konusuyla gerek karizma felan ap ayrı bi oyun hem mgs1 hem mgs2 ikiside klassikti.Splinter cell ii oyunda bir mgs1de sniperwolfla olan diyaloglarını felam görmeden bence direk splinter cell süper demeyin...yada tüm 2 sinide bitirip hala splinter diyorsanız sizin tercihiniz ama ben mgslerdeki atmosferin hiç birini başka bi oyunda bulamadım[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 14 August 2003 12:21 tarihinde demiş ki:
jacobo ps2'de oynadın heralde?
pc'de her iki oyunu da oynayıp sonra splinter cellin oynanışının zor olduğunu iddia ediyosan humanoid olmadığından şüphelenicem :-p[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

hayır ya mgs nın oynanısı zor dedım[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

bence splinter basar =)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek

DiaBoLiC, 18 July 2003 10:02 tarihinde demiş ki:
HUGO PARMAKLARINIZIN UCUNDA
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere splinter'a senaryo bakımından 5 basar. Lafa bak, show tv'nin dizi senaryoları. Kardeş burdan anlaşılan ya hiç show tv izlememişsin, ya hiç MGS oynamamışsın, yada biraz var. Bunların dışında ben MGS oynarken oynanabilirlik bakımından hiç ama hiç zorlanmadım. Bence çok kolay, sizi bilmiyorum ama ben zorlanmadım. Ayrıca gerçekçilik dediğiniz oyunun fantastikliğidir. Oyun fantastik, gerçekçilikle alakası yok. MGS daha iyi ve bir sürü strateji oluşturabiliyorsunuz. Bir sürü ilginç gizler var ve KOMİK! Hangi oyunda mission failed yerine fission mailed yazıyor, MGS'de. MGS en iyisi, hayatımda gördüğüm en iyi oyunlardan biri. Ayrıca bunak sam fisher yerine solid snake ve raiden var. İşte böyle...[hline]"Dont be afraid, it just a thundersto-"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...