Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

0000000 banned :(

w00t

Öne çıkan mesajlar

dereque iyi söylemiş.
zerozero kadar kasıntı, kendini beğenmiş bi eleman daha görmedim şu oyunda. Söylediği her söz, yazdığı her cümle ayrı bi dengesizlik içeriyor.

Tamam kabul ediyorum oyunun en iyi 2 assassin' inden birisi, çok iyi oynuyor ama insan kompleks sahibi olunca 0000000 gibi oluyor.

GM' i aşağıladığı için banlanmış diye duydum ben de.
0000000 gitti, şu pfil de artık bıraksa KO ile ilgili alanları (özellikle IRC) daha başka bişe istemicem.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

said:
raspy, 15 Aralık 2005 21:22 tarihinde demiş ki:
iyi oynuyodu adam;ama banlanma sebebi de en b.ktan sebepler arasına yazılmıştır heralde.

GM'yi aşşğılamak b.ktan sebeb mi?
oyunda normal bir playerı aşşğılarsan en fazla küfür yersin ancak GM'yi aşşğılarsan böyle bitersin^^....[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
raspy, 15 Aralık 2005 21:22 tarihinde demiş ki:
iyi oynuyodu adam;ama banlanma sebebi de en b.ktan sebepler arasına yazılmıştır heralde.

nooblara 1 saniyede 6-7 skill çıkararak mı iyi oynuyordu? 1v1 de parmaklarını kullanıp nooblara karşı macro açması mı iyi oyuncu olduğunu gösteriyor?
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza bildiim kadariyla 000 ile necroboy oynuyor... ben 0000 nasildir nedir bilmiyorum ama bildiim bi sey necronun o charla oynadigi ve necroboyun gercekten cok kasinti + türk düsmani oldugunu biliyorum ( zamaninda KO nun site forumunda tartismamiz olmustu ordan biliom ) dikkat ettiysen onun noob mageside uzun zamandir yok piyasada...[signature][hline]::Ujio::
( areste satilik ron's staff +7 ve wreath erenion+7 pm me... )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...