Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Norton 2006 Ve Knight Online

agunduz

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar birkaç kere Norton antivirus 2006 yükledim ve her seferinde ko ile anlaşamadı ya oyun açılırken reset atıyor yada oyunda iken ne zaman ne yapacağı belli olmuyor zati sorunun nortondan kaynaklandığını anlamam bayağı bi zaman aldı. Sizdede böyle bir sorun oluştumu acaba. Çaresini bilen arkadaşların yardımını bekliyorum ve sakın avg kullan gibi lüzümsuz cevaplar atmayın.
İyi oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
agunduz, 16 Aralık 2005 05:09 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar birkaç kere Norton antivirus 2006 yükledim ve her seferinde ko ile anlaşamadı ya oyun açılırken reset atıyor yada oyunda iken ne zaman ne yapacağı belli olmuyor zati sorunun nortondan kaynaklandığını anlamam bayağı bi zaman aldı. Sizdede böyle bir sorun oluştumu acaba. Çaresini bilen arkadaşların yardımını bekliyorum ve sakın avg kullan gibi lüzümsuz cevaplar atmayın.
İyi oyunlar

bak sana 1 tavsiyede bulunayim Virüs Korumasi yuklemene Gerek bile kalmaz... Deep Freeze Yukle Bilgisayarina Ve Sdce C: yi Frozen yap virüsmü girdi ? at 1 restart bitsin olay=) Degisiklik yapmak isdediqin zmn programi acabiliyorsun ve degisikliklerden sonra kapatip devam ediosun norton bendede ward GOBACK kullaniyordum ama boktan DeepFreeze!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
agunduz, 16 Aralık 2005 05:34 tarihinde demiş ki:
farkındamısın bilmiyorum ama farklı virüs programı önermemeni istedim hepsinin avantaj ve devantajlarını fazlasıyla mesleğim gereği biliyorum. Ben norton ve ko yu birikte istiyorum başka bi programı değil!!!!

Tamam kusura bakma bi hata yaptık.
Ama anlamadığım bir nokta var arabanın yaptıgı max süraat belli örn:200 niye hala illa ben bu arabayla 240 yapmak istiyorum yolu varmı diye soruyorsun.
2.olarak meslegini belirtseydin daha iyi olurdu ben muneccim deilim bilemem deilmi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Usko, 16 Aralık 2005 05:58 tarihinde demiş ki:
Bende sana deepFreeze fazla güvenme diyorum :P
Deepfreeze in mantıgına göre yapılmıs virüs var. Bazı örnek siteleri vardı fakat hatırlamıyorum. Biraz araştırarakda bulabilirsin.

Not: DeepFreeze kötü demiyorum. Sadece DeepFreeze güvenmeyin diyorum.

ben sdce ona guvenmiyorum ztn mutlaka pc'de virüs koruma programi bulundurrum ozellikle bu bilgisayar cafenin server bilgisayari Mcafee war virüs koruma olarak guzel yapior isini =) Nortondan daha ii diyebilirim yany..[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

Birincisi arkadaşım bilgisayar mühendisiyim ikincisi ben klasik arabaları severim üçüncüsü ben galarinin yerini değil tamircinin yerini istiyorum. Dördüncüsü bırakın deepfreeze'in güvenlik kartlarının bile nasıl aldatıldığını fazlasıyla bilirim. Norton için kendimce sebeplerim var ve kullanmaya devam edicem sanırım açıklayıcı olmuşumdur.
Sosyal ağlarda paylaş

Malesef sorun değişmiyor. KO yu açana kadar hiç bir sorun yok saatlerce çalıştırıp denedim ama ne zaman KO yu açarsam makine restart yapıyo 10 dakika içinde norton 2005 de böyle bir sorun yoktu ve bunu 2006 nınfarklı sürümlerindede yapıyor. Bu arada kullandığım makine yeterince iyi. Normalde KO televizyon ve daha bircok programı birlikte çalıştırırdım ve pekte sorun olmazdı. Ama şuan tek başına bile ko çalışmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...