Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The O.C.'de sansür kokusu aldım.

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

Lezbiyenlik bu kadar hosunuza gidiyorsa. Ayni seyler Gay ler icinde gecerlimi sizce.

Gay lik bana gore ne kadar igrence buda o kadar igrenc geliyor bana. Gerci Marissa ile Alex olmasi biraz hafifletiyor olsada yinede olmuyor :D

Allahtan Marissa oldu Summer olsaydi gidip yakardim dizinin merkezini ASIGIM SUMMER A cevremde oyle bir kiz bulsam gidip kopegi olucam ama malesef..[signature][hline]Bir leoparı sakın kuyruğundan tutma
Tutarsanda sakın bırakma

a.k.a homoid
Sosyal ağlarda paylaş

Valla lezbiyenlik bana inanilmaz estetik ve cekici geliyor. 212'nin son sahnesinde öpüsüyorlar iste ilk : )

Marissa hic hos degil, Alex baya güzel ama yüz hatlarini cok sert yapiyo ya kaslarini falan. Summer güzel kiz aslinda ben begenmiyordum baslarda ama iyi baya.

Ama favorim Lindsey : )[signature][hline]WoW EU - Magtheridon / Pain Train
Penthesilea, Level 60 Night Elf Priestess
Emilo, Level 60 Gnome Warrior
Elandra, Level 60 Night Elf Huntress

[Bu mesaj Penthesilea tarafından 12 Aralık 2005 13:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

erkek = kaba (tam karşılık degil ama o mantıkta düşünelim)
kadın = zarif

kaba+zarif = standart olay, dengeleyici oldugundan begenilme olayı falan yüksek
kaba+kaba = hiçbir dengeleyici unsur yok bana göre, itici gelir zaten cogu kişiye
zarif+zarif= bunun sonunda kötü bir şey cıkmayacagı düşünülürse elbette çekici gelir.

nispeten sembolik, tam oalrak ciddiye alınmaması gereken bir açıklama bu, saldırmasın kimse[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine

raistlinn i kalbimde yaşatıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

summer la seth yeniden sevgililer oleyyy bide olum abazanlaşmayın lan sanki hiç görmediğiniz şey boşverin kırpsınlar ne olacak ben o.c izliyorum diye bana ezik damgası vurdular:([signature][hline] estranged
I knew the storm was getting closer
And all my friends said i was high
But everything we've ever known's here
I never wanted it to die
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...