Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dariel den yeni bir kayıt

Dariel

Öne çıkan mesajlar

Üstünde çalıştığım bir proje için tasarladığım tracklerden birisi. Yapılacak pek bir açıklaması yok, tabiki henüz onunla işim bitmedi genede buraya koymak istedim. Zahmet eden arkadaşlar olursa yorumlarınızı bekliyorum.

Hayır, brutal vokal koymiycam ;)

Love Theme[signature][hline][b]Love is a sensation caused by temptation when a guy sticks his location in a girls destination 2 increase the population of the worlds generation...did you understand my explanation or do you need a demonstration??[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

cleglaw senin gibi insanlara ihtiyacimiz var, boyle yorumlar zaten en cok yardimci olanlar. sende ac bakalim bir konu, birsey yarat yaratabilirsen sonra yorum iste, yazsinlar tek kelimelik birsey, bakalim sana nekadar yardimci oluyor ogren.

bana sorarsan bence basarili, melodiler yerinde ve saglam. davullara biraz daha akustik ortam havasi katarsan tam olur [delay reverb falan, oyle dusunuyorum ilk dinledigimden beri halen]
Sosyal ağlarda paylaş

ahah ne diim adama bak ya. :D abi şuan vaktim yok yarın akşam geldiğim gibi indirip yorum yapcam, çok da merak ettim. umarım güzel olmuştur[signature][hline]Silent dance with death...
Öss nedeniyle 15.8.2005 - 18.6.2006 arası az görüşücez. Esen kalın efenim.
Penthesilea, 31 Ağustos 2005 02:23 tarihinde Dela hakkında demiş ki:
Adami cidden kaybettik, eskiden clubberdi, simdi Sabanci'nin delisi oldu
Penthesilea, 02 Eylül 2005 22:14 tarihinde demiş ki:
Oha 1.97lik kiz ya zergdir ya troll
Sosyal ağlarda paylaş

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Cleg in yorumundan alınmadım. Kötü niyet sezmedim enazından o yüzden saygı duyuyorum enazından yorum yaptın teşekkür ederim. Daha kötülerini gördüğüm için rahatsız olmadım, sorun yok. Teşekkür ederim, 67 kez okunduğuna göre daha fazla yorum bekliyorum,

yani; GÖNDERİN![signature][hline][b]Love is a sensation caused by temptation when a guy sticks his location in a girls destination 2 increase the population of the worlds generation...did you understand my explanation or do you need a demonstration??[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...