Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgililer gunu/ kimler geldi gitti...

Arlooax

Öne çıkan mesajlar

Bunu yeni gördüğüm için üzüldüm. Çok güzel bir yazı olmuş.
Evet ben de o durumdayım Arloaax, şaşkınlık içinde olmaktan rahatsızlık duyup duymamak konusunda kararsızım ama. ;)

Daha önce görüp de üç günde bir uplamayanları da kınıyorum. Topicin adresini direk c/pledim unutulmaması gereken adresler listeme.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Bunu yeniden okumam gerekti biraz önce, belki ortak noktalardan hareket edip bir mantık yakalayabilirim diye umdum.

Açıkçası yine olmadı, yine çözemedim belki ama en azından keyifli bir hüzün sağladı bana yazı, zaten belki de daha fazlasını ummanın anlamı yok.

Belki ilgilenen birileri daha olur, bu yazıyı kaçırmasını istemem kimsenin. Buyrun, okuyun.[hline]YAZIYOOOR......GUNN OSI ACCOUNTUNU SATIYOR!
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç sevemedim.
Hiç sevdiğimi söylemedim.
Gururumdan,
Sevdiğini söyleyenleri hep üzdüm.
Seni seviyorum dediler,
Yüzlerine boşboş baktım
Manasızca,çaresizce...

Beni kötü çarptı bu yazı.Sanırım elimdekilerin kıymetini kaybedince anlayacağım.Ama geç olacak...[hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

benide çarptı bea walla hiç kız arkım olmadı... bende söleyebilseydim olurdu belki... :(
Edüüüt:Craven senle ortak bi yanımız var galiba... ikimizde saatin 44üncü dakkasında mesaj atmışız :-P[hline]trees and I are one
Mirluin lvl 16 student in Istanbul (neophyte fletcher)

[Bu mesaj Mirluin tarafından 18 August 2003 20:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...