Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spearman

ulmo

Öne çıkan mesajlar

spear için stat pointlerin int ağırlıklı olmalı . yanlış yönlendirmiyim ama ben 2 int 1 str şeklinde gidiyorum .

skillere gelincede heuksal serilerini açacaksın . soul spear uzun süre kullanacağın bir skill. onu dene. forcedan da grasswalk (lightening - 3. skill/hızlı koşma)

Aduket :D ( cold'dan 3. skill, uzaktan atış yaparak düşmanı dondurmanı sağlar ) gerisi fire . up olayına karışmıyorum bazı yanlışlarım olabilir . ben ilk fire skilini 7ye upladım, gayet sağlam vuruşlar yapıyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ulmo, 15 Aralık 2005 16:21 tarihinde demiş ki:
yaw biri cevap yazmıcakmı

arkadaşım bir dahaki sefere lütfen yukarıdaki 2 sticky (sabit) konuya bakabilir misin.

Site kuracağım dedim sırf şuraya yazılan yardımlarla 30 tane site kurulur ya.Arama yapın olmadı herkes basın diye sticky konu açıldı.

Hayır gerçekten oyunu bilmeyen biri arama yapıp ,aradığı şeyi bulamasın sorununu çözene kadar gerekirse uyumam etmem yardım ederim.AMa bu tür konularla insan soğuyor ya :)[signature][hline]Eamer, 14 Kasım 2005 01:56 tarihinde demiş ki:
Superman'ın neden donunu dışarı giyeceğini ilerki bölümlerde öğrenebilecek miyiz?

Tık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...