Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

F9deviLLa STR2 anLasmasLıgı

STR2

Öne çıkan mesajlar

said:
STR2, 15 Aralık 2005 10:54 tarihinde demiş ki:
arkadasLar ben F9devıLLa anLasamıyorum hep CZde benım pesımden geLıyor sankı hepte benı kesıyor sanırım onda kombo programı var sotene goLeme ve DMye tek cekıyor...komboyLa...
:) [signature][hline]

eMrE_uLTrAsLAn...
65k..
Ares..

[Bu mesaj eMrE_uLTrAsLAn tarafından 15 Aralık 2005 11:27 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj eMrE_uLTrAsLAn tarafından 15 Aralık 2005 11:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü adam arkamdan benden daha hızlı kosuyor ne kullandığını bilmiyorum ama gerçeketn benden daha hızlı kosuyor.glitching yapmıyor bilerke önüne geçip defalarca kostum defensim 1.5k canım 4k (kalkanlı denemek için böyle yaptım) ve gerçektende ard ardına 2 howling atacak kapasitede.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw kardesim burda adamın itemlerinin ss sini koymustu o itemlere bak sonra lvl 70 olmasınıda dusun sonra gelip konus adamdaki itemler belki serverda 2-3 kişide var adamın buffsuz hp si 5400 buda mı program :D :D :D :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

heralde canı sıkılmıs suraya yazı yazam sallama tartısma cıksın zaman gecirem diye dusunmu olabilir zuhahaahah adam f9 birilerini kesebilcek kapasitede degil yazıyo zuahhhahahahahahaahhahahahha :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...