Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ronaldinho

Mavi

Öne çıkan mesajlar

said:
KoLDaR, 04 Aralık 2005 00:18 tarihinde demiş ki:
Peleden iyimi acep ?

Ronaldo dan iyimi acep ???[signature][hline]oper, 09 Kasım 2005 00:07 tarihinde Hakansukurun 10 dk kızlarla ilgili 10 topic acmasından sona demiski:
olm senin sorunun mu var kızlarla?? istedin de vermediler herhalde.. ??
RabbiT, 20 Kasım 2005 16:30 tarihinde demiş ki:
Özentinin tekiyim ben sana ne
-------------------------------
Haumarush-Tauren-WArrior-Zaptiye
Sosyal ağlarda paylaş

Cristiano'nun ayak oyunları daha çok hıza dayanıyor,ama Ronaldinho'da teknik daha sağlam..Şutları da iyi sayılır demişsin..En son Werder Bremen maçını izlemediysen bir daha izlemeni öneririm :)[signature][hline]D'akmor
so 80's

Remember yesterday..
Walking hand in hand
Love letters in the sand..
I remember you
Sosyal ağlarda paylaş

bi cristiano
bi bu ..
nedir bu ronaldo tiplilerden cektiim?
bende insan degilmiyim be?
ben niye oyle oynayamıorm..[signature][hline]rotflmaowjjtumaasipbtdbuma:
rolling on the floor laughing my ass off with jenna jameson's tits up my ass and screaming in pain because tits don't belong up my ass

[b]Cristiano Ronaldo
Ronaldinho
Ronaldolar abiley bi konussak pls b@b?
tavla b@b pls ?
[/]

Sosyal ağlarda paylaş

ben o ilk hareketi televizyonda canlı olarak görmüştüm kafayı yemiştim hatta olamaz böyle bşy falan demiştim bu gün izlemekten en çok zevk aldığım futbolcu onun gibisini görmedim zaten teknik futbolcular ve hızlı futbolcular her zamn gözdemdir güzel şut atanları da severim bu adamda ne ararsan var bitiyorum adamın futboluna bi de sevgilisinin sözü " sahada ve yatakta at gibi" umarım çevirmen kazığı değildir ama sanıyorum gerçek kadının yüz ifadesi doğrular gibiydi :)[signature][hline]"Every creature will taste death"
Sosyal ağlarda paylaş

Ronaldinho tüm zamanların gelmiş-geçmiş en iyi futbolcusudur bence...

Onun dışında iki aday olabilir
1.Pele
2.Maradona

Peleyi izlemeye yaşım yetmemiş olsada Maradona'nın futbolculuk zamanına yetiştim.Peleyi de tabiki hepimiz biliyoruz...

Ronaldinho'nun bu iki ouyncudanda farklı özellikleri var....
Örneğin,Ronaldinho'nun dünya futbol tarihine kazandırdığı çok ciddi hareketler var ki bunlar sadece şov amaçlı değil oyun içinde kullanılabilitesi çok yüksek hareketler...
diğer iki adayda bunu göremiyoruz.Örneğin Maradonanın kendiyle özdeşleşmiş bir hareketi var mı yada Pele'nin?

@mavi:hoca, bide dirklerle paslaştığı bi video var.Onuda buraya ekledinmi dadından yinmez...[signature][hline]her kiminki devesi vardır o zengindir.Ama her kimki Ferrariye biner o şanslıdır
arap atasözü
oldu mu?

[Bu mesaj paspatur tarafından 09 Aralık 2005 09:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...