Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

XP de ms-dos oyunu oynamak?

Othranx

Öne çıkan mesajlar

Bende constructor we istanbul savaşcılarını oynamaq istiom ama xp'de calısmıo galiba harbiden calısabilir mi bunlar nasıl calısırlar[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
koray15, 14 August 2003 03:18 tarihinde demiş ki:
acıkla abicim nolur hem benim uyuma saatim geldi sütümü icip yatıcam ben...ıngaaa ıngaa [b][i]
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok twinsen's odyssey [a.k.a lba2] xpde ekran kartında problem çıkarıyor..
http://littlebigadventure2.moonfruit.com adresine kayıt olup download bolumunden xp graphic fixer indirirsen düzelir :)[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

üye olunca bir survey çıkıyor, ufak ankette ne seviyon dondurma mı falan gibi sacma seyler var onları da cevaplayıp siteye login olunca downloads bölümü gizli olmaktan çıkıyo ordan indirebilirsin :D[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu ile biraz alakasız amaBonus herhalde dedigin lale savascilari(istanbul efsaneleri) olsa gerek ben o oyna ölürüm bi daha canlanır bi daha ölürüm biz oynayıp bitirmistik bence eglence komiklik ve konu muthis ve bu bakımından türkiyede yapılmıs en ii oyun bi tek grafikleri kotuydu onu dikkate alamaıosun ama kodudan ayrıca onun devamı gelcekti sonunda to be continued.. yazıo herhalde oyun cok satmadıgından cıkarmadılar devamını...Ama kesin oyna...[hline]Be Different from others...
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw ben ztn 2 kere bitirdim o oynu ama ordaki esprileri vecizeleri özledim yükliim dedim xp'de calışmadı:( yoksa elimizden geçti yani beşiktaş deniz müzesine girince ne diourdu hatırlıo musun anormal eraser şimdi baktımda istanbul savaşcıları yazmışım(ups)[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...
koray15, 14 August 2003 03:18 tarihinde demiş ki:
acıkla abicim nolur hem benim uyuma saatim geldi sütümü icip yatıcam ben...ıngaaa ıngaa [b][i]
MKC
Frp ortamı(Flash gerektirir)
Buraya Tıklayaman

[Bu mesaj Bonus tarafından 18 August 2003 02:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok yaw hatırlamadım bende oldu baya oynuyalı da super di yaw vecizeler 'Önüm arkam sağım solum sobeeee!' diodun etrafındaki herkes dmg yiyodu sonra 'gel babana diodun' 'geliorum babacım' diince adam senin tarafına geciodu ve bunun gibi bir suru seyler karakterler ogretmen,irospa,lavuk fln vardı ya saldırı aletleri tuftuf,zivri daş,zopa,t-cetveli sonra zırh olarak atlet,deri jacket fln yaw offf bonus canımı cektirdin yaww ühühhü :)[hline]Be Different from others...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...