Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gördüğünüz ve idda ettiğiniz en sağlam adam kim?

deterjan

Öne çıkan mesajlar

said:
eMrE_uLTrAsLAn, 14 Aralık 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
Ares => Lordos

Lordos takıları puredex yani flame resist pek yok 3 vuruş yapıyodum lordosa impact plar ve thorn(gerçi lycaon +7 vardi ozmanlar) sağlam değil bence. Benim gördüğüm en sağlam adam Gambit...[signature][hline]server:ares
LVL:62 %0.23 :P
Elemental lord
np:100k+
clan:Satanic

:::::::::Aines For Ever::::::::::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ainesidemos, 14 Aralık 2005 16:16 tarihinde demiş ki:
said:
Ares => Lordos

Lordos takıları puredex yani flame resist pek yok 3 vuruş yapıyodum lordosa impact plar ve thorn(gerçi lycaon +7 vardi ozmanlar) sağlam değil bence. Benim gördüğüm en sağlam adam Gambit...

GAmbit ..... Spike townda 3 kişi alıp arka kapıdan light feet le çıkan adam yok böle bi sin daha :D[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xXTaLkativeXx, 14 Aralık 2005 17:04 tarihinde demiş ki:
said:
Ainesidemos, 14 Aralık 2005 16:16 tarihinde demiş ki:
said:
Ares => Lordos

Lordos takıları puredex yani flame resist pek yok 3 vuruş yapıyodum lordosa impact plar ve thorn(gerçi lycaon +7 vardi ozmanlar) sağlam değil bence. Benim gördüğüm en sağlam adam Gambit...

GAmbit ..... Spike townda 3 kişi alıp arka kapıdan light feet le çıkan adam yok böle bi sin daha :D

junkie de cıkmıstı orccen :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 14 Aralık 2005 17:21 tarihinde demiş ki:
gambit dediginiz arkadas lvl 70 iken town cektiriyodum ^^

helal sana o zaman en ii sensin bence adama town çektirdiysen :D[signature][hline]Başlık: HardTimes!..
Name: Dolma
Nation:El Morad
Job : Dassak
LvL : 63
cLan : Ex
Server: ARES
Serin Gel!..
Sosyal ağlarda paylaş

f9devil gerisi hikaye saglam adamlarda var ama alayı programcı nycirs ::infi:: bunlar programların kralını kullanan adamlar ama birgun bunlarda banlanır insallah...[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PSX, 14 Aralık 2005 18:09 tarihinde demiş ki:
f9devil gerisi hikaye saglam adamlarda var ama alayı programcı nycirs ::infi:: bunlar programların kralını kullanan adamlar ama birgun bunlarda banlanır insallah...

sen git önce NYcris yazmasını öğren 1
2cisi NYcris nasıl program kullanıo.gm alttan yazı gecti gormedin mi be musluman
biff ve nycris ortak hareket eder ve aynı ortamdadılar die
bukemedigin bilegi opersin kardesim camur atmazsın
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xXTaLkativeXx, 14 Aralık 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
infi programmı Omg :-O ıoda güzel başka
say say ^^

bosversene talkative
elalem neyin ne oldugunu bilmioki
acaba herif f9 un ne saglamlıgını gordu
tmm sağlam deil bende demiom ama sonucta orclar insanlardan daha guclu ve daha iyi adamları war
zaten bu yuzden gm e kızgınım biraz :) karizma clan orc olurken beni yapmadı :):)
neyse konuya donelim :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virgin_Mary, 14 Aralık 2005 18:15 tarihinde demiş ki:
said:
f9devil gerisi hikaye saglam adamlarda var ama alayı programcı nycirs ::infi:: bunlar programların kralını kullanan adamlar ama birgun bunlarda banlanır insallah...

2cisi NYcris nasıl program kullanıo.gm alttan yazı gecti gormedin mi be musluman

Rofl sende yazamamışın. NYchris olacak doğrusu...
Adamlar sizi kestikçe programcı demeye devam edin, edin,edin... Bükemediğin bileği öpecen. Chris koç gibi oynuyor oyunu. İtemi lvli Gm destekli olabilir ama programla ilgisi yok.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 14 Aralık 2005 18:19 tarihinde demiş ki:
said:
Virgin_Mary, 14 Aralık 2005 18:15 tarihinde demiş ki:
said:

Rofl sende yazamamışın. NYchris olacak doğrusu...
Adamlar sizi kestikçe programcı demeye devam edin, edin,edin... Bükemediğin bileği öpecen. Chris koç gibi oynuyor oyunu. İtemi lvli Gm destekli olabilir ama programla ilgisi yok.

yuru bea :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xXTaLkativeXx, 14 Aralık 2005 18:17 tarihinde demiş ki:
infi programmı Omg :-O ıoda güzel başka
say say ^^
Talki,:infi:'de programın kralı var inan bana..en sağlam oyuncu f9 ama en sağlam adam(her yönden) sarsie:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) herif moral deposu çünkü...:-p[signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

Virgin_Mary neyi nasıl yazcagımı sana sormuycam bu 1

2.ci olarak infi denen elamanın bana kac metre aradan vurdugunun ss sini almıstım forma attgımdan gitti ama yakında yine karsılascaz beni kovalarken arada ne kadar mesefe varken vurdugunun ss sini veye videosunu koyarım laf yapanların hepsi bozulur o cok bilmis kafalarını sag sola vururlar sonra[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...