Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Item upgrade'i için yardım lütfen

AnuriaAlptekin

Öne çıkan mesajlar

Bir türlü +7 Mp küpe ve yüzük bulamıyorum. Diğerleri +8 ve +7. Bunları yükseltemedim. Satan yok. Kendim upgrade etmek istiyorum ama şimdiye dek bunu sadece stafflarda yaptığımdan, diğer item'larda nasıl yapıldığını bilmiyorum. Hangi scrollu kullanmam gerek arkadaşlar? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

hayır cinsleri aynı olacak orengin
linen belt veya low fur belt gibi
3ude linen belt veya low fur belt olcak.
bu arada belirteyim 5 kez denedim 5 kezde yandı
bu islemi +5 ve ustu icin kullanabilirsin.[signature][hline]id : Erdem17
Server : olympia
lvl : 41 Priest Karus
np : 50
Clan : Letha
Manner : 67
Sosyal ağlarda paylaş

Önce charondan accesiory compound scroll al ( pembe yoğunluklu 55 k lık bir scroll) sonra magic anvil den 2. yi seç oda compoun accesiory gibi bişey olması lasım.

şimdi burada önemli olan şey upgrade item olan ve herşeyi ile aynı olan aksesuarlardan 3 tane koy oraya sonra kağıdını koy

şimdi bab gözlerini kapat ve bas gitsin! bol şans

Bu konuda deneyimli arkadaşlara bi şey sormak istiyorum

Benim karakter rouge. Şans mıdır , tesadüfmüdür şimdiye kadar hiç dex 9 çıkaramadım ama dünya kadar str 9 çıktı. Lem dedim acaba bu iş karakterle falan mı alakalı. Kendime lasım olandan başka herşeyi çıkarıyorum +9 a! ( Tabi yanlış anlaşılmasın dünya kadarda yanıyo) Acaba diğer karakterler dex yüzük falan kolay çıkarıyorlar mı?[signature][hline]Nick : communards
LvL : 61
Server: Chyper
Job : Rouge
Clan : Matrix di ayrıldık oradan
İnsan zekası kadar yaşar !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...