Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

işte güvenin sonucu(metalstyl3)(kenjuro_)

_ultrAslan_

Öne çıkan mesajlar

arkadasım suc sende k.cı kırık citini vermissin ne oldugu belirsiz adama , madem ki bir iki parca citinin war ne veriyosun ,
benim +9 ib umu 3 aylık server ark. istedi vermedim , nabıcan ki sendekide bendekide bow ,prensip sahibi olmak lazım ...
ödünç item vermem , clana giren adama 1 ay item vermem ... vs.(1 ayda kendini belli eder ztn , alır kaçarmı öyle bir tipmi anlarsınız )
Sosyal ağlarda paylaş

kanka gerşekten çok uzuldum eğer beramustaysahn veram sana[signature][hline]
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani / Gizli Ninja2
Diablesse [Eclipse] Burning Legion
Karakedi, 23 Temmuz 2005 17:14 demişki:
accaz be güzelim. bi server gelsin. acmayan dyna
Sosyal ağlarda paylaş

benim aress de oldugumu biliyosan laf yapma o zaman git aress de sor beni boyle serefsizlik yapmısmıyım kimseye adam bana +8 raptorunu emanet edebiliyosa demekki var bir guven tel le işte yapmam ben ankaradayım yuzyuze gorusek[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PSX, 14 Aralık 2005 10:47 tarihinde demiş ki:
50 kusur lvl adam okula giden cocuk millete lamer diyo zuahahahahahahh :D once git eziqlikten kurtul sonra okulunu bitir burda millete sonra lamer de

50 küsür lvl adam lamer diebilir bence lamerlik lvl ile olculmez oyun bilgisiyle olculur.Ayrıca o adamın 50 küsür lvli olimpia da, ve olimpiada 60+ olan pek az adam war şu an(yakında ben de oluyom cok az kaldı :-D).
Okul konusuna gelince okula gitmenin lamerlikle alakası ne onu bilmiyorum.Ben de okula gidiorum(üniverstede bi okul sonuçta) ve bu yüzden lamer olduğumuda hiç sanmıyorum[signature][hline]server:Olympia ----- Beramus
Nick:Cool_Xul ----- _FR_
nation:Karus ----- Elmorad
clan:Osmanlı ----- yok
lvl:5x ----- 5x

There's no place for you here,youngster!
Sosyal ağlarda paylaş

uyaa azımı açtırma benim areste geçen gün arenadayım üzerimde item yok combo çalısıyom sie git diyom adam geliyo nova atıp kaçıyo lamer deilsinde nesin hem elektik kesildi geri verdim hedme bi parça deil 2 parça bak cvb bile atmıyo
Uplamayın bu konuyu artık pff[signature][hline]ID:Kenjuro_
Lvl:5x
Class:warrior
clan:OSMANLI
Np:sanane lam
Server:olympia
Irk:canavar
:rock::hrr::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MetalStyl3, 14 Aralık 2005 10:56 tarihinde demiş ki:
uyaa azımı açtırma benim areste geçen gün arenadayım üzerimde item yok combo çalısıyom sie git diyom adam geliyo nova atıp kaçıyo lamer deilsinde nesin hem elektik kesildi geri verdim hedme bi parça deil 2 parça bak cvb bile atmıyo
Uplamayın bu konuyu artık pff

zuahahahahahaah ulan ben arenaya gitmeyeli 1 ay olcak nerdeyse yalan atıyon bari inanılcak bisey at benim arenada ne işim var cz varken nova atıp kacıyomusum ne diye oyle bisey yapcam bana combo cekmis git adamınla gel bende gelem ustumde dd+6 var senin bana vurcagınla beni yatıraman eziq[signature][hline]Nick : endles_nightmare

[Bu mesaj PSX tarafından 14 Aralık 2005 11:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

zuahah ulan beni kestiginin 1 ss sini koy veya nova atıp kacmamıın ss sini koy charı sana vercem ustundeki itemlerle kem1k diye hem biri ile ne aranada karsılastım nede baska yerde[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...