Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beklenen oldu cyper duzeldi !!!

PSX

Öne çıkan mesajlar

said:
memmoo2, 14 Aralık 2005 12:42 tarihinde demiş ki:
said:
PSX, 14 Aralık 2005 12:41 tarihinde demiş ki:
serverda bug vardı vurmus olabilir ona bisey demem ama 1 tane gm var oda americada yasıyo ve ingiliz

sen nerden eminsin ???

sadece guvenilir kaynaklardan gece 2 de wipe geldi ve tum dupeler uctu olay bu zuahahaha :D

not:benim itemlerimde asla dupe yoktur wipe gecti ve itemlerim duruyo :D :D :D aress de para verenle cyperda item takas yapcam itemlerim hepsi templaden geldi !!![signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

İnsallah tertemiz bir server olmustur bende aksama girip bakıyım silinen varmı hos bende item yoktu ama ne olur ne olmaz ![signature][hline]Server:Ares / Cypher
Nick:Xaar_tr / _AnGeR_
Lvl:6x ARCHMAGE / lvl:6x Berkserker Hero
Clan:Simdilik yok / BlackCats
Aresteki char satılık yada takas edilir
msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PSX, 14 Aralık 2005 12:46 tarihinde demiş ki:
said:
memmoo2, 14 Aralık 2005 12:42 tarihinde demiş ki:
said:
PSX, 14 Aralık 2005 12:41 tarihinde demiş ki:
serverda bug vardı vurmus olabilir ona bisey demem ama 1 tane gm var oda americada yasıyo ve ingiliz

sen nerden eminsin ???

iide banane beni niye araya kattın ben bıraktım oyunu sadece bilgi aktarıyom :D:D

sadece guvenilir kaynaklardan gece 2 de wipe geldi ve tum dupeler uctu olay bu zuahahaha :D

not:benim itemlerimde asla dupe yoktur wipe gecti ve itemlerim duruyo :D :D :D aress de para verenle cyperda item takas yapcam itemlerim hepsi templaden geldi !!!
Sosyal ağlarda paylaş

valla tertemiz oldu hersey eski fiyatına geldi benim 9-10 tane itemim vardı templaden gelme hepsi duruyo aress de para verenle takas yapcam ???[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamen yalan yanlış.Adam bana 9 tane +10 Shard gösterdi
134 Attack power.
+9/19 chitin shell set
+4 Unique Takılar ( Glass belt,Elf Belt,Skeleton belt,Priest pendant,WP,ROL,ROC,ROM.)

GM sadece benim +6 Defender of lord u silmiş :D
Başka da birşeyim yoktu üstümde..[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
SRO'ya bir başlangıç yapayım bari :)

[Bu mesaj 256 tarafından 14 Aralık 2005 12:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bana gorede sorun yok benim itemlerimin hepsi tampleden geldi ondan duruyo 3-5 tane yolda gezerken trade atıp warrior shell verenler olmustu onlar silinmis sadece :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Sosyal ağlarda paylaş

Cypher'da hiçbir şeyin düzeldiği yok. Dün gece silinen blue chestler ve diğer dupe itemler bu sabah tekrar dupe'lenmeye başladı. +3 ve +4 Unique takılar hala tezgahlarda kolayca bulunuyor. Ayrıca; GM'in nicki bigbird ve bu eleman bazı günler gece saat 12 den sonra hatun rogue charı ve elindeki dirk lerle cz de aptal aptal gezinir.
Sosyal ağlarda paylaş

deterjanım benım .. sen daha solcan keserken ben ccsakura ıle nova atıyordum benı eskıler tanır benı tabı göremezsın cz deyım ... ashqıya clan baskanıyım .. 1453, rebellıon , chete bu clanları bılırmısın buyuk bır ıhtımal 1453 ü hıc bılmezsın .sana ispat etmeyeyım ama sen yıne de butun buyuk clan buyuk baskanlarına vede server ın ılk acıldıgı gece saat 24:00 sularıydı bır onlara sor benı . ok ?[signature][hline]xx paper mage
np :19xxxx
clan :AshQiyA
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

Yataktan Kalktığım Gibi Oyuna Girdim Baktım Ne var ne yok Die c1 e giremiorum dc edior... sonra deniye deniye girdim cz ye baktım kek kuLLanan yok(Ama Bir kişi KuLLanıor gibi gördüm ) Benim kekLerde gitmiş sonra bir asas çıktı önüme bişi etmedim dedim bi vursun kaç vuracak die 1000 in üzerinde vuran oLamadı böle 3 çeşit asas Çıktı +8 shardLı ama pek etkinLik gösteremedi... galiba Neşter VurmuşLar :D

[signature][hline]Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %8.11 Lich Görevi Sayesinde )
CLan : AshQiyA
Np : 1xx.xxx
Server : Cyhper ( -_- )

[Bu mesaj pckopat tarafından 14 Aralık 2005 13:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada şunu da sölüyeyim cyper düzelmemiş ve de düzeleceği yok bütün serverlerin dupcuları ve hilecileri bu serverde toplanmış nsl düzelebilirki
itemler silinmiş diyonus az önce maradonda abyscinin yanında adamın teki 500 tane temple kutusu satıyodu peki bu ne?
bide cyperda gm yok bunu bilin
olsa bu olanlara izin vermes arada sırada başka bi gm restart atıyo okadar[signature][hline]NİCK : CAKO
LVL : 61 % 24 - PALADİN
IRK : EL MORAD
CLAN : REVENGE
NP : 2X K
Sosyal ağlarda paylaş

kusra bakma angelusy yani ben seni hiç görmedim de o yüzden böle konuştum...benim char da giti mynet yüzünden bende aynı senin gibiyim cypher da..lvl 61 su an..paper mage...ewt 1453 clanını bilmiyorum ama chete yi biliyorum..chete ilk kurulduğunda beni almamışlar da lvl 56 da 13k np vardı gene almadılar..neyse charım açılırsaa beraber pk yapmak isterim...bu arada ncikim=super_duper_mage:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...